25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Eri värvitoonides akrüülist plug

1,90 €
Laos

Lihtsus on vist selle plug-i võtmesõnaks. Vaevalt, et on midagi lihtsamat, kui ühevärviline akrüülist plug. Ehtel ei ole O-kujulisi fiksaatorrõngaid, keermestatuid osi ega muid vidinaid - see on lihtsalt üks ühtne akrüüli tükk, mida on vormitud nii, et sellel on kaks väljaulatuvat äärt ja kitsam keskkoht.
Akrüül ei sisalda niklit, seega, kui sa kannatad nikliallergia all, on akrüülist ehted sinu jaos heaks valikuks. Ainusaks akrüüli nõrgaks kohaks on see, et kõrvas olles ei lase see su nahal korralikult hingata, mille tõttu võivad sind kimbutada lõhnamured. Siinpuhul aitavad kõrvaaugu regulaarne tuulutamine ja Smelly Gelly määrdaine meie veebipoest.
Mõlemaid nii musta kui ka valget mudeleid on võiimalik kanda ükskõik, mis sündmusel: matustel, memme 80-ndal sünnipäeval, tööintervjuul jne. Veidi muhedamate sündmuste tarvis võid sa teha valiku veidi värvikamate variantide kasuks, olgu siis tegu roosa või rohelise ehtega. Samas vahet pole, millist plug-i sa kannad - nendega aia taha minna kohe kindlasti ei saa.
Plug, nagu sai ka juba mainitud, on topeltääristusega, mille servad on siledaks ja ümmarguseks lihvitud, et vältida teravaid ääri. Mudel on saadaval vahemikus 3mm kuni 25mm. Nii, nagu sa võid toote pildi pealt näha, valikus on terve hunnik värve. 
Kui sa kahtled, mis värv sobiks paremini sündmuse meeleoluga kokku (siinkohal oleme ausad, kui sa oled naine, sa kunagi ei kahtle mitte milleski), siis telli mitu erinevat mudelit. Õnneks hind on vägagi taskukohane ning mitmest plugist koosnev tellimus ei löö su eelarvesse auku sisse.
Detailid
NimiEri värvitoonides akrüülist plug
SKUPlug-91
TüüpPlug
MaterjalAkrüül
SügavusVarieerub
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Eri värvitoonides akrüülist plug
Sinu hinnang
Eri värvitoonides akrüülist plug