Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%

Suur puidust plug

€5.52€6.90
-20%
2

Valige suurus

Venitaja diameeter:

6.5 mm.8 mm.10 mm.12.5 mm.14 mm.16 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Suur puidust plug

SKU: Plug-63

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Puit

Värvus: Must

Sügavus: Varieerub

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
KISS - "Keep It Simple, Stupid!" - on selle vinge, kuid lihtsa puidust ehte kohta väga sobilik lause.
Puiduks on suhkrupalm (Arenga pinnata), mis on värvilt väga tume, isegi peaaegu must. Mõnda värvide mängu võib esineda küll, kuid enamuses on värv ikkagi tume.
Kui sa oled alles alustanud venitamisega, siis võtab aega enne, kui sa saad selle ehte kõige suuremat mudelit kanda. Plug on saadaval suuruses alates 6.5mm kuni 47.5mm. Seega, kui sa tahahd kõige-kõige suuremat n.ö. monstrumsuurust, siis selleks on vaja ikkagi suhteliselt suuri venitusi.
Kuna tegu on orgaanilise materjaliga, siis plug-ide vahel võib esineda värvi osas erinevusi, kuid me teeme kõike meist sõltuvat, et saata sulle kaks kõige sarnasemat ehet, kui sa peaks kaks tükki tellima.
Samuti soovitame sul lugeda lisaks teatmematerjale, mis käsitlevad puidust ja orgaanilistest materjalidest ehteid ja nende kasutamist needistustes.
Pane tähele: enne ehte kasutamist tasub sellelt eemaldada üleliigseid õlisid pestes see kergelt seebises vees ning peale seda hooldada plug loodusliku vahaga. Mesilasvaha on eriti sobilik, kuna see n.ö. lukustab ehte värviosakesi, tänu millele sa väldid olukorda, kus värv kandub üle su nahale. Oma loomulikul kujul võib ehe saabudes veidi värvi anda, kuna selle puidustruktuuri tasakaalustamiseks on seda õlitatud looduslikke pigmente sisaldavate õlidega.

Arvustused

0

5.002 hinnangut

 • Rating

  0

  top kvaliteet

  Väga stiilne

  Written by

 • Rating

  0

  Wiiii!

  See on nii lahe, ma olen väga rahul ostuga

  Written by