25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Hobuseraua kujuline neet kuulikestega-25%

2,93 € Alates 3,90 € -25%
Vali soovitud värv ja ehte parameetrid enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud.
Laos

Hobuseraua kujuline neet - samuti tuntud kui horseshoe piercing - on multifunktsionaalne ehe, mida võib kanda paljudes erinevates needistustes nagu näiteks: kõrva, tragus, nina, huule, kulmu, nibu jne.
Siin lehel olevad needid on valmistatud kirurgilisest terasest, mis on suurepärane ehtematerjal. Kirurgiline teras ei eralda kehasse niklit ning allub Euroopa Liidu ohutute neetide reeglitele. Värvikirevad mudelid on saanud oma kaunid värvid tänu protsessile, mille nimeks on anodiseerimine (v.a. metaljas ja kullaga kaetud mudelid).
Metaljalt särav ehe on poleeritud kirurgilisest terasest, millel puudub pealiskate. Kui sa valid kullaga kaetud needi, siis selle pealiskatteks saab olema ehtne 14-karaadine kuld.
Sa saad valida erinevate ehte mõõtmete vahel üleval, tänu millele sa võid luua just oma needistusele sobivat ehet. Seega antud needi kandmisele seab piire vaid sinu enda kujutlusvõime.
Detailid
NimiHobuseraua kujuline neet kuulikestega
SKUHorseshoe-28
Kampaania-25%
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpHobuseraud
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Clitoris hood, Nibu
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Hobuseraua kujuline neet kuulikestega
Sinu hinnang
Hobuseraua kujuline neet kuulikestega