KeeleneedidKeeleneedid

Keeleneedid

Tutvu meie laia keeleneetide kollektsiooniga, barbellid ja vardad eri kujundustes

Oled vaadanud 24 tooteid 44-st
Lae rohkem

Keeleneet

Kui soovid end meeldejäävalt väljendada, siis üllatamine on alati hea viis teistele näidata, et sinus on rohkem kui esmapilgul võiks arvata. See on kindlasti tõsi, kui sul on keeleneet. Nähtav vaid vilksatustena, kui räägid, keeleehted on lustakas viis juhtida endale tähelepanu ning panna teiste kujutlusvõime tööle. Meil on kõik, mida sa vajad, et keeleneediga muljet avaldada, olenemata sellest, mis disain, suurus või materjal sulle sobib. Meie valikus on stiilsed ja ohutust materjalist ehted, näiteks kirurgilisest terasest ja 14-karaadisest kullast. Veelgi enam, meie kiire tarne toob ehted sinuni hetkega.

Erinevalt teistest neetidest, keeleneedil pole palju võimalusi paigutuse osas. Keele anatoomia on üsna lihtne ning keeleneet tehakse tavaliselt keele keskjoonele, kuid see neet korvab selle puhta julguse ja lihtsusega. Enne ehte valimist annab juba ainult idee keele augustamisest valju ja selge sõnumi, et julged teha seda, mida teised ei tee ja olla sina ise. Keeleneet on statement oma ainulaadsusest, seega võib keeleneet sobida igaühele. Kõik stiilid on võimalikud, olgu see intensiivne ja erk või ulakas, elegantne ja pilkupüüdev või edgy.

KeeleneetKeeleneet

Keeleehtena kasutatakse tavaliselt barbelle ja me pakume neid igas disainis, mida võid ette kujutada. Kui sulle meeldib minimalism on populaarne valik barbell kuulikestega . Kui soovid veidi rohkem sära, kuid mitte liialt, võid proovida ehet värvilise kivikesega. Kui sul on midagi nii vinget nagu keeleneet, võid uurida väikseid detaile ja näha, kuidas need su meeleolu tõstavad.

Kuigi keele ehteks kasutatakse mõnikord sõna keelerõngas, ei ole see tegelikult rõngas. Siiski, kui sulle meeldivad ringikujulised ehted, on mõned barbellid sellise disainiga, näiteks selline kinnise kuuli rõngaga. Sellised kujundused annavad sulle palju võimalusi ja näitavad veelgi enesekindlamalt, kes sa oled, kui leiad endale isikupärase väljenduse. On ka humoorikaid valikuid, näiteks selline disain pilliga, mis näeb välja, nagu oleks su keelel pill. Niiet su ehted, olgu need siis lihtsad või ekstravagantsed, ei pea olema liiga tõsised, kui just see sulle meeldib!

Võid ka lasta teha rohkem kui ühe keeleneedi, et saaksid ehteid kombineerida – kas neid kokku sobitada või eksperimenteerida kontrastidega. Pea vaid meeles, et ruum on piiratud, nii et võib-olla on parem valida väiksemaid disaine, kuid muidu ole julge ja loominguline.

Sukeldu meie kollektsiooni lõputult üllatavasse valikusse ja sa leiad kindlasti midagi just sulle, midagi erilist, mis aitab sul välja paista ja hüüda maailmale, kes sa oled.

KeelerõngasKeelerõngas

KKK

Mis suuruses keeleneeti ma vajan?

Keeleneedi standardpaksus on 1,6 mm, kuid pikkus varieerub palju sõltuvalt su täpsetest mõõtmetest. Kui lähed augustama, on parem alustada pikema ehtega, mis on kuni 22 mm pikkune, kuna augustus võib paistetama minna. Hiljem, kui augