OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Pakis 3 hobuseraua kujulist neeti pimedas helendavate kuulikestega

SKU: Horseshoe-Pack-1

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Needikomplekt

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Clitoris hood, Helix, Labia, Kõrvanibu, Alumine labret, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 3 tk

Disain: Pimedas helendav

Sekundaarne materjal: Akrüül

Kirjeldus
Supervinge ehete komplekt, milles on kolm hobuseraua kujulist neeti pimedas helendavate kuulidega. Hobuseraua kujuline neet ise on valmistatud kirurgilisest terasest sel ajal kui kuulid on akrüülist. Viimased helendavad pimedas kui neid on eelnevalt lambi all laetud. Sa saad endale kolme ehtega kombo, milles on roheliste, valgete ja siniste kuulidega kolm neeti.
Komplekt on saadaval kahes erinevas suuruses. Sa saad valida needivarda läbimõõduks kas 1.2mm, millele vastab ehte diameeter 10mm, või 1.6mm, millele vastab ehte diameeter 12mm. Hobuseraua kujuline neet on väga multifunktsionaalne ehe, mida võib kanda erinevates kohtades nagu, näiteks, nina, huul, nibu, kulm, kõrv või intiimpiirkond. Neeti on väga lithne paigaldada ning see näeb hea välja pea igas needistuses.
Kiirusta ning telli endale kolm hobuseraua kujulist neeti pimedas helendavate kuulidega ja too veidi valgust ka kõige pimedamasse kohta.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!