25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Suur puidust plug

6,90 €
Laos

KISS - "Keep It Simple, Stupid!" - on selle vinge, kuid lihtsa puidust ehte kohta väga sobilik lause.
Puiduks on suhkrupalm (Arenga pinnata), mis on värvilt väga tume, isegi peaaegu must. Mõnda värvide mängu võib esineda küll, kuid enamuses on värv ikkagi tume.
Kui sa oled alles alustanud venitamisega, siis võtab aega enne, kui sa saad selle ehte kõige suuremat mudelit kanda. Plug on saadaval suuruses alates 6.5mm kuni 47.5mm. Seega, kui sa tahahd kõige-kõige suuremat n.ö. monstrumsuurust, siis selleks on vaja ikkagi suhteliselt suuri venitusi.
Kuna tegu on orgaanilise materjaliga, siis plug-ide vahel võib esineda värvi osas erinevusi, kuid me teeme kõike meist sõltuvat, et saata sulle kaks kõige sarnasemat ehet, kui sa peaks kaks tükki tellima.
Samuti soovitame sul lugeda lisaks teatmematerjale, mis käsitlevad puidust ja orgaanilistest materjalidest ehteid ja nende kasutamist needistustes.
Pane tähele: enne ehte kasutamist tasub sellelt eemaldada üleliigseid õlisid pestes see kergelt seebises vees ning peale seda hooldada plug loodusliku vahaga. Mesilasvaha on eriti sobilik, kuna see n.ö. lukustab ehte värviosakesi, tänu millele sa väldid olukorda, kus värv kandub üle su nahale. Oma loomulikul kujul võib ehe saabudes veidi värvi anda, kuna selle puidustruktuuri tasakaalustamiseks on seda õlitatud looduslikke pigmente sisaldavate õlidega.
Detailid
NimiSuur puidust plug
SKUPlug-63
TüüpPlug
MaterjalPuit
VärvusMust
SügavusVarieerub
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Suur puidust plug
Sinu hinnang
Suur puidust plug