BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

Rõngad

Needirõngad on kahtlemata kõige populaarsemad neediehted üldse. Alates kõrvad, nina, huuled kuni nibudeni ja intiimsete asetusega neetideni välja; need on mõned kõige multifunktionaalsemad ehtetüübid, kuna neid on saadaval erisuurustes, disainides ja värvides. Keri läbi Bodymod’i veebilehe, et leida lõputult ehtestiile veebis. Siin on mõned tüübid, mis meil on:

Lõputa rõngad

Need sobivad suurepäraselt sinu esimeseks ehteks, sest neid on väga kerge kasutada. Sa võid harjutada seda tüüpi ehetega ennem kui vahetad ehte mõne teise, rohkem keerulise needi vastu. Sa leiad palju lõputa rõngaste disaine meie veebilehelt, nagu näiteks need needid:

Lõputa rõngas erivärvides

Titaanist neet

Lõputa akrüülist võru

14K kullast keerdus lõputa rõngas

Kinnise helmega rõngad

Arvestades teatud tüüpi võrudega, kinnise helmega rõngad (samuti tuntud kui kuuliga kinnituvad rõngad) on suurepärased rohkem kogenud needikasutajatele. Neid kutsutakse nii, sest sa pead tillukese kuulikese sisse ja välja lükkama, kui soovid seda avada või sulgeda. Kui sa arvad, et sinu jaoks on liiga keeruline sellist tüüpi ehet kasutada, saad sa valida ühe nendest disainidest, kus kuulike on on ühe rõnga otsa küljes kindlalt kinni. Mõned neetidest, mida sa meie veebilehel leida võid:

Lihtne rõngas saadaval erivärvides

Titaanist kuuliga suletav rõngas

Kuuliga suletav ehe fikseeritud opaalkivist peaga

14K Kullast ehe

Hingedega rõngad

Need rõngad näevad peaaegu välja nagu lõputa rõngad - seal ei ole mingit nähtavat avamis/sulgemis mehhanismi. Siiski on neil hing, mis lubab sul kergesti ja turvaliselt ehet avada ja sulgeda. Siin on mõned meie lemmikud:

Lihtne titaanist

Keerudisainiga

Hingega rõngas koos kuulikesega

Suurused ja materjalid

Kui oled oma uut ehet valimas, pane kindlasti tähele selle suurust ja materjali. Erinevad needistuse asukohad vajavad unikaalseid keeru jämedusi (mõõdetakse millimeetrites või kabariitidega) ja diameetreid (mõõdetud millimeetrites või tollides). Kui sa ei ole kindel, konsulteeri oma augustjaga seos õige suuruse valmisega.

Üleüldine reegel on, et paranenud neediaugus saab kanda igat materjali - akrüül, kirurgiline teras, 14K kuld jne. Kuigi, kui sa oled alles tegemas oma neediauku või sa alles paraned, siis on titaan kõige turvalisem valik. See on samuti parim materjal neile, kellel on nikliallergia.

Keri läbi meie veebilehe ja leia oma lemmikneedid!

Oled vaadanud 24 tooteid 126-st
Lae rohkem