25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Puidust plug kirju võrgumustriga

9,52 € Alates 11,90 €
Laos

Muuda oma venitus veidi erilisemaks nende kaunite puidust plug-idega, mida kaunistab sensuaalne võrgumuster. Selle plug-i keskel on väike lilleõis, mida ümbritseb välisküljel delikaatne, pitsi meenutav võrk.
Orgaanilised materjalid nagu puit lasevad su venitusel hingata sel ajal kui sa ehet kannad. See on sinu naha jaoks parim, mis lahendab enamuse lõhnamuredest. Plug on meil olemas kahes erinevas variandis. Sa saad valida kahe mudeli vahel: üks on punakaspruunist roosipuust ja teine tumedast eebenipuust. Plug-i esiküljel olev kaunistus on messingist. Roosipuust mudelil on kaunistus veidi punaka tooniga, sel ajal kui teisel mudelil on messing oma tavalise kullakarva värviga. Tänu sellele on messingi värv kaunis kontrastis puidu loomuliku värviga. Kuldset värvi esiküljel olev kaunistus annab ehtele antiikse ja väärtusliku ilme, sel ajal kui punakas kaunistus sobib ilusti kokku vasevärvi mustriga, andes talle sooja läike.
Kuna tegu on orgaanilise materjaliga, siis võivad esineda pisemad erinevused puidu struktuuris ja ehte suuruses. Kui sa tellid kaks plug-i, siis me teeme kõik meist sõltuva, et sa saaks kaks võimalikult sarnast ehet.
Siin olev ehe on saadaval suurustes vahemikus 6mm kuni 25mm diameetris, seega on üsna suur tõenäosus, et sinu suuruses mudel on meil laos olemas.
Detailid
NimiPuidust plug kirju võrgumustriga
SKUPlug-140
TüüpPlug
MaterjalPuit
Sügavus15 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Puidust plug kirju võrgumustriga
Sinu hinnang
Puidust plug kirju võrgumustriga