Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%

Hinge kinnitusega rõngas

€6.32€7.90
-20%
7

Värvus:

LillaMustSinineMitmevärvilineKuldHõbePunane kuld

Valige suurus

Rõnga diameeter:

6 mm.7 mm.8 mm.9 mm.10 mm.12 mm.14 mm.16 mm.19 mm.

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.1.2 mm.1.6 mm.2 mm.2.5 mm.3 mm.4 mm.5 mm.6 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Hinge kinnitusega rõngas

SKU: Ring-94

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Hinge kinnitusega rõngasneet

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Naba, Clitoris hood, Conch, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Labia, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Nibu, Ninasõõr, Prints Albert, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Stretching, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

See armas rõngasneet on väga multifunktsionaalne, sest seda saab kanda nii kulmu-, septum-, nibu- ja ka intiimneedina. See muudab selle hingega varustatud rõngasneedi vägagi eriliseks.

Seda lõpmatut rõngasneeti on väa lihtne avada ja sulgeda, sest ehtel on hingega varustatud lüli ja sa ei pea kartma, et neet avaneks iseenestest ja välja kukuks.

Rõngas on saadaval paljudes erinevates värvitoonides, mida näed ka ülaltoodud pildilt. Lisaks on ehe saadaval ka erinevates diameetritega. Kõik oleneb sinu eelistustest nii värvi kui ka rõnga suuruse osas. Kuid rõhutame, et suurema needivarda läbimõõdu ja väiksema diameetriga ehteid on veidi raskem näppude vahel avada. Sellistes olukordades soovitame kasutada rõnga avamis ja sulgemis tange.

Arvustused

0

4.007 hinnangut

 • Rating

  0

  Septum

  Ilus ja lihtne ehe, saab hästi riietusega sobitada ja see ei tõmba liiga palju tähelepanu. Kaunistab hästi.

  Written by

 • Rating

  0

  Perfektne

  See neet on mugav, sain isegi magades seda kanda. Needi kinnitamine on lihtne ja lisaks ei kao see nii lihtsalt ära, sest kinnitus hoiab korralikult kinni. Kindlasti minu lemmik, kavatsen erinevaid värve veel juurde tellida.

  Written by

 • Rating

  0

  :)

  Ostsin selle rõnga 8 mm X 1,2 mm oma septumile. Istub suurepäraselt. Kui tahate, et neet oleks vaheseinale lähemal, siis valige 6mm suurune rõngas. Liigendiga kinnitus võib küll olla veidi tüütu, aga minu arust on seda lihtsam kasutada kui teisi rõngaid. Lisaks sellele on ehe super ilus!

  Written by

 • Rating

  0

  Pettunud

  Ostsin musta värvi rõnga (8mm x 1,2mm). See ei olnud nii lihtne kui ma arvasin. Mul oli raske seda hingega rõngast paigaldada, muidu kandsin tavalisi nn. lõpmatuid rõngaid. Tegin oma nina vaheseinale viga ja pidin selle ehte mingiks ajaks nüüd eemaldama.

  Written by

 • Rating

  0

  Juba palju parem

  Mina ostsin musta värvi 1,2 mm x 8 mm rõnga oma septumile. Olen seda kasutanud enne ja peale tööd ja nüüd on seda juba päris lihtne kasutada. Painutasin ehet veidi väikese pastakaga ja siis avasin ja sulgesin seda oma 10 korda, ehe muutus tunduvalt lihtsamini kasutatavaks. Nüüd avan ja sulgen seda 2 korda päevas. Võttis veidi aega, et ära harjuda.

  Written by

 • Rating

  0

  Hea kvaliteet

  Muidu on hea kvaliteet aga alguses oli veidi keeruline käsitleda

  Written by