Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Hobuseraua Neet

Kuulidega või ogadega, palju suurusi & värve

Oled vaadanud 24 tooteid 29-st
Lae rohkem

Hobuseraua-kujulised

Hobuserauad, muu nimetusega tuntud kui ringjad barbellid, on mitmekülgsed neediehted. Sa saad kanda neid mitmetes asukohtades, nagu näiteks kõrvad, nibud, nina ja isegi intiimpiirkonnas. Ümmargune barbell näeb välja nagu hobuseraud, seetõttu kutsutaksegi seda hobuserauaks. Tavaliselt on sellel kaks kuuli mõlemas otsas, aga sõltub disainist - ümmargune barbell ogadega mõlemas otsas on samuti populaarne ehtevalik.

Ümmargused barbellid on saadaval paljudes disainides ja materjalides. Vali titaanist hobuseraua-kujuline rõngas juhul kui sa oled metallide suhtes tundlik. Meil on samuti matt must ümmargune barbell, mis on valmistatud kirurgilisest terasest. Järjekordne allergiaohutu needimaterjal on akrüül. Nende neetide eeliseks on see, et need on väga kerge kaaluga ja saadaval paljudes värvides. Need värvilised needid on sädelevate läbipaistvate peadega. Kui sa oled huvitatud rohkem luksuslikust ehtest, siis saad sa valida 14K kuld ümmarguse barbelli tervate peadega.

Kuidas sisestada & eemaldada hobuseraua-kujulisi neete

Ei ole keeruline neid sisse panna ja ära võtta. Hoburaudadel on kaks pead ja vähemalt üks nendest on ära võetav. Peale eemaldatava pea lahtikeeramist, saad sa ehte sisse panna libistades selle aeglaselt neediauku. Selle välja võtmine käib samamoodi. Kindlasti pese oma käed enne needistustega tegelemist.

Kuidas mõõta oma ehte pikkust?

Kui sa oled mõõtmas oma hobuseraua-kujulist neeti, siis tuleb sul kindlaks teha needi keskkoha laius. Seda nimetatakse sisemiseks diameetriks, sirge joon kahe kaugeima punkti vahel hobuseraua sees. Sa võid leida ringjaid barbelle suurusega alates 6 mm (1/4”) kuni 15mm (5/8”). Peale erinevate diameetrite, eksisteerib neete erineva keerme paksusega. Tee kindlaks, et valid suuruse, mis sobib sinu neediauku. Küsi oma augustajalt, mis suuruses esmast ehet ta sinu puhul kasutas.

Kuidas hoida hobuseraua-kujulist needistust puhtana?

Kõige olulisem asi neetide puhul on hoida need puhtana ja augu piirkond bakterivabana. Sa saad hoida oma ehte ja nahapiirkonna puhtana, kasutades Soolalahust. See lahus on suurepärane sinu neetide pesemiseks kuna on õrn sinu nahaga ja ehtega. Eemalda oma ringjas barbell ja pühi iga selle osa. Siis tegele oma neediauguga. Leota puhast vatipatja soolalahuses ja ettevaatlikult hõõru neediauku ja seda ümbritsevat piirkonda. Kui oled rahul, siis saad sa puhastatud ehte tagasi panna.