25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Puidust plug kirju lillemustriga

9,52 € Alates 11,90 €
Laos

Siit sa leiad ühe vapustava ehte, mille esiküljel on kena, pilkupüüdev disain. Lisaks on see plug toodetud puidust, mis on läbi ja lõhki orgaaniline materjal. Kasutades orgaanilisi materjale, nagu näiteks puit, saab su venitus korralikult hingata isegi siis, kui ehe on venituses. See on parim variant sinu naha jaoks ning see samuti lahendab suurema osa lõhnamuredest.
Selle ehte puhul saad sa valida kahe mudeli vahel: üks on punakaspruunist roosipuust sel ajal kui teine tumedast eebenipuust. Kui sa peaks tellima kaks plug-i (mõlema kõrva jaoks, näiteks), siis pea meeles, et ehete vahel võivad esineda pisemad erinevused. Näiteks võivad varieeruda puidu struktuur või värvitoon, kuna puu sisemus ei ole kunagi 100% ühtlane. Iga ehe on seetõttu tõeliselt unikaalne, kuna toormaterjal on võetud otse loodusest ning erinevatest puu osadest.
Esiküljel olev kaunis muster, mille keskel on lilleke, on kujutatud kuldset värvi taustal, mis kontrasteerub kaunilt puidu kena värviga. Siin olev plug on saadaval suurustes kuni 24mm diameetris, mille tõttu sobib see eriti hästi neile, kes rokivad suuri venitusi.
Detailid
NimiPuidust plug kirju lillemustriga
SKUPlug-139
TüüpPlug
MaterjalPuit
Sügavus14 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Puidust plug kirju lillemustriga
Sinu hinnang
Puidust plug kirju lillemustriga