Oled vaadanud 24 tooteid 426-st
Lae rohkem

Kõrvaneedid

Tere tulemast Bodymod’i hiiglaslikku kõrgkvaliteetsete kõrvarõngaste ja teiste kõrvaneetide ehete kollektsiooni. Avasta uusi viise, kuidas ennast unikaalselt väljendada ja näita maailmale, kes sa tõeliselt oled.

Meie disainide hulgast leiab igaüks midagi, tagasihoidlikud rõngad, julged needid, mida kõike veel. Kõrvaneedi ehted pakub parimat valikut ja võib vabalt luua kogu su välimuse või lihtsalt andmaks viimast lihvi sinu imelisele riietusele.

Kõik meie kehaehted on valmistatud parimatest materjalidest. Enamik neist on kirurgilisest terasest, aga samuti on meil 14K kuld ehted ja ka variandid tundlikule nahale nagu titaan ja PTFE. Meie usaldusväärse ja jälgitava saatmisega saad sa oma uusi lemmikuid teistele näidata juba õige ruttu. Mida sa ootad? Mine aga avastama!

Kõrvarõngad Needid EhtedKõrvarõngad Needid Ehted

Kõrvaneetide tüübid ja näpunäited

Lihtsustamiseks võib jagada paljud kõrvaneetide tüübid kahte põhilisse kategooriasse: kõrvanibu ja kõhr. Kuigi kõrvanibu neetidel on väga pikk ajalugu, siis kõhreneedid muutuvad üha populaarsemaks, kuna neil on lõpmatult palju isikupärastamise võimalusi. Nende hulgas on palju erinevaid asetusi nagu tragus, helix, daith, ja industrial.

Tragus istub väikses piirkonnas kõrvakanali enda kõrval, ideaalne armsale kõrvarõngale või labretile. See on üsna märkamatu, seega olenevalt, millist sa otsustad kanda, sina valid kui palju tähelepanu see tõmbab. Kas soovid näha välja meeleolukas või mugav, meil leidub sulle midagi.

Helix on teine populaarne tüüp. Selle piirkond varieerub kogu kõrva ääres, andes sulle palju võimalikke asetusi. Paljudel inimestel on mitmed helix needistused, et nad saaks kanda kena kaarena pilgupüüdjaid, mis toovad kõrva kuju esile.

Hea asetus väikese, rafineeritud kõrvarõnga jaoks on rook ja daith. Nende kõrge positsioon just kõrvakanali kohal annab neile justkui aukoha või võiks isegi öelda et majesteetliku olemuse. Siiski ei näi need mitte kuidagi üleliia või ebakõlbulikuna.

Nagu sa näed, kõhr annab palju põnevad needi asetus võimalusi ja mõned neist on vabalt tõlgendatavad. Needitüüp nagu lame kõrvaneet asub ükskõik kus kõhre lameda osa peal. Sa saad isegi kaks või enam kõrvaneedi ehet sinna mahutada, et panna kokku päris sinu oma stiilne mosaiik, tõeline õitseng kehakunsti bravuurile. Topelt kõrvaneedid on tänapäeval üha rohkem moes, olgu see siis kõrvanibul või kõhres, sest sa saad kombineerida oma ilusaid ehteneete kokku millekski veel ägedamaks kui iga neet omaette.

Rääkides topelt kõrvaneedistustest, industrial on see, mille puhul varras läbib kõhre kahes kohas helixil, põhimõtteliselt andes sulle kaks ühes. Nagu iga tüüp, mõned ehted selle kõrvaaugustuse jaoks on ekstravagantsed, aga tavalised disainid sobivad ka hästi. Kuna see on suur neet, siis kindlasti raamib see sinu personaalset stiili. Kui sa tahad midagi veel suuremat ja julgemat, siis täielikud kõrvaneetide seaded või venitatud kõrvad on head alternatiivid. Need on kõik lihtsad aga väga efektiivsed.

Kõrvaneedid on kõige sagedamini nähtavad augustused, nii et eksperimenteerides oma kõrvaehetega on suurepärane võimalus silma paista silma. Viimasel ajal on kõrvaehete disainile pööratud palju tähelepanu, seda kõigi sugupoolte poolt. Igaüks saab end väljendada ja oma unikaalset lugu jutustada kõrvaaugustus ehetega. Ole julge ja näita maailmale, kes sa oled.

Kõik meie ehted on saadaval mitmes disainis, suuruses ja värvitoonis, nii et kõigi nende paigutuste ja stiilide vahel saab valida, saad välja mõelda lõpmatult loomingulisi kompositsioone. Sul on alati uus ilme, mida proovida, ja seda lõputult.

Kõrvarõnga NeedidKõrvarõnga Needid

Kõrvaneetide trendid 2024

Me töötame Bodymod’is väga hoolega selle nimel, et pakkuda kõige imelisemaid kõrvaneedi ehteid viimaste trendide kohaselt. Kõik, mis sa tegema pead on vaatama ringi meie kollektsioonis ja olla imestunud. Vaata kategooriaid allpool ja kindlasti leiad sa oma uued lemmikud kõrvaehted.

Kui sa soovid tantsida uusimate biitide järgi, siis topelt kõrvaneedid on muutunud väga populaarseks. Tavaliselt eelistame me kvaliteeti üle kvantiteedi, aga kui kaks või enam neeti ühendavad jõud, siis selles on midagi eriti maagilist. Kas sa ei arva?

