25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Antiikse välimusega tunnel rose of sharon motiiviga

9,90 €
Laos

Kui sa otsid tunnelit, mis oleks huvitav ning unikaalne, siis see tunnel on just sinule mõeldud. See ehe on tehtud kirurgilisest terasest, mida kattab kullakarva pealiskiht, mis annab sellele antiikse ning kuningliku väljanägemise. Tunneli ääristuseks on kasutatud populaarset mustrit, mis kannab nime Rose of Sharon - siinpuhul on see tehtud säravast messingist. Rose of Sharon on esimest korda mainitud 1611. aastal Inglismaal, kus see ilmus antud nime all King James Piiblis. Samal põhjusel kasutatakse seda niemtust ka religioosses tähenduses. 
Samuti kasutatakse nimetust Rose of Sharon kindlate lillede puhul, mille tõttu on see levinud edasi nii muusikasse kui ka üldiselt kaasaegsesse popkultuuri. Rose of Sharon on seetõttu vanaaegne väljend, mis on säilitanud oma iluduse ning tähendusrikka tugevuse läbi aastasadade.
See unikaalne tunnel on saadaval vahemikus 5mm kuni 16mm diameetris, mis tähendab, et see katab pea terve suuruste skaala. Suuremate suuruste puhul, mis algavad umbes 10mm ja üles, on roosi kujuline ääristus eriti detailirohke.
Detailid
NimiAntiikse välimusega tunnel rose of sharon motiiviga
SKUTunnel-135
TüüpTunnel
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus13 mm.
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Antiikse välimusega tunnel rose of sharon motiiviga
Sinu hinnang
Antiikse välimusega tunnel rose of sharon motiiviga