25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kuppelvormiga plug mustast ahhaadist

8,90 €
Laos

See on sinu võimalus hankida endale 100% orgaaniline plug, kuna see on  fantastiline, täiesti unikaalne ehe, mis on toodetud päris ahhat kivist (agate stone).
Ahhaat on looduses olemas mitmes erinevas värvis, kuid selle mineraali must variant on leitav ainult Aafrikas ja mõnedes Brasiilia regioonides. See kivi, nagu paljudki poolvääriskivid ning mineraalid, omab tugevat sümboolset tähendust. Täpsemalt rääkides, usutakse, et see aitab kaasa n.n. horisontaalsele mõtlemisele, ehk mõtlemisviisile, kus probleemi lahendatakse põhinedes loovusele, mitte samm-sammu-järjel tüüpi loogikale. Samuti usutakse, et see kivi omab positiivset mõju kandja julgusele, sisemisele jõule ja rahule. Teisisõnu, see toob esile sinu iseloomus peidus olevaid jooni, mida elule meeldib vahepeal testida, seega on igati mõistlik neid veidi tugevdada.
Plugi välisserv ulatub veidi ettepoole välja, mille tõttu venitus tundub suurem, kui ta päriselt on. Plug-i esikülg on veidi rohkem rohkem eespool, kui ülejäänud ehe.  Tagumine pool on lame ning võrreldes esiküljega kitsam, mis tagab kerge sisestamise kõrvaauku. 
Selleks, et plug ikka paigas püsiks, ehe on varustatud ühe O-kujulise fiksaatorrõngaga, mida kasutatakse plug-i tagaküljel.
Detailid
NimiKuppelvormiga plug mustast ahhaadist
SKUPlug-130
Kinnituse liikO-kujuline fiksaatorrõngas
TüüpPlug
MaterjalKivi
Sügavus12 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kuppelvormiga plug mustast ahhaadist
Sinu hinnang
Kuppelvormiga plug mustast ahhaadist