25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Spiraalne koonusneet, saadaval eri värvitoonides

2,90 €
Laos

Need spiraali kujulised koonusneedid ehk spiraalsed venitajad on mõeldud neile, kes soovivad omada täielikku kontrolli oma venituse üle.
Spiraali kujuline koonusneet ei näe ainult head välja kõrvas. Need on samuti ka venitajad, mis annavad sulle täieliku kontrolli selle üle, kui palju sa tahad korraga kõrvaauku venitada. Erinevalt sirgest koonusneedist sa võid võtta venitamisega nii palju aega, nagu sa vajad. Kasutades spiraalset venitajat, sa võid valida, kas sa venitad kiirelt või aeglaselt - nii nagu sa ise soovid. Spiraal ei saa su august välja kukkuda, isegi kui sa oled poole peal enda eesmärgi saavutamisega.
Spiraal on ideaalne algajatele, kuna rebenemise oht on palju väiksem, suuresti seetõttu, et inimene saab ise venitamise tempot kontrollida.
Kui sa oled saavutanud oma soovitud eesmärki, siis sa saad ise valida, kas kaunistad oma venitust plug-iga, tunneliga või paned sootuks uue koonusneedi kõrva. 
Need spiraalse kujuga koonusneedid siin on tehtud akrüülist, mis on ohutu materjal, kerge kaaluga ning allergiavaba. Spiraali kujuga venitaja sobib ka sulle, kes soovid kombineerida täielikku kontrolli funky väljanägemisega. Pane tähele, et musta, valget, roosat ning helesinist värvi koonusneedid on matjad, sel ajal kui teised on veidi läbipaistvamad.
Detailid
NimiSpiraalne koonusneet, saadaval eri värvitoonides
SKUTaper-7
TüüpSpiraalne taper
MaterjalAkrüül
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Spiraalne koonusneet, saadaval eri värvitoonides
Sinu hinnang
Spiraalne koonusneet, saadaval eri värvitoonides