25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Isotooniline soolalahus

12,90 €
Laos

Meditsiiniline isotooniline soolalahus on sinu jaoks ideealne, kui sa tahad oma uue needi eest hoolitseda. Soolalahus on perfektne paranemisprotsessi kiirendamiseks ja see ei põhjusta mingeid kõrvalmõjusid, mis sind kahjustaksid. Seda toodet müüakse paljudes erinevates pakendites, aga see pudel on üks parimaid tooteid, kui mitte kõige parem. Põhjus on siin. 

Blue Wave of Tattoo Goo on saadaval väga mugavas pakendis. Erinevalt teistest, kus sa pead kasutama lisaks kaussi, et toodet peale kanda, Blue Wave on sprei, mis lubab seda otse peale kanda ja kasutamata jäänud toode ei lähe raisku. 
See soolalahus on steriilne ja ideaalses seisukorras. Enam ei pea sa valmistama isetehtud lahust kord nädalas, sest see pudel on ideaalne pealekandmiseks uutele neediaukudele ja see säästab kõiki peavalust. 

Ainuke asi, mida pead meeles pidama, on, et väldksid kontakti silmadega. 
Selle pudeli mõõdud on 11,7 x 3 cm ja see sisaldab 59 ml steriilset soolalahust. 

Kuidas kasutada soolalahust?

Isotoonilist soolalahust kasuatatakse alati koos mõne teise tootega, et sinu neeti puhastada. Kui sul on uus needistus, siis soovitatakse seda puhastada kaks korda päevas. Näiteks kord hommikul ja kord õhtul, hoolimata igapäevasest dusi all käimisest. 
Sa pead oma neeti puhastama kord päevas neutraalse PH seebiga või kloorheksidiiniga ja isotoonilise soolalahusega. 
Seep või kloorheksidiin eemaldab bakterid ja laseb su kehal ise paraneda. Isotoonilist soolalahust tuleb kasutada peale augustuse pesemist, et kiirendada paranemisprotsessi, aga ka et vältida koleda armkoe tekkimist. 

Seda isotoonilist soolalahust tuleb kasutada hommikul ja õhtul, aga seepi ja kloorheksidiini tuleb kasutada ainult korra päevas.
Pea meeles, et sa ei eemaldaks oma ehet puhastamise ajaks. 
Hoia ehet oma neediaugus kogu paranemisprotsessi vältel. 


Missuguste needistuste jaoks peaksin ma isotoonilist soolalahust kasutama?
Isotooniline soolalahuse sprei sobib kasutamiseks enamiku kehaneetide puhul, näiteks: nabaneedi, nibu, kõrva, dermal, nina, huule ja intiimneetide puhul.

Jah, nimekiri võiks veelgi pikem olla. Seega, kui sa oled väsinud soolalahuse valmistamisest ja soovid väga mugavat ja praktilist varianti, lisa see toode enda ostukorvi.

Kui aga sa soovid seda ise kodus valmistada, loe, kuidas teha isotoonilist soolalahust kodus. 

Detailid
NimiIsotooniline soolalahus
SKUCare-Saline
TüüpJärelhooldustoode
Sisaldab59 ml.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Isotooniline soolalahus
Sinu hinnang
Isotooniline soolalahus