Hobuseraua NeedidHobuseraua Needid

Hobuseraua Needid

Täienda oma stiili uute hobuseraua neetidega: kuulid, ogad, twister rõngad ja eri suurused/värvid

Oled vaadanud 24 tooteid 29-st
Lae rohkem

Hobuseraua Needid

Hobuseraua neet on üks lõbus variant alati populaarsest rõngast, mis väärib sama palju tähelepanu. Unikaalsed hobuseraua kehaehted sobivad ideaalselt, kui soovid proovida midagi uut oma needis. Tutvu meie hobuseraua rõngaste kollektsiooniga, et leida just see, mida otsid. Meil on erinevate suuruste ja materjalidega ehteid, nagu titaan ja kirurgiline teras, rääkimata paljudest lahedatest disainidest. Astu edasi ja värskenda oma isiklikku stiili!

Hobuseraua neediehted on nagu tavalised needirõngad, ainult et need pole täielikult suletud. Nagu nimigi ütleb, on ringil tühimik ja sellest detailist piisab, et muuta välimust täielikult. Seda ehet tuntakse ka ringikujulise barbellina, sest neid ehteid võib sama hästi pidada ringikujulisteks painutatud varrasteks. Nii nagu teised barbellid, pakub ka hobuseraud kaks vaba otsa, et uhkeldada vingete kaunistustega.

Kõige lihtsamal disainil on kaks kuuli, mis loovad elegantse välimuse, kuid teised kujundused on keerukamad. Peaaegu sama levinud kui kuulid on ikoonilised ogad, kuid võid nautida ka mitmevärvilisi akrüülkuule. Vali ehted, mis vaibivad su unistuste välimusega.

Hobuseraua KehaeheHobuseraua Kehaehe

Mis puutub hobuseraua needi asukoha valikutesse, sobib see ehe kõikidesse samadesse kohtadesse nagu tavalised needirõngad: septumisse, kulmu, nabale, nibule, huulde ja kõrvaauku - isegi mõndadesse intiimneetidesse. Seega, kui sul on neet, siis on suur tõenäosus, et hobuseraua neediehted võivad sinu moe jaoks imet teha.

Septum on kõige popim koht, kus kantakse hobuseraua rõngaid. Ilusad kaunistused ninast välja paistmas annavad tugeva ilme, mis rõhutab neeti tõeliselt. Isegi kõige lihtsama ehte kujundusega saad topelt enesekindluse. Kui sul juba on septum, ära unusta võimsat hobuseraua elujõudu.

Fantastiline variant on nn twister rõngas, mille ainulaadne spiraalkuju võtab veidi rohkem ruumi, kuid tõmbab selle eest rohkem tähelepanu. See ehe sobib kõige paremini kulmu, huulde või nabale, kus on piisavalt ruumi, et ehe näeks hea välja.

Hobuseraua NeedieheHobuseraua Neediehe

Teine eriline hobuseraud paistab silma sellega, et on lihtsalt palju suurem. Kuigi sa võid seda tehniliselt kanda ükskõik millises needis, kus mõõtmed sobivad, on see ideaalne raskus kõrva venitamiseks. Sellised raskused laiendavad venitusauku, lastes gravitatsioonil tõmmata kõrvaauku allapoole, et luua piklikum venituskuju. See on mõeldud sulle, kui soovid teistsugust väljanägemist kui tavaline ümmargune auk.

Hobuseraua NeetHobuseraua Neet

Kuna hobuseraua ehe on põhimõtteliselt ekstreemse kumerusega barbell, on needi sulgemine sama, nagu barbellil. Enamasti saad ühe kaunistatud otsa ära kruvida, et varras saaks läbida su augustust. Seejärel keerad lihtsalt otsa tagasi kinni. Mis võiks olla mugavam? Lisaks sellele on enamik meie kaupu disainitud sisekeermega, nii et ainult varda sile väline külg puutub sinu nahaga kokku. Välise keermestamise korral on oht, et nahakude rebeneb ja su tundlik augustus on häiritud.

Olenemata sellest, milline augustus sul on, võid täna vabalt proovida hobuseraua kehaehteid ja leida uusi viise, kuidas oma tõelist mina väljendada. Mida sa veel ootad?

Hobuseraua rõngadHobuseraua rõngad

Milliseid hobuseraua needid on augustamiseks?

Hobuseraua neete on kahte põhilist kuju: ringikujuline barbell ja twister rõngas. Kuid ära lase end sellest petta. Hobuseraua rõngad on disaini poolest uskumatult mitmekesised, sest nende dekoratiivseid otsi võib olla lugematul hulgal stiilides. Rääkimata saadaval olevate värvide valikust. Nii et tseki võimalusi ja avasta lemmikud, mida sa ei teadnudki, et vajad.

Millistes augustustes võib hobuserauda kanda?

Enamus rõngaste jaoks sobivaid augustusi näevad hobuserauaga head välja, sealhulgas naba-, nibu-, huule- ja kõik paljud kõrvaneedid. Üks kõige armastatumaid võimalusi on aga ilmselt septum - hobuseraudade avatud rõngas annab sellele kesksele näopiirkonnale kahekordse mõju võrreldes tavalise rõngaga. Twister rõngas ei sobi hästi septumisse, kuid see sobib suurepäraselt kulmu-, huule- või nabaneeti, kus on ruumi pilkupüüdvale spiraalile.

Neet HobuserauaNeet Hobuseraua

Kuidas hobuseraua neeti avada?

Enamiku hobuseraudade sulgemine töötab samamoodi nagu enamiku barbellide puhul. Ühe otsa saab lahti ja kinni keerata, selleks et varrast hõlpsasti oma augustusse sisestada või sealt eemaldada. See on tõesti nii lihtne.

Kuidas hobuseraua neeti puhastada?

Hobuseraua rõnga puhastamiseks kasuta kuiva mikrokiudlappi, mida pole töödeldud alkoholi ega muude kemikaalidega (seega mitte sellist lappi, millega poleeritakse hõbedat). Pühi üle terve ehte, tungides kõikidesse nurkadesse ja pragudesse ning alati õrnalt. Regulaarne puhastamine hoiab su kallid ehted parimas seisukorras ja kui sa nende eest hästi hoolitsed, kestavad need kaua.