BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

25%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Hobuseraua kujuline neet titaanist koonuse kujuliste otsadega

SKU: Horseshoe-1

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Hobuseraud

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Daith, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Nibu, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Materjal: Titaan

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Oga

Kirjeldus
Hobuseraua kujuline neet, mis on valmistatud 23 kraadisest titaanist. Titaanist ehteid on võimalik saada erinevate kraadidega, mis sõltuvad sellest, kui puhas see metall on. 23-kraadine titaan on puhtaim materjal, mis on eriti suurepärane uudis neile, kes kannatavad allergiate all.
Sa võid kanda sellest metallist ehteid isegi siis, kui su needistus on alles paranemas.
Hobuseraua kujuline neet on samuti tuntud kui horshesoe piercing või horseshoe barbell ning seda võib kasutada paljudes erinevates needistustes. Näiteks kulmuneedina või nibuneedina. Sellel mudelil on kuulide asemel ogad kinnituseks.

Arvustused

0

0.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Stora spikar för ett litet smycke

  Köpte en med trådstorlek 1,2mm och ringdiameter 10mm för septumpiercing. Upplevdes som stora spikar för ett litet smycke. Hade önskat att den fanns i 12mm diameter för 1,2mm trådstorlek. Men utöver det är det ett fint piercingsmycke.

  Written by

 • Rating

  0

  Helix

  Llevaba muchos meses de haberme hecho el piercing helix y no me habia cicatrizado y me dolía mucho. Fue ponerme esta pieza y en menos de un mes ya estaba totalmente curado y ya no me duele para nada

  Written by