OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

Ninaneedid

Ninaneetidel on väga pikk ajalugu. Nii palju kui 44 000 aastat eKr valmistasid Austraalia aborigeenid kehaehted luust ja kandsid neid läbi nina vaheseina kõhre (septumi). Kuigi see, mis tõi tänapäevased ninaneedistus-trendid, on 4000 aasta tagune Kesk-Ida traditsiooniline ninaehete kandmise tava. See kõik algas 1500ndatel, kui ninaneedid said suureks osaks India kultuurist. Hiljem, 1960ndatel, hipid, kes külastasid Indiat, hakkasid ise ka ninaneete kandma, siis imbus see punk ja gooti subkultuuridessse ja nii leviski see tava üle terve maailma.

21sel sajandil, ninaneete nähakse Lääne maailmas üldiselt kui moeaksessuaare ilma kultuurilise ja traditsioonilise täheduseta. Täna on armsa ninaneedi kandmine ühiskonna poolt rohkem aktsepteeritud, just nagu tätoveeringud ja muud eneseväljendamise viisid.

Millist tüüpi disaini sa soovid, sõltub sinu isiklikust eelistusest. Ninasõõrme ja septumi asetused on väga populaarsed, aga sa võid armuda mõnesse teise unikaalsesse disaini. Kui asi puudutab sinu uue disaini valimist, siis sa peaksid mõtlema, et mis stiil sobiks sinu näoga kõige paremini ja samuti sinu elustiiliga. Asetus on oluline, sa peaksid valima sellise, mille eest sa saad hoolitseda ja heas korras hoida. Siin on mõned unikaalsed disainid, mis meil pakkuda on:

Värviliste kivikestega rõngas

Lihtne titaanist rõngas

Sätendab tsirkoonlill

Milliseid erinevaid tüüpe nina augustusi on olemas?

Unikaalseid neete saab paigutada  kogu nina pinnale. Kuigi, kõige tavalisemad asukohad on ninasõõrmed, kõrge sõõre, mis asub natuke kõrgemal ja septum. Lisaks on olemas veel silla augustus, milleks kasutatakse sirget barbelli täpselt kahe silma vahel, ja see on nähtav mõlemal poolel ninasilda. Samuti on olemas nasallang, kolmas silm ja vertikaalne ninaotsa neet.

Nagu sa näed, on olemas palju eritüüpi needistusi. Sa saad lugeda rohkem, millist tüüpi ehteid kanda, ülalpool toodud alamkategooriate alt.

Kust osta omale ninaneete

Osta unikaalseid neete Bodymod’ist! Sa leiad palju informatsiooni nende kohta meie veebilehel enne ostu sooritamist. Meil on massiivne kollektsioon armsaid ehteid, mille hulgast valida:

Rõngad

Hobuserauakujulised

Kruvid

Needid

Septumi ehted

Kuidas hoolitseda ninaneedi eest?

Järelhoolduse protsess on eriti oluline, kui sa tahad omada armsat ninaneeti ilma komplikatsioonideta. Erinevatel ninaneetidel on väikesed erinevused paranemiseaegades. Siin vaatame me täpsemalt kõige levinumat disani; ninasõõrme augustust. Paranemisaeg ninasõõrme needi puhul on kuskil 4 kuni 6 kuud. Tähendades, et sa pead olema valmis hoolitsema oma värske needi eest aktiivselt lausa pool aastat.

Kõige olulisem osa järelhoolitsusest on hoida piirkond puhtane. Ära tee seda neeti keset allergiat hooaega kui sa pead oma nina pidevalt nuuskama! Vali aeg, millal sa oled terve ja saad elada üle päeva ilma oma nägu puudutamata. Et hoida piirkond puhtana, kasuta soolalahust vatipadjaga või leota oma nina isetehtud soolvee lahuses. Sa võid valmistada selle kodus ise, kasutades soola ja sooja vett. Samuti on ülioluline alati oma käsi pesta ja mitte oma ehteda mängida. Samuti on meikimine täielikult välistatud. Hoia bakterid eemal, hoia see puhtana ja siis peaks kõik hästi minema. Kui kuue kuuline paranemisperiood on läbi ja sinu neediaugu piirkond näeb välja ja tundub paranenud, oota veel üks või kaks nädalat, millele peaks järgnema tavapärane puhastusrutiin enne ehte vahetamist.

Oled vaadanud 24 tooteid 326-st
Lae rohkem