OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

14k kullast rõngas kaunistatud opaalidega

Materjal:

14k kuld14k valge kuld

Kivi värvus:

Valge
Sinine

Valige suurus

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14k kullast rõngas kaunistatud opaalidega

SKU: Ring-121

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Forward helix, Anti-tragus, Helix, Ninasõõr, Rook, Snug, Tragus

Rõnga diameeter: 8 mm.

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Kas toode on liimitud? : Ja

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kividega

Kirjeldus
Rõngas, mida sa üleval oleval pildil näed, on üsna multifunktsionaalne: sa saad seda kasutada paljude erinevate needistuste puhul. Näiteks, see sobib kõrva ääres olevaks helix neediks, ninaneediks või hoopiski huuleneediks. Võimalusi on üüratult palju ning piire seab vaid augu suuruse ja rõnga mõõtmete kokku sobivus.
Rõngas on toodetud 14-karaadisest kullast, mis on ühtseks struktuuriks sepistatud - see tähendab, et sellel ei ole ei kinnitust ega eraldatavaid osi. Antud ehet avatakse ning suletakse selle otsi eri suunas painutades, umbes nagu twister-tüüpi rõngaste puhul. Pärast kerget otste keeramist võib ehet auku sisestada ning otsad tagasi algasendisse painutada. Selleks võib vaja minna veidi praktikat, eriti juhul, kui needistus asub raskesti kättesaadavas kohas, kuid üldiselt ei ole see ettevõtmine võimatu. Ehte ühel küljel on viis väikest opaali, mis ei ole päris- vaid tehisopaalid. Kivikesed on paigutatud üksteise järel ritta. Opaalikivide suuna tõttu see rõngas ei pruugi sobida mõnedesse kohtadesse - see näeks septum needina üsnagi tobe välja, kuna kivikesed oleks kõik alla suunatud.
Sa saad valida, kas sa soovid rõngast tavalises kollases kullas või pigem eelistad säravamat 14-karaadist valget kulda. Mõlemad mudelid on sama kõrge kvaliteediga. Sul on samuti võimalus otsustada needivarda paksuse ja kivikeste värvi üle.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!