Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
2 for 1

Puidust plug kirju lillemustriga

Puidu liik:

Eebenipuu

Valige suurus

Venitaja diameeter:

6 mm.8 mm.10 mm.12 mm.16 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Puidust plug kirju lillemustriga

SKU: Plug-139

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Puit

Sügavus: 14 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lill

Kirjeldus
Siit sa leiad ühe vapustava ehte, mille esiküljel on kena, pilkupüüdev disain. Lisaks on see plug toodetud puidust, mis on läbi ja lõhki orgaaniline materjal. Kasutades orgaanilisi materjale, nagu näiteks puit, saab su venitus korralikult hingata isegi siis, kui ehe on venituses. See on parim variant sinu naha jaoks ning see samuti lahendab suurema osa lõhnamuredest.
Selle ehte puhul saad sa valida kahe mudeli vahel: üks on punakaspruunist roosipuust sel ajal kui teine tumedast eebenipuust. Kui sa peaks tellima kaks plug-i (mõlema kõrva jaoks, näiteks), siis pea meeles, et ehete vahel võivad esineda pisemad erinevused. Näiteks võivad varieeruda puidu struktuur või värvitoon, kuna puu sisemus ei ole kunagi 100% ühtlane. Iga ehe on seetõttu tõeliselt unikaalne, kuna toormaterjal on võetud otse loodusest ning erinevatest puu osadest.
Esiküljel olev kaunis muster, mille keskel on lilleke, on kujutatud kuldset värvi taustal, mis kontrasteerub kaunilt puidu kena värviga. Siin olev plug on saadaval suurustes kuni 24mm diameetris, mille tõttu sobib see eriti hästi neile, kes rokivad suuri venitusi.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!