Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Pakis 8 hobuserauakujulist neeti PTFE'st

SKU: Horseshoe-Pack-2

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Needikomplekt

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Daith, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Rõnga diameeter: 10 mm.

Materjal: PTFE / Bioplast

Kuuli suurus: 4 mm.

Värvus: Segu

Ühikute arv: 8 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Saa endale 8ne komplekt fantastilisi hobuserauakujulisi neete PTFEst ühe vajutusega. Igaühel neist on erinev värv: sa ei leia kahte, mis oleks samasugused. 
Need needid on tehtud fantastilisest plastikmaterjalist ja peale nende värvilisuse, on need 100% niklivabad. Niiet kui sul on nikliallergia või sa arvad, et sul võib olla allergiaid, siis need hobuserauakujulised vardad on turvaline valik. Need needid on tehtud PTFEst, mis on unikaalne, pehme ja painduv materjal. Kontrastiks on selle kuulid tehtud akrüülist, mis on kõvem materjal. 
Hobuserauakujulised needid on mitmekülgsed, sest sa saad neid kanda eritüüpi keha augustustes. Need näevad head välja kõrvas, septumis, huules, nibus, intiim-või kulmuneedistuses. Ainuke, mida meeles pidada, on see, et needi jämedus sobib sinu neediauguga. 
Sul ei pruugi sellist võimalust iga päev tulla, seega kiirusta ja lisa see imeline komplekt oma ostukorvi enne, kui see välja müüakse. 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!