Suur hobuseraua kujuline neet sisekeermega

Valige suurus

Rõnga diameeter:

10 mm.12 mm.16 mm.19 mm.

Needivarda läbimõõt:

2 mm.2.4 mm.3 mm.4 mm.5 mm.6 mm.8 mm.10 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Suur hobuseraua kujuline neet sisekeermega

SKU: Horseshoe-39

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Hobuseraud

Asetus: Frenum, Hafada, Lorum, Prints Albert, Septum, Stretching

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Õiges kohas olev intiimneet näeb välja ülimalt kaunis ning julge. Siit sa saad endale võimaluse hankida endale intiimala ehtimiseks just selle õige ja kõige paremini sobiva neediga. Siin lehel olevad hobuseraua (horseshoe) kujulised needid on säravalt metaljad tänu oma materjalile, milleks on kirurgiline teras. Kujunduse poolest on tegu absoluutselt aegumatu ja stiilse ehtega. See kaunis hobuseraua kujuline neet on saadaval mitmes erinevas suuruses ja needivarda läbimõõtudes, mille tõttu seda on võimalik kanda üüratult suures intiimneedistuste hulgas.
Hobuseraua kujuline neet, mida sa siin lehel näed, on varustatud sisekeermega. See tähendab, et sa võid kuuli pealt maha keerata ja  suruda needivarras needistusest läbi kartmata, et keerme teravad servad sinu õrna nahka kriimustavad. Kruvilaadne ots on kinnitatud kuuli taha, seega ehte kinnitamiseks on vaja see sisestada needivardasse ja kinni keerata - see on valutu ja üsna kerge lähenemine.
Lihtsalt vali toote pildi kõrval olevast rippmenüüst soovitud needivarda läbimõõdu ja ehte diameetri enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud.

Arvustused

5.01 hinnangut

  • Rating

    Väga hea neet

    Väha mugav ehe, seda on hea paigaldada, sest see on sisekeermega ja needi paigaldamisel ei saa neediauk keermest kahjustada. Mina soovitan teistelegi

    Written by