OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

Kõrvarõngad

Kõrvarõngaste trendid on alati muutuvad, aga üks on kindel: unikaalsed kõrvarõngad on kogu maailmas ekstreemselt populaarsed. Alates pisikestest ja õrnadest neetidest kuni hiigelsuurte kõrvavenitus eheteni välja, meil on sobivaid disaine, sobitumaks igaühe stiiliga. Seal on nii palju erinevaid neete, mis võivad täiesti muuta inimeste välimust või anda kogu riietusele erakordse väljanägemise.

Kõrvanibu needid on kõige populaarsemad. Ringikujulised kõrvarõngad ja täppkõrvarõngad on kõige tavalisemad stiilid, aga neil võib olla väga palju variatsioone. Kõrvarõngaste asukoha korraldus on see ‘uus asi’, mis annab ruumi paljudele loomingulistele kompositsioonidele. Need unikaalsed kompositsioonid ja isikupärased disainid luuakse professionaalse augustaja poolt, et sobituda just sinu kõrvadele. Loovusel pole mingeid piire, nii et tee kindlaks, et oled kompositsiooniga rahul ja siis ole valmis järelhoolduse protsessiks.

Kõhre kõrvarõngad nagu helix, tragus, daith ja industrial on saadaval kõikvõimalikes disainides, seda erisuurustes ja paljudes värvides. Need needid on muutumas sama populaarseks kui kõrvanibu omad.

Kõrva Augustamise Faktid

On olemas kahte tüüpi kõrva needistusi. Ühed on kõrvanibus ja teised on kõrvakõhres. Kõrvanibu augustamine on üsna lihtne, kiire ja valutu protsess. Või vähemalt vähem valulik kui kõhresse needi tegemine. Mõlemat tüüpi augustamine tuleks teha ainult professionaalse augustaja poolt, kellel on vastavad oskused ja kes on ettevaatlik puhtuse osas. Professionaalid kasutavad alati augu tegemiseks erilist nõela. Nõelale järgneb plastik osa, mis aitab panna sisse esmase ehte, mis tõmmatakse värskelt tehtud neediauku selle plastikjupi abil. Protsessi lõpetamiseks sulgeb augustaja sinu needi, teeb kindlaks et see on korralikult kinni ning puhastab piirkonna. Ja valmis ta ongi, sinu uue kõrvaneet!

Paranemisperiood sõltub erinevatest needitüüpidest. Kõrvanibu paraneb kiiremini kui iga kõhreneet. Paranemisperiood on tavaliselt 6-10 nädalat kui needi eest on õigesti hoolt kantud. Kui su uus neet on kõhres, siis võtab see 3-6 kuud täieliku paranemiseni. Mõlemal juhul, nii kõrvanibu kui ka kõhreneedi puhul, soovitame sul oodata vähemalt kuud kuud enne kui vahetad selle ehet. Liiga varajane needi eemaldamine võib tähendada pikemat paranemisaega, ärritust ja isegi põletikku. Parim valik sinu esimeseks ehteks on titanium labret, sest see on väga vastupidav ja allergiaohutu materjal, mis muudab paranemisprotsessi kiiremaks ja kergemaks.

Kust osta kõrvaehteid

Sa leiad unikaalseid kõrvarõngaste disaine Bodymod’is! Meil on armsad disainid kõikidele. Vaata üle need kategooriad, et leida oma uus lemmikneet:

Kõrvanibu

Tragus

Helix

Daith

Industrial

Rook

Stretching

Meie laos on kõrgeima kvaliteediga kõrvaehted, kõige eksklisiivsemate disainidega. Kõik, mis sul teha tuleb, on sirvida seda kategooriat ja olla pahviks löödud!

Oled vaadanud 24 tooteid 446-st
Lae rohkem