OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

Hooldusvahendid

Augustades tehakse kehale haav, sõltumata sellest, kus uus neediauk asub. Nagu kõik teised haavad, peab ka neediauk saama aega paraneda. Bodymod’i veebipoes leiad suure valiku hooldusvahendeid, mis aitavad kaasa neediaukude paranemisele. Täiuslikult paranenud haav loob täiusliku neediaugu. Allpool saate lugeda, kuidas kõige paremini hooldada oma neediauku.

Millised on parimad uue neediaugu hooldustooted?

Bodymod pakub laia valikut hooldusvahendeid. Meil on puhatsuslapid neediaukudele, geelid halva lõhna vastu ja isegi tätoveeringute hoolduskreemid Üks meie kõige armastatumaid needistamise hooldustooteid on Holey Butt’r kreem, mida on parim kasutada venitatud kõrvanibude hoolduseks. Sa saad seda kasutada venitusperioodi ajal, et vältida kuivust, ärritust ja et hoida kõrvad niisutatud. Meil on samuti Teepuuõli ärrituse vastu. Soolalahus neediaukudele ja Kõik ühes augustamise järelravi, mis on universaalne pihusti kasutamiseks nii sisemiselt kui ka väliselt.

Hea nõuanne õige hügieeni tagamiseks

Peale augustamist on väga oluline hoida haav võimalikult puhtana. Seetõttu on tähtis hoida neediauk puutumata ja kindlasti mitte vahetada neeti, mis on paigaldatud. Ärge laske sõpradel augustust katsuda, sedasi võib tekkida põletik. Oluline on lasta uuel neediagul paraneda optimaalsel ajaperioodil. Huule-ja keeleneedi puhul on oluline vältida suudlemist 2-3 nädala jooksul peale needi esmast paigaldamist.

Lase oma kehal teha tööd ja paraneda loomulikult. See ei tähenda, et sa ei tohiks oma keha aidata paranemisperioodi vältel. Puhasta piirkonda 2-3 korda päevas augustustele mõeldud soolalahusega kasutades puhast vatipatja. Kui sa tunned vajadust oma neeti keerata puhastusprotsessi käigus, võid sa seda teha väga ettevaatlikult, aga kindlasti pese eelnevalt oma käed.

Sa võid teha trenni, aga kindlasti väldi uue needi ärritamist, näiteks kattes oma nabeneet või nibuneet spetsiaalse neediplaastriga ja kandes hingavaid riideid kui teed trenni. Kindlasti ära võta algselt paigaldatud neeti ära ennem kui neediauk on täielikult paranenud või palu seda teha oma augustajal, kui sa ei ole kindel, kuidas seda korrektselt teha.

Kui sa otsustad oma neediaugust vabaneda, siis jätka selle piirkonna puhastamist kuni auk on täielikult kinni kasvanud, et vältida sinna bakterite sattumist, mis võib põhjustada armistumist.

Pidades kõike seda meeles, saab sinu kogemus kindlasti positiivne olema. Lihtsalt tea, et paljud needid vajavad hoolduse mõttes erinevat lähenemist. Näiteks suu needid ja septum vajavad erinevat järelhooldust kui kõrvalesta neet. Hoia ennast kursis ja palu professionaalset abi, kui sa tunned selleks vajadust.