Kirurgilisest terasest keermega tunnel

Värvus:

LillaMustSinineRohelineKuldHõbeVaskjas

Valige suurus

Venitaja diameeter:

1.2 mm.1.6 mm.2 mm.2.5 mm.3 mm.4 mm.5 mm.6 mm.8 mm.10 mm.11 mm.12 mm.14 mm.16 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kirurgilisest terasest keermega tunnel

SKU: Tunnel-114

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Tunnel

Materjal: Kirurgiline teras

Sügavus: Varieerub

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
See kaunis tunnel on toodetud kirurgilisest terasest ning on saadaval neljas erinevas väga ilusas värvis. Säravalt metaljas mudel on puhtast kirurgilisest terasest, sel ajal kui teisi on kaetud erinevate pealiskatetega, mis annavadki neile nende iseloomuliku värvi. Kuldne mudel on kaetud ehtsa 14-karaadise kullaga. Pane tähele, et lillal mudelil võib esineda kollakat kõrvaltooni.
Ehe on varustatud keermestatud tagaosaga, mille tõttu on seda lihtne ning praktiline sinu venitusse sisse panna. Sa lihtsad keerad tagumise osa lahti, surud ehte eestpoolt kõrva sisse ning keerad tagumise osa paika tagasi ning, voila!, tunnel istubki su kõrvaaugus nii, nagu peab. Sul on samuti võimalus hankida see tunnel mitmes erinevas suuruses, seega, enne tellimuse kinnitamist, vali endale sobiv suurus ülal tootepildi kõrval.
See tunnel on väga tavaline, ta ei ole kivikestega ega mustritega üle kurnatud. Seega, kui sa otsid miskit, millel oleks hea kvaliteet ning mida võib igas kontekstis kanda, siis sa oled jõudnud õigesse kohta.
Mudel siin on müügis tunnelina. Tunnelite tunnusjooneks on see, et nende keskel on avarus, millest saab läbi vaadata. Kahjuks meil ei olnud võimalik leida väiksemates suurustes mudeleid, milles oleks samuti auk olemas, seega mudelites kuni 1.6mm (k.a.) ei ole auku.

Arvustused

4.820 hinnangut

 • Rating

  Väga rahul

  Tellisin endale uue venitaja ja olen väga rahul sellega, ainuke jama oli see, et ma ei märganud kohe alguses, et neid tüki kaupa müüakse, pidin teise veel pärast tellima :)

  Written by

 • Rating

  Väga hea

  Minul on neid 2 tükki, 10 mm suurused. Juba aasta olen kandnud, tellisin ja pakk tuli otse postkasti ilma probleemideta. Need on titaanist tehtud, lihtne puhastada Soovitan teistelegi

  Written by

 • Rating

  10 mm

  Mulle meeldivad. Need on küll tugevast materjalist, aga nad ei sega mind magades. Hea toode, hea hind!

  Written by

 • Rating

  8mm

  Ostsin kaks 8 mm suurust tunnelit. Lisaks kontakteerusin klienditeenindusega ja nad aitasid mind minu küsimusega. Tullede tuli kohale ka täpselt nii nagu postiteenuses kirjas oli. Netiopes seda tihti ei näe. Mina olen väga rahul.

  Written by

 • Rating

  10 mm

  Väga ilus tunnel. Mull teeb taguse kinnitamine veits haiget, aga muidu on kõik ok.

  Written by

 • Rating

  Väga rahul

  Tunnel istub ilusti, postiteenus oli ka kiire. Mina olen väga rahul!

  Written by