25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Puidust plug kirju hõimumustriga

11,90 €
Laos

See on ülimalt kena ning luksuslik plug, mis on toodetud orgaanilisest materjalist - puidust. Saadaval on mudelid sinisest roosipuust (blue rosewood) ja tumedast eebenipuust (dark ebony). Selle plug-i esikülge kaunistab viimistletud hõimumuster, mis koosneb paljudest erinevatest mummudest - kõik see annab ehtele uskumatult peene ilme.
See kaunis muster kolmest, üksteise suhtes sümmeetrilisest keerisest, on kujutatud messingist kettal - tänu täppidele, millest needsamad keerised koosnevad, on loodud üthne, viimistletud kujund.
Roosipuust mudelil on kena, soe puiduvärv, mis sulab vapustavalt kokku messingi kergelt kullakarva tooniga. Samas, kui sa soovid, et su ehtel oleks näiliselt rohkem volüümi, siis tumedast eebenipuust mudel on selleks lausa ideaalne, kuna tume puit kontrasteerub hästi kuldset värvi hõimumustriga.
Plug on saadaval paljudes erinevates suurustes, seega sa kindlasti leiad just selle ehte, mis sulle kõige rohkem sobib. Tee oma valik enne, kui sa tellimuse kinnitad. Kui sa tellid kaks ja rohkem plug-i, pane tähele, et võivad esineda mõningad pisemad puidu värvi- ja struktuurierinevused, mis on orgaaniliste materjalide puhul täiesti normaalne nähtus.
Detailid
NimiPuidust plug kirju hõimumustriga
SKUPlug-138
TüüpPlug
MaterjalPuit
Sügavus13 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Puidust plug kirju hõimumustriga
Sinu hinnang
Puidust plug kirju hõimumustriga