OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14k kullast rõngas kaunistatud opaalidega

82,90 €
Laos

Rõngas, mida sa üleval oleval pildil näed, on üsna multifunktsionaalne: sa saad seda kasutada paljude erinevate needistuste puhul. Näiteks, see sobib kõrva ääres olevaks helix neediks, ninaneediks või hoopiski huuleneediks. Võimalusi on üüratult palju ning piire seab vaid augu suuruse ja rõnga mõõtmete kokku sobivus.
Rõngas on toodetud 14-karaadisest kullast, mis on ühtseks struktuuriks sepistatud - see tähendab, et sellel ei ole ei kinnitust ega eraldatavaid osi. Antud ehet avatakse ning suletakse selle otsi eri suunas painutades, umbes nagu twister-tüüpi rõngaste puhul. Pärast kerget otste keeramist võib ehet auku sisestada ning otsad tagasi algasendisse painutada. Selleks võib vaja minna veidi praktikat, eriti juhul, kui needistus asub raskesti kättesaadavas kohas, kuid üldiselt ei ole see ettevõtmine võimatu. Ehte ühel küljel on viis väikest opaali, mis ei ole päris- vaid tehisopaalid. Kivikesed on paigutatud üksteise järel ritta. Opaalikivide suuna tõttu see rõngas ei pruugi sobida mõnedesse kohtadesse - see näeks septum needina üsnagi tobe välja, kuna kivikesed oleks kõik alla suunatud.
Sa saad valida, kas sa soovid rõngast tavalises kollases kullas või pigem eelistad säravamat 14-karaadist valget kulda. Mõlemad mudelid on sama kõrge kvaliteediga. Sul on samuti võimalus otsustada needivarda paksuse ja kivikeste värvi üle.
Detailid
Nimi14k kullast rõngas kaunistatud opaalidega
SKURing-121
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusTragus, Helix, Forward helix, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr
Rõnga diameeter8 mm.
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14k kullast rõngas kaunistatud opaalidega
Sinu hinnang
14k kullast rõngas kaunistatud opaalidega