Puidust plug kirju hõimumustriga

Puidu liik:

Eebenipuu

Valige suurus

Venitaja diameeter:

6 mm.8 mm.10 mm.12 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Puidust plug kirju hõimumustriga

SKU: Plug-138

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Puit

Sügavus: 13 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Tribal

Kirjeldus
See on ülimalt kena ning luksuslik plug, mis on toodetud orgaanilisest materjalist - puidust. Saadaval on mudelid sinisest roosipuust (blue rosewood) ja tumedast eebenipuust (dark ebony). Selle plug-i esikülge kaunistab viimistletud hõimumuster, mis koosneb paljudest erinevatest mummudest - kõik see annab ehtele uskumatult peene ilme.
See kaunis muster kolmest, üksteise suhtes sümmeetrilisest keerisest, on kujutatud messingist kettal - tänu täppidele, millest needsamad keerised koosnevad, on loodud üthne, viimistletud kujund.
Roosipuust mudelil on kena, soe puiduvärv, mis sulab vapustavalt kokku messingi kergelt kullakarva tooniga. Samas, kui sa soovid, et su ehtel oleks näiliselt rohkem volüümi, siis tumedast eebenipuust mudel on selleks lausa ideaalne, kuna tume puit kontrasteerub hästi kuldset värvi hõimumustriga.
Plug on saadaval paljudes erinevates suurustes, seega sa kindlasti leiad just selle ehte, mis sulle kõige rohkem sobib. Tee oma valik enne, kui sa tellimuse kinnitad. Kui sa tellid kaks ja rohkem plug-i, pane tähele, et võivad esineda mõningad pisemad puidu värvi- ja struktuurierinevused, mis on orgaaniliste materjalide puhul täiesti normaalne nähtus.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!