OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Pimedas helendav akrüülist hobuseraua kujuline neet

SKU: Horseshoe-46

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Hobuseraud

Asetus: Angelbite, Forward helix, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Septum, Snakebite, Spiderbite

Pikkus: 10 mm.

Materjal: Akrüül

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Pimedas helendav

Kirjeldus
Kui sa peaks tuled kustu panema, siis see hobuseraua kujuline neet, mida sa siin lehel näed, hakkaks särama. Seda seetõttu, et tegu on akrüülist pimedas helendava hobuseraua kujulise neediga. Valguse käes võib see ehe tunduda tavalise needina, aga kohe, kui pimedaks läheb, hakkab see helendama. See teeb selle ehte ideaalseks aksessuaariks, mida pidudel kanda. Siin olevat hobuseraua kujulist neeti on võimalik kanda paljudes erinevates kehaosades - siin on ainult üks rusikareegel: needi mõõdud peavad langema kokku sinu needistuste suurusega. Seda ehet enemasti kantakse septum needina, aga seda on samuti võimalik kanda  kulmu- ja/või kõrvaneedina - valik on sinu.
Siin oleva hobuseraua kujulise needi suurus on kõikide mudelite puhul sama: needivarda läbimõõduks on 1.2mm, ehte diameetriks 10mm ja kuulide suurus on 4mm. Kuna ehe on akrüülist, siis see on väga paindlik, mis kindlasti kulub marjaks ära needi paigaldamisel. Lisaks sa saad valida erinevate värvide vahel: näiteks on olemas roheline ja sinine. Terve ehe saab olema sinu valitud värvi, mitte ainult kuulid.

Arvustused

0

0.003 hinnangut

 • Rating

  0

  Billigt crap

  Købte de her til stor skuffelse. Selvom de er fede designmæssigt så kan kuglerne ikke skrues på igen så snart de først er skruet af. Plastikken er simpelthen for dårligt skåret, og kvaliteten i bund.

  Written by

 • Rating

  0

  Nem világít

  A bogyók a végén pár perc toltés után sem világítottak. A bogyókat nem tudom lecsavarni és a patkó közben deformálódik. A patkó szára sötétebb, mint ami a képen látható és a bogyó meg sokkal világosabb.

  Written by

 • Rating

  0

  Genial

  I love it

  Written by