ÜLLATUS SOODUSTUS

Lisa oma ostukorvi ja avasta oma soodustus kassas

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Silikoonist kaitserõngas

SKU: Care-Disc

Tüüp: Järelhooldustoode

Rõnga diameeter: 7 mm.

Materjal: Silikoon

Värvus: Läbipaistev

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kui sa arvasid, et tead kõike augustamisehete ja aksessuaaride kohta, siis see aksessuaar võib sind üllatada. 
See toode on nii lihtne, et tundub vale, et seda poleks varem olemas olnud. Tegemist on kaitsva katteplaadiga, mida saab kasutada suu augustustes, näiteks keele- või huule omades. See koosneb puhtast meditsiinilisest silikoonplaadist ja on sama kvaliteediga, mida kasutatakse haiglates. Seetõttu saab seda steriliseerida autoklaaviga. 
Plaadi läbimõõt on ligikaudu 7 mm ja seda saab kasutada 1-2 mm läbimõõduga barbellide jaoks. Seega sobib see ideaalselt enamiku ehete jaoks, näiteks 1,2 mm labrettide või  1,6 mm keelerõngaste jaoks. Pidage meeles, et plaadi paksus on umbes 0,9 mm.
Miks kasutada seda kaitseketast? Seda kasutatakse enamasti labrettide ja keeleneedistuste puhul. Kui tunned, et vajad kaitset oma augustuste jaoks, võid seda kasutada mõnda aega, kuni sinu augustus on paranenud. Ja siis võid seda uuesti kasutada, millal iganes soovid.
Kuna ketas on laiem kui teie ehete kuulid ja suurem kui labrettide tasane pind, võid olla kindel, et kõik ärritused või kühmud paranevad. 
Mõned selle eelised on:
 • Silikoon on väga paindlik materjal.
 • Plaati on väga mugav kanda.
 • See võtab ära ärrituse ja turse.
 • Teie huul või keel paraneb kiiresti.
 • Seda saab hõlpsasti peale panna ja eemaldada.
Tähelepanu: pildil olevad ehted EI kuulu komplekti. 

Arvustused

0

5.0071 hinnangut

 • Rating

  0

  Enkeli

  Olen pelastanut monet lävistykseni tällä pikkuisella silikonilevyllä. Ei kutita tai ärsytä lävistystä enempää.

  Written by

 • Rating

  0

  Maravilloso

  Tenía un bulto en el tragus que era pequeñito y rojizo y quería que desapareciese para lucirlo bien, leí al principio que con una aguja me lo podía quitar lo intente y se me puso peor, encontré por Internet recomendaciones de estos discos me los pedí por probarlo sin mucha esperanza ya que no le encontraba lógica. Pero sin duda es la mejor compra que he podido hacer llevo solo dos días con eso puesto y me ha desaparecido la verdad que sigo sin creérmelo lo bien que funciona, eso sí te causa un ligero dolor en el trago pero es normal ten en cuenta que te lo están presionando. 10/10 Lo recomiendo de verdad

  Written by

 • Rating

  0

  Fjernede "piercing bump"

  Jeg havde udviklet 2 store piercing bumps på min daith og efter en uges tid var de helt væk! Jeg har ikke haft et eneste problem med den siden. Jeg har altid disse på lager hvis nu :)

  Written by

 • Rating

  0

  Bra

  väldigt bra för sk. ”piercingbumps”

  Written by

 • Rating

  0

  Ayudó a curar mi piercing

  Antes de usar estas placas protectoras, mi helix estaba totalmente desviado y con un bulto a cada lado de la perforación. Después de usarlo durante unos meses, mi piercing está completamente curado y el producto sigue en perfecto estado.

  Written by

 • Rating

  0

  Snabbt och lätt

  Mina ”kulor” gick ned helt på 1,5 vecka! Och då hade jag ca 4 mm höga röda kulor. Har använt på tragus och helix! Hade kunnat betala det dubbla

  Written by