Lihtne rõngas paljudes värvides

Värvus:

MustKuldHõbePunane kuld

Valige suurus

Rõnga diameeter:

6 mm.8 mm.10 mm.12 mm.

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.1.2 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Lihtne rõngas paljudes värvides

SKU: Ring-76

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Clitoris hood, Conch, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Labia, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Ninasõõr, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

Tavaliselt avatakse otsteta rõngaid väikse vardaga, mis on iseenesest rõnga osaks. Ehte kokku panemine võib olla üsna ärritav, eriti kui see on esimest korda kohale paigaldatud. Eriti, kui neet on kõrvas või rõngas on väga väikse suurusega.
Selle otsteta rõnga disain on veidi teistsugune, mille tõttu seda on väga lihtne sisse panna. Rõngas on tehtud ühest metalli tükist, mille sisse on jäetud väike ava: seda saavutatakse võttes pikema jupi metalset traati, mida siis spiraaliks keeratakse silindri ümber, millel on sama diameeter, mis tulevase rõnga oma. Kui see spiraal on valmis, lõigatakse üle kõikide kihtide ühe ava, mille tulemusel rõngad on üksteisest eraldatud. Pane tähele, et väikse läbimõõduga rõngad võivad otstest tunduda üsnagi teravad. Ava asub veidi nihkes, mis annab sellele twister rõnga kuju. Seega, paigutamisel suru ehe august läbi ning siis pressi kergelt rõngas kokku. Mida väiksem on rõnga läbimõõt ning suurem diameeter, seda lihtsam on rõngast avada.
Rõngas on saadaval mitmes erinevas suuruses ning paljudes värvides, kõik sõltub augu asukohast. Valiku saad teha üleval asuvaste võimaluste seast.

Kui sa soovid seda näiteks oma tragus neediaugule, siis kõige levinumad suurused on 8mm või 10 mm. Huule jaoks sobivad tavalisel olenavalt sinu huulte paksusest.

Arvustused

4.716 hinnangut

 • Rating

  Hea

  Toimib hästi. Alguses võttis nuputamist, kuidas seda lahti saada, aga sain ilusti hakkama. Näev hea välja ja nüüd kaalun isegi uute neediaukude tegemist, et neid rõngaid mujal ka kasutada. :)

  Written by

 • Rating

  Ring

  Väga rahul nende rõngastega, ostsin kahes kõige väiksemas suuruses. Lihtne paigaldada, vaja läks vaid küüsi. Pakk tuli kiirelt kohale ka, Kindlasti mitte viimane kord kui ma siit tellin :)

  Written by

 • Rating

  norm rõnas

  Tõesti väga lihtne rõngasneet. Seda 1mm paksust on rakse avad nii et ostsin 0,8 mm paksuse ja see on minu lemmik. Kiire kohaletoimetamine - teenindusega ka väga rahul! Kindlasti tellin siit veel

  Written by

 • Rating

  Lihtne ja ilus

  See ring on väga lihtne. ainus jama on minu jaoks olnud selle kinni paneminie. Kõige lihtsam on kasutada needi tange, et rõngas plehku ei paneks

  Written by

 • Rating

  Täpselt mida ma otsisin

  Väga hea :)

  Written by

 • Rating

  Mulle meeldib

  Mulle väga meeldib, kasutan seda kõrvarõngana. Tellimuse sain kiirelt kätte.

  Written by