Sa võid kanda neete, mis justkui kajavad, näiteks nagu see kolmnurkne kuulide kobar võib olla perfektne peensus, mis äratab kuulikestega kaare ellu. Või kui sa tunned end eriti julgena, siis võid sa valida kontrastide võimu sobitades uhke kividega pikitud inglitiiva selle minimalistliku - võibolla isegi erinevates värvitoonides.

Muidugi, industrial on äge topelt neet omaette. Ja kui sul on vaid üks neet, siis mõned ehted võivad jätta mulje nagu oleks sul mitu ilusat needistust. Vaata järele meie silmatorkav kolmik chevron rõngas, et saada aimu, mida selle all mõtleme.

Ear JewelryEar Jewelry

KKK: Kuidas oma kõrvaneedistuse eest hoolitseda

Kuidas kõrva needistused tehakse?

Piercingu tegemiseks on kaks võimalust: nõel ja püstol. Kuigi püstoliga augustamine võib olla üks levinumaid viise, ei soovita me seda absoluutselt mitte. Põhjus on lihtne. Augupüstol tekitab liiga palju kahju ja stressi sinu neediaugule, ja mis veelgi hullem, kui püstolit kasutatakse erinevate inimeste puhul, võib see levitada haigusi. Õige viis on lasta auk teha professionaalsel augustajal, kes kasutab seda, mida tavaliselt nimetatakse kanüülnõelaks või lihtsalt IV nõelaks. Õõnes, ühekordselt kasutatav nõel tekitab minimaalse armistumise ja tulemuseks on väga puhas auk läbi kõrva. Mõned arvavad, et see tundub valusam, kuid see on just vastupidi. Eriti paranemisperioodi ajal võimaldab nõelameetod kõrval kiiremini ja väiksema valuga paraneda.

Piercingu tegemiseks ettevalmistumisel mõõdab augustaja tavaliselt ala, desinfitseerib kõrva, teeb ühekordse pliiatsiga väikesed märgid ja alles siis augustab kõrva. See ja paljud muud ettevaatusabinõud tagavad hea tulemuse.

Kui kaua mu kõrvaaugustuse paranemine aega võtab?

Kõrvanibu paranemisperiood on lühem kui igal kõhre needistusel, tavaliselt 6-10 nädalat õige järelhooldusega. Kui kõhre on tehtud auk, siis vajab see 3-6 kuud, et täielikult paraneda. Nii kõrvanibu kui ka kõhre needistused tuleks teha professionaalse augustaja poolt, kes teab, mida ta teeb ja on ettevaatlik puhtuse osas.

KõrvaehtedKõrvaehted

Kuidas hooldada needistust paranemisperioodil?

Kui su uus augustus paraneb, pead sa selle eest hästi hoolitsema. Veendu, et tead, kuidas paranemisperioodi ajal oma needistust puhastada. Et vältida infektsiooni ja kiirendada paranemisprotsessi, puhasta seda kaks korda päevas: üks kord õrna seebiga, näiteks intiimseebi või beebiseebiga ja veega ning teine kord leotades oma piercingut 5-10 minutit soolalahuses. Mõlemal viisil puhastad augustust, kuid soolalahus teeb paranemisprotsessi osas imet.

Ära mingil juhul puuduta oma augustust paranemise ajal, välja arvatud siis, kui sa seda puhastad. Tegemist on ju ikkagi haavaga ja seetõttu on see vastuvõtlik infektsioonile. Jäta see muul ajal rahule.

Samuti hoia ehet paigal, kui piercingut puhastad. Õigupoolest hoia seda paranemisperioodi jooksul kogu aeg seal, sest muidu kasvab augustus tagasi kokku. Ära isegi vaheta ehteid, sest see võib sinu augustust ärritada ja halvimal juhul põhjustada infektsiooni.

Meie soovitame mitte kunagi jätta oma augustust ilma needita, isegi kui see on paranenud. Kuigi see ei kasva tagasi kokku, võib siiski olla raske ehteid sisestada, ilma et see sinu augustust kahjustaks. See võib juhtuda mõne minutiga! Nii et sul on hea ettekääne, et alati suurepärane välja näha.

Mis materjal on parim uuele needistusele?

Meil on kvaliteetseid ehteid mitmetes toredates materjalides, nagu kuld ja kirurgiline teras, kuid kui su piercing on uus, on parim valik titaan. See on vastupidav ja hüpoallergeenne, mis muudab paranemisprotsessi kiiremaks ja lihtsamaks.

Kuidas ma oma kõrvaneete puhastan?

Neediehteid tuleks puhastada mikrofiiberlapiga ilma kemikaalideta. Muude ehete poleerimiseks mõeldud rätikud on sageli immutatud pleegitamisvastaste ainetega, nii et kindlasti väldi neid.

Puhastamine ise on lihtne. Pühi oma ehteid õrnalt töötlemata lapiga, pöörates tähelepanu kõikidele nõgudele ja nurkadele, ning voilà, sinu lemmikuid jäävad läikima ja näevad jätkuvalt head välja.

Kas kõrvaneedid ravivad migreeni peavalu?

Mõned peavad daith neeti võimalikuks alternatiiviks migreeni ravimiseks. Võib-olla on tegemist platseeboefektiga või võib-olla avaldab ehe rõhku konkreetsele närvile, nagu akupunktuur.

Teaduslikke tõendeid selle kohta, et daith-piercing leevendab migreeni, rääkimata selle vältimisest, veel ei ole, kuid anekdootlikud tõendid kasvavad. Igal juhul on see üsna põnev, kas pole?

KõrvaneedidKõrvaneedid