NeedirõngadNeedirõngad

Needirõngad

Täienda oma stiili mitmekülgsete needirõngastega, saadaval eri kujudes, värvides, suurustes ja stiilides

Oled vaadanud 24 tooteid 173-st
Lae rohkem

Needirõngad

Kui otsid oma neetidele ajatuid ehteid, pole kahtlustki, et rõngas on ideaalne valik. Kehaehte rõngad on alati olnud ja on alati moes, nii et meie valikut sirvides leiad kindlasti palju imelisi aardeid. Pole tähtis, kus sul neet on või milline on su stiil, meil on just sulle sobiv suurus, materjal ja disain. Vaata ringi ja lase end inspireerida!

Peaaegu kõigis augustustes võivad olla rõngasneedid. Rõngad ei sobi mitte ainult kõrvaauku, vaid imeliselt ka paljudesse teistesse kohtadesse su kehal: nina, huuled, naba, nibud, kulmud, kõik võimalikud valikud. Nii et sul on palju vabadust mängida oma rõngas kehaehetega ja leida täpselt selline väljendus, mis sobib sinu isikupäraga.

Needi rõngad on väga erineva suurusega, seega sõltuvalt sellest, kus soovid rõngast kanda, kaalu, mis sobiks su neeti kõige paremini. Suure läbimõõduga rõngad sobivad enamasti kõrvarõngasteks, sest see piirkond on üsna avatud. Muude kõrvaneetide puhul sobivad kõige paremini väiksemad rõngad ja sama kehtib ka huuleneetide puhul. Enamikku teistesse neetidesse sobivad aga väga erineva suurusega rõngad. Nii et lisaks sellele, mis sobib sinu isikliku anatoomiaga, on see tegelikult maitse asi, kas soovid suurt või väikest rõngast oma septumisse, kulmu või nibudesse.

RõngasneedidRõngasneedid

Rõnga paksus on aga teine asi. See, mis sulle sobib, sõltub täielikult sinu augu suurusest ning needid keha eri osades pole alati sama suurusega. Seega ole uue rõnga valimisel teadlik oma neediaugu suurusest.

Rõngaste suuruse puhul tuleb silmas pidada ka seda, et läbimõõt mõjutab rõnga sobivust. Suurema rõnga ümbermõõt on sujuvamalt kumer, mis muudab selle läbipääsu läbi su augustuse lihtsamaks. Väiksem rõngas istub kitsama kumeruse tõttu tihedamalt. Seepärast peaks täiesti uue augustuse jaoks mõeldud rõngas olema tavalisest suurem, et see ei avaldaks liigset survet paranevale nahale.

Needirõngad on saadaval paljude erinevate lukustamise mehhanismidega. Populaarne mehhanism on hinge või liigendiga kinnitus, mille puhul on osa rõngast liigendiga. See teeb selle avamise ja sulgemise väikese klõpsuga väga lihtsaks ning sellel pole eemaldatavaid osi. Selle rõnga variatsioon on klõpsuga rõngas, mis sobib eriti hästi septumile. Need kipuvad olema eriti dekoratiivsed ja pilkupüüdvad.

Kehaehted RõngadKehaehted Rõngad

Väga huvitav variant on nn kinnise kuuliga rõngas. Sellisel rõngal sisaldab ehte disain dekoratiivset kuuli, mis täidab topelt ülesannet sulgemise mehhanismina. Kuul eemaldatakse rõngast, tekitades avause, mille kaudu saad ehteid sisestada või välja võtta. See on imeline kombinatsioon stiilist ja funktsioonist, mis muudab rõnga avause täiesti nähtamatuks. Kuul pole üldse rõnga külge kinnitatud, seda hoiab paigal pinge, kuid on olemas ka versioon, kus kinnipidav kuul on püsivalt ühele rõnga küljele kinnitatud, nii et sa ei riski kunagi kuuli kaotamisega.

Kõige lihtsama lukustuse auhind läheb kahtlemata sujuvale rõngale. Seda tüüpi rõngad pole tegelikult täielikult suletud, nii et rõnga avamise mehhanism ei ole midagi muud kui rõnga avause külgede õrnalt lahti keeramine. Seda nimetatakse sujuvaks, sest selles pole ühtegi liikuvat osa, mis annab ringile ühtlase, katkematu tunde.

Rõngas KehaeheRõngas Kehaehe

Nagu näha, pole rõngas lihtsalt rõngas - nagu ka inimesed. Leiad palju üllatusi nende kujundusega. Näiteks kui sulle meeldib kõiki ümbritsevaid inimesi pimestada, teeb seda kindlasti rida säravaid kalliskive. Mõned rõngad pole isegi ümmargused, vaid võivad uhkeldada oma laheda kujuga, näiteks imelise tähega. Klassikaline rõngas on siiski vaieldamatult graatsiline, nii et võib-olla eelistad klassikalist rõngast oma lemmikvärvis. Kõik on võimalik ja me tahame vaid näha, et sa oleksid sina ise.

Tseki meie kaunite keharõngaste kollektsiooni ja lase endal ikka ja jälle armuda. Ära muretse, me oleme selleks sinuga igal korral.

Rõngad NeediehtedRõngad Neediehted

KKK

Millist rõngast peaksin oma augustuses kandma?

Rõnga kehaehe on nii mitmekülgne neediehe, et sul on peaaegu täielik vabadus oma stiiliga eksperimenteerida, olenemata sellest, kas su neet on kõrvas või suguelunditel. Ainus asi, mida pead silmas pidama, on see, kas su ehete suurus sobib sinu neediaugu suurusega. Kui sa pole kindel, kui suur su neediauk on, võid alati oma augustajalt küsida. Kui tead, mis sulle praktilisest seisukohast sobib, võid väljendusega hulluks minna.

Kas ma võin kanda rõngaid oma venitustes?

Enamik augustusi võib olla rõngaaugustus, sealhulgas ka venitused. Selle augustuse jaoks mõeldud rõngad kuuluvad siiski raskuste kategooriasse. Venituse raskused on raskemad kui muud ehted ja nende eesmärk on venitada su augustust, tõmmates seda pidevalt allapoole, mille tulemuseks on piklik auk tavalise ümmarguse augu asemel. Paks, raskekaaluline needirõngas oleks venituse raskuseks ideaalne, kui see on välimus, mida soovid.

RõngasneetRõngasneet

Mida ma saan teha, kui ma ei saa needirõngast avada?

Kui praegu kantava rõnga lukustuse mehhanism keeldub liikumast, siis palu kõigepealt sõbral aidata seda õrnalt eemaldada. Vastasel juhul pöördu oma augustaja poole, kellel on spetsiaalsed tööriistad igasuguste neediehete avamiseks - või kaalu, kas valmistada end ette omaenda needirõnga avamisvahendiga. Kui ehe pigistab su nahka ja see on valus, võid pöörduda ka arsti poole.