Oled vaadanud 24 tooteid 260-st
Lae rohkem

Ninaneet

Tere tulemast nina augustamise imelisse maailma! Siit leiad palju toredaid ehteid, et väljendada ennast ja olla nähtav sellisena, nagu sa tegelikult oled. Meie suur nina aksessuaaride kollektsioon on aardelaegas, mis ootab just sind, nii et mine hulluks ja tutvu paljude olemasolevate stiilidega. Sa avastad kiiresti oma isikupärase välimuse jaoks täiusliku toote.

Mitte miski ei kuuluta sinu kohalolekut nii, nagu nina piercing. Loomulikult istub see otse sinu näo keskel ja ei saa teha midagi muud, kui tõmmata tähelepanu. Kuid see ei ole kindlasti mitte pealetükkiv, me ütleksime pigem, et elegantne ja šikk, mis paneb su näo särama, nii et mine ja avasta oma nina augustuse ehete võimalusi!

NinaneetNinaneet

Ninaneetide tüübid

Me eristame kolme tüüpi nina piercinguid: ninasõõrmed, septum ja ninasild. Kõiki neid ühendab see eriline kunstiline vibratsioon, millega nina augustus ilmestab kogu su nägu. Ilusad ninaehted rõhutavad sinu näojooni, eriti huuli ja silmi. See võib üksinda asendada meiki või isegi soengut - õiged ehted selles asetuses moodustavad hõlpsasti šarmi keskpunkti, mis kiirgab stiili kõigele ümberringi. Pagan, isegi su sõbrad näevad sinu kõrval seistes paremini välja.

Kõigil kolmel nina augustamise tüübil on ka oma eripära. Nina augustamine on kõige pikema ajalooga ja on teatavasti olnud oluline osa India traditsioonidest alates iidsetest aegadest kuni tänapäevani. See istub ühes su ninasõõrmes ja annab omapärase, kõrvalekalduva stiili, mis on korraga armas ja hirmuäratav. Kui kannad ninarõngast, siis ümbritseb see ninasõõrme ülemist serva, kuid võid valida ka ilusa labreti, et saavutada tagasihoidlikum, kuid sama efektne välimus. Mõlemad on väga populaarsed valikud ja eriti tihti kohtab ninasõõrmeid, mis on kaunistatud säravate kalliskivide, et saavutada eriti silmatorkav välimus. Sellise kindlapeale sobiva moeväljendusega ei saa sa kuidagi valesti minna. Pead vaid otsustama, kumb ninasõõre augustada, kas parem või vasak. Katy Perry oma on paremas ninasõõrmes, Kesha oma aga vasakus - mida sa arvad?

NinarongasNinarongas

Kuigi selle ajalugu on vähem tuntud, on septum-piercing tänapäeval kindlasti jõudnud ninasõõrme-piercingule järele, kuna see on nüüdseks ikooniline. Läbistatakse ninasõõrmete vaheline kõhre seina, mis võimaldab ninarõngal või hobuseraual korrapäraselt ja sümmeetriliselt kummastki ninasõõrmest väljuda. Seda seostati varem punkliikumisega või pullidega (kuigi see viimane on natuke multifilmilik). Siiski on septumid uskumatult laialt levinud ja sa leiad väga erinevaid inimesi, kes seda kannavad (kas oled näinud, kui suurepäraselt Zendaya oma rõngaga välja näeb?). Tegelikult on sellest saanud üks populaarsemaid piercingutüüpe. Kindla märgina tugevusest ja iseseisvusest võib septum teha imet igaühe stiiliga, nii et sa pead lihtsalt olema sina ise.

Viimaks, silla neet läheb läbi ninasilla, kui sa pole juba ära arvanud. Kuigi tehniliselt võid selles kanda ninarõngast, on see kindlasti mõeldud barbellide jaoks. Raua otsad piiluvad välja mõlemal pool ninasilda. Nii et täpselt nagu septumi puhul, saad sa sümmeetrilise kujunduse, kuid palju kõrgemal näol. Ninasilla augustus istub sageli otse silmade vahel ja on fantastiline viis, kuidas neid eriti esile tõsta.

NinarongadNinarongad

Nagu näed, sobivad kõigi nende erinevate nina kaunistamise viiside puhul kõikvõimalikud augustamisehted sellele üldisele paigutusele. Ja meil on need kõik olemas, et sa saaksid neid nautida. Meie eesmärk on olla sinu lemmik ninaneetide pood, seega oleme andnud endast parima, et muuta sinu ostukogemus unustamatuks. Millisest disainist, suurusest, värvist või materjalist sa ka ei unistaks, meie teeme selle teoks. Lihtsalt klõpsa erinevatele tüüpidele ja sukeldu lõpututesse võimalustesse.

Uusimad ninaneetide trendid

Ninasõõrmete augustamine on praegu ehk populaarsem kui kunagi varem ja on lõbus näha, kui loomingulised inimesed oma stiiliga on. Mõtle kõrgel asuvale ninasõõrme piercingule, mis on nagu tavaline, kuid veidi kõrgemal. Selle asukoha tõttu ei sobi selle jaoks hästi rõngad, kuid neediga saavutad veidi ilmekama välimuse.

Samuti eksperimenteerivad mõned inimesed mitme ninasõõrme augustusega ja võivad suurepärase visuaalse tasakaalu saavutamiseks paigutada ühele küljele rõnga ja teisele küljele needi. Või isegi kaks rõngast samal poolel. Proovi segada ja sobitada ning loo ansambel, mis sobib ainult sulle.

Kui tegemist on septumi piercinguga, siis on trendiks lihtsad ja õrnad ehted, mis on siiski vürtsitatud mõne üllatava viguriga, näiteks keerdus välispinnaga rõngas, igavesti populaarsed ogad või lihtsalt funky rõngakujuga, näiteks disainiga.

Kui sulle meeldib rohkem midagi veidi julgemat, kas siis ninasõõrmele või septumile, vaata meie kollektsiooni ekstravagantsemaid ehteid. See , mis kuulutab oma kohalolekut, võib sulle väga meeldida.

Nina NeetNina Neet

KKK: Kuidas kohelda oma ninaneete

Mis on ninaehete standard suurused?

Ninasõõrmete augustuse puhul on standardne ehete paksus, olenemata sellest, kas tegemist on rõnga või nõelaga, 0,8 mm. Septumi puhul on see 1,2 mm. Siiski puudub kindel standard neetide pikkuse või rõngaste läbimõõdu kohta, sest see sõltub väga palju sinu anatoomiast.

Silla augusti ehted on tavaliselt 1,6 mm paksused ja 12-16 mm pikad, vastavalt sinu anatoomiale. Kui su ninasõõrme või septumi ehete suurus on enamasti maitse küsimus, siis on oluline, et sinu silla ehe ei oleks liiga pikk, et see ei tungiks sinu vaatevälja.

Kui väga ninaneet haiget teeb?

Piercingu tegemise valulikkuse poolest on septumi augustamine 6 palli 10-st. Nii et see teeb küll veidi haiget, kuid sellest saad üle, ei ole probleemi. Veelgi talutavam on nii ninasõõrme kui ka ninasilla augustamine, mis on 2 palli 10-st, seega ei pea midagi kartma.

Kui kaua võtab ninaneedi paranemine aega?

Paranemisperiood on eri tüüpide puhul väga erinev. Kõige pikem paranemisperiood on kindlasti ninasõõrmete augustamisel, mille paranemine võtab aega umbes 6-12 kuud. Veidi lühem on ninasilla augusti paranemisaeg, 4-8 kuud, ja septum augustuse paranemisaeg on vaid 2-4 kuud. Need erinevused võivad mõjutada sinu piercingu valikut, kuid sa peaksid tõesti valima selle, mis sulle kõige rohkem meeldib.

NeedidNeedid

Kuidas peaksin oma ninaneedi eest hoolitsema kuni see paraneb?

Kõigepealt peaksid sa oma paranevat augustust iga päev hoolikalt puhastama. Soovitame kaks korda päevas. Kasuta üheks puhastamiseks vett ja õrna seepi, näiteks beebiseepi või intiimseepi, ning teine kord puhastamiseks soolalahust hiljem õhtupoolikul. Vesi ja seep puhastavad augustust, et vältida infektsiooni, samas kui soolalahus aitab liigset eritist haavast välja tõmmata.

Teiseks ei tohi sa kunagi oma paranevat augustust puudutada, välja arvatud selle puhastamisel, ega lasta sellel kokku puutuda teiste asjadega, näiteks riietega. Jäta see täielikult rahule, et mitte ärritada või nakatada augustust, mis aeglustab paranemisaega.

Kui kiiresti ninaneet kokku kasvab?

Kõik augustused kipuvad pisut väiksemaks muutuma, kui võtad ehted pikemaks ajaks välja. Pärast paranemisperioodi ei sulgu need täielikult, kuid hiljem võib olla raske ehteid sisestada. Eriti kehtib see ninasõõrmete augustamise kohta, mis sulgub väga kiiresti, kui see jäetakse omapäi. Nina on ju eriti oluline avaus, mis võimaldab väljastpoolt õhku sisse lasta, nii et keha asub kohe tööle, et sulgeda see pisike "lisa-ninasõõre". Septum piercing ei sulgu nii kiiresti, kuid uue ehte paigaldamine muutub väga raskeks ning augu leidmiseks võib sul olla vaja professionaalse pierceri abi.