OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2

Lihtne rõngas paljudes värvides

Värvus:

Lilla
Must
Sinine
Roheline
Mitmevärviline
Kuld
Hõbe
Punane kuld

Valige suurus

Rõnga diameeter:

6 mm.8 mm.10 mm.12 mm.

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.1.2 mm.1.6 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Lihtne rõngas paljudes värvides

SKU: Ring-76

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Clitoris hood, Conch, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Labia, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Ninasõõr, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

Tavaliselt avatakse otsteta rõngaid väikse vardaga, mis on iseenesest rõnga osaks. Ehte kokku panemine võib olla üsna ärritav, eriti kui see on esimest korda kohale paigaldatud. Eriti, kui neet on kõrvas või rõngas on väga väikse suurusega.
Selle otsteta rõnga disain on veidi teistsugune, mille tõttu seda on väga lihtne sisse panna. Rõngas on tehtud ühest metalli tükist, mille sisse on jäetud väike ava: seda saavutatakse võttes pikema jupi metalset traati, mida siis spiraaliks keeratakse silindri ümber, millel on sama diameeter, mis tulevase rõnga oma. Kui see spiraal on valmis, lõigatakse üle kõikide kihtide ühe ava, mille tulemusel rõngad on üksteisest eraldatud. Pane tähele, et väikse läbimõõduga rõngad võivad otstest tunduda üsnagi teravad. Ava asub veidi nihkes, mis annab sellele twister rõnga kuju. Seega, paigutamisel suru ehe august läbi ning siis pressi kergelt rõngas kokku. Mida väiksem on rõnga läbimõõt ning suurem diameeter, seda lihtsam on rõngast avada.
Rõngas on saadaval mitmes erinevas suuruses ning paljudes värvides, kõik sõltub augu asukohast. Valiku saad teha üleval asuvaste võimaluste seast.

Kui sa soovid seda näiteks oma tragus neediaugule, siis kõige levinumad suurused on 8mm või 10 mm. Huule jaoks sobivad tavalisel olenavalt sinu huulte paksusest.

Arvustused

0

4.65274 hinnangut

 • Rating

  0

  Ring helix

  Köpte denna ring för att ha till min helixpiercing. Köpte 0,8mm i tjocklek och 8mm i diameter på ringen. Den var smidigt att sätta in och var lätt att använda, samt att den sitter säkert i örat. Jättebra pris till produkt. Plus var även att den kom två dagar efter jag beställde den

  Written by

 • Rating

  0

  Tetszik, de...

  1.2 mm-es vastagságú verziót rendeltem, ezt pusztán ujjal már nem tudom összenyomni miután betettem. Kicsit kényelmetlen ki- és betenni, mert a karika két széle kissé sorjás. Ezeket leszámítva nagyon szép, de nekem rosszabbul használható, mint a többi piercing, ami innen rendeltem.

  Written by

 • Rating

  0

  Elsker dem

  Har købt sådan 5 stk for længe siden og de har overhoved ik mistet farve eller noget. De mindste af dem ka godt være lidt svære at åbne og lukke men er stadig meget glad for dem.

  Written by

 • Rating

  0

  Fantastic!

  Cercelul este de o calitate excelenta. L am comandat pe negru. Arata incredibil de bine, iar materialul e top.

  Written by

 • Rating

  0

  Ótimo preço

  Difícil perceber os tamanhos adequados, encomendei com diâmetro de 10 mm que acabou por ficar muito grande. Mas de resto, chegou rápido e fácil de pôr contudo um pouco mais difícil de fechar.

  Written by

 • Rating

  0

  Egyszerű

  Egyszerű, de nagyszerű termék. 10mm átmerőjű, 1mm szárvastagságút rendeltem, amit kicsit nehéz zárni, de megoldható. Megpróbálkozom a vékonyabbal is.

  Written by