25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Suur hobuseraua kujuline neet sisekeermega

5,90 €
Laos

Õiges kohas olev intiimneet näeb välja ülimalt kaunis ning julge. Siit sa saad endale võimaluse hankida endale intiimala ehtimiseks just selle õige ja kõige paremini sobiva neediga. Siin lehel olevad hobuseraua (horseshoe) kujulised needid on säravalt metaljad tänu oma materjalile, milleks on kirurgiline teras. Kujunduse poolest on tegu absoluutselt aegumatu ja stiilse ehtega. See kaunis hobuseraua kujuline neet on saadaval mitmes erinevas suuruses ja needivarda läbimõõtudes, mille tõttu seda on võimalik kanda üüratult suures intiimneedistuste hulgas.
Hobuseraua kujuline neet, mida sa siin lehel näed, on varustatud sisekeermega. See tähendab, et sa võid kuuli pealt maha keerata ja  suruda needivarras needistusest läbi kartmata, et keerme teravad servad sinu õrna nahka kriimustavad. Kruvilaadne ots on kinnitatud kuuli taha, seega ehte kinnitamiseks on vaja see sisestada needivardasse ja kinni keerata - see on valutu ja üsna kerge lähenemine.
Lihtsalt vali toote pildi kõrval olevast rippmenüüst soovitud needivarda läbimõõdu ja ehte diameetri enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud.
Detailid
NimiSuur hobuseraua kujuline neet sisekeermega
SKUHorseshoe-39
Kinnituse liikSisekeermega
TüüpHobuseraud
AsetusSeptum, Prints Albert, Frenum, Hafada, Lorum
MaterjalKirurgiline teras
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Suur hobuseraua kujuline neet sisekeermega
Sinu hinnang
Suur hobuseraua kujuline neet sisekeermega