25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Kirurgilisest terasest keermega tunnel

4,72 € Alates 5,90 €
Laos

See kaunis tunnel on toodetud kirurgilisest terasest ning on saadaval neljas erinevas väga ilusas värvis. Säravalt metaljas mudel on puhtast kirurgilisest terasest, sel ajal kui teisi on kaetud erinevate pealiskatetega, mis annavadki neile nende iseloomuliku värvi. Kuldne mudel on kaetud ehtsa 14-karaadise kullaga. Pane tähele, et lillal mudelil võib esineda kollakat kõrvaltooni.
Ehe on varustatud keermestatud tagaosaga, mille tõttu on seda lihtne ning praktiline sinu venitusse sisse panna. Sa lihtsad keerad tagumise osa lahti, surud ehte eestpoolt kõrva sisse ning keerad tagumise osa paika tagasi ning, voila!, tunnel istubki su kõrvaaugus nii, nagu peab. Sul on samuti võimalus hankida see tunnel mitmes erinevas suuruses, seega, enne tellimuse kinnitamist, vali endale sobiv suurus ülal tootepildi kõrval.
See tunnel on väga tavaline, ta ei ole kivikestega ega mustritega üle kurnatud. Seega, kui sa otsid miskit, millel oleks hea kvaliteet ning mida võib igas kontekstis kanda, siis sa oled jõudnud õigesse kohta.
Mudel siin on müügis tunnelina. Tunnelite tunnusjooneks on see, et nende keskel on avarus, millest saab läbi vaadata. Kahjuks meil ei olnud võimalik leida väiksemates suurustes mudeleid, milles oleks samuti auk olemas, seega mudelites kuni 1.6mm (k.a.) ei ole auku.
Detailid
NimiKirurgilisest terasest keermega tunnel
SKUTunnel-114
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpTunnel
MaterjalKirurgiline teras
SügavusVarieerub
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kirurgilisest terasest keermega tunnel
Sinu hinnang
Kirurgilisest terasest keermega tunnel