Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
2 for 1

Matt must hobuseraua kujuline neet koonus otsadega

Valige suurus

Rõnga diameeter:

6 mm.8 mm.10 mm.12 mm.

Needivarda läbimõõt:

1.2 mm.1.6 mm.

Kuuli suurus:

3 mm.4 mm.5 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Matt must hobuseraua kujuline neet koonus otsadega

SKU: Horseshoe-37

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Hobuseraud

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Daith, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Nibu, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Must

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Oga

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Mõnikord sa lihtsalt vajad veidi julgemat ehet kui tavaline metalja säraga neet. Sel juhul sinu soov on täitunud selle supervinge hobuseraua (horseshoe) kujulise needi näol. Siin lehel olev ehe on valmistatud kirurgilisest terasest, millele on hiljem lisatud lahe matjalt must pealiskate. Must värv loob tugevama kontrasti sinu nahaga - seda võrreldes tavalise metalja ehtega, loomulikult -, mille tõttu sa võid olla kindel, et sinu ehe saab olema tõeline pilgupüüdja.
Hobuseraua kujulisi neete võib kasutada erinevates needistustes. Siin lehel olev matjalt must hobuseraud saab eriti hea välja nägema, näiteks, kulmuneedina või huuleneedina, aga seda võib samuti kanda kõrvas, nibus või intiimsetes kohtades. Võimalusi on palju ning ainult sinu kujutlusvõime võib seaada piire selle needi puhul.
See hobuseraua kujuline neet on saadaval kahes erinevas needivarda läbimõõdus: 6mm ja 12mm diameetris. Millise sa valid sõltub sellest, kus sa kavatsed ehet kanda. Vali sinule sobivad mõõdud üleval olevate variantide hulgast enne, kui sa asud tellimust kinnitama. Voila! nüüd sa oled vinge matjalt musta hobuseraua kujulise needi omanik!

Arvustused

0

5.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Suurepärane huuleneet

  Tõeliselt kena ehe, mul ei ole mitte midagi halba selle kohta öelda, täpselt sobib mulle.

  Written by

 • Rating

  0

  Julge hobuseraud

  Ma armastan selle lehe hindu ja tootekvaliteeti. See hobuseraua neet on mega ilus ja seda on lihtne paigaldada. Mul oli just vaja nina vaheseinale ehet ja see sobib suurepäraselt. kasutan 8mm suurust. Palju lihtsam paigaldada kui teisi neete :)

  Written by