OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Lihtne rõngas paljudes värvides-25%

1,43 € Alates 1,90 € -25%
Laos

Tavaliselt avatakse otsteta rõngaid väikse vardaga, mis on iseenesest rõnga osaks. Ehte kokku panemine võib olla üsna ärritav, eriti kui see on esimest korda kohale paigaldatud. Eriti, kui neet on kõrvas või rõngas on väga väikse suurusega.
Selle otsteta rõnga disain on veidi teistsugune, mille tõttu seda on väga lihtne sisse panna. Rõngas on tehtud ühest metalli tükist, mille sisse on jäetud väike ava: seda saavutatakse võttes pikema jupi metalset traati, mida siis spiraaliks keeratakse silindri ümber, millel on sama diameeter, mis tulevase rõnga oma. Kui see spiraal on valmis, lõigatakse üle kõikide kihtide ühe ava, mille tulemusel rõngad on üksteisest eraldatud. Pane tähele, et väikse läbimõõduga rõngad võivad otstest tunduda üsnagi teravad. Ava asub veidi nihkes, mis annab sellele twister rõnga kuju. Seega, paigutamisel suru ehe august läbi ning siis pressi kergelt rõngas kokku. Mida väiksem on rõnga läbimõõt ning suurem diameeter, seda lihtsam on rõngast avada.
Rõngas on saadaval mitmes erinevas suuruses ning paljudes värvides, kõik sõltub augu asukohast. Valiku saad teha üleval asuvaste võimaluste seast.

Kui sa soovid seda näiteks oma tragus neediaugule, siis kõige levinumad suurused on  6 või 8 mm. Huule jaoks sobivad tavaliselt 8 või 10 mm,  olenavalt sinu huulte paksusest. 

Detailid
NimiLihtne rõngas paljudes värvides
SKURing-76
Kampaania-25%
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Clitoris hood, Frenum, Hafada, Lorum
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Lihtne rõngas paljudes värvides
Sinu hinnang
Lihtne rõngas paljudes värvides