BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Pakis 8 hobuserauakujulist neeti PTFE'st

SKU: Horseshoe-Pack-2

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Needikomplekt

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Daith, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Rõnga diameeter: 10 mm.

Materjal: PTFE / Bioplast

Kuuli suurus: 4 mm.

Värvus: Segu

Ühikute arv: 8 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Saa endale 8ne komplekt fantastilisi hobuserauakujulisi neete PTFEst ühe vajutusega. Igaühel neist on erinev värv: sa ei leia kahte, mis oleks samasugused. 
Need needid on tehtud fantastilisest plastikmaterjalist ja peale nende värvilisuse, on need 100% niklivabad. Niiet kui sul on nikliallergia või sa arvad, et sul võib olla allergiaid, siis need hobuserauakujulised vardad on turvaline valik. Need needid on tehtud PTFEst, mis on unikaalne, pehme ja painduv materjal. Kontrastiks on selle kuulid tehtud akrüülist, mis on kõvem materjal. 
Hobuserauakujulised needid on mitmekülgsed, sest sa saad neid kanda eritüüpi keha augustustes. Need näevad head välja kõrvas, septumis, huules, nibus, intiim-või kulmuneedistuses. Ainuke, mida meeles pidada, on see, et needi jämedus sobib sinu neediauguga. 
Sul ei pruugi sellist võimalust iga päev tulla, seega kiirusta ja lisa see imeline komplekt oma ostukorvi enne, kui see välja müüakse. 

Arvustused

0

0.001 hinnangut

  • Rating

    0

    Průměr

    Musim říct, že vzhledově jsem docela spokojená, ale materiál je asi takový, jaký se dá čekat od akrylátu, hůř se zavírá, některé kuličky nedobře drží v závitu, jedna podkova je úplně ohebná jak z gumy, což taky není úplně ideál a bílá kulička se mi po druhem zašroubování rozpadla napůl :/ ale libi se mi, ze si muzu kuličky měnit a kombinovat dle libosti a i průhledná barva vypadá dost dobře.

    Written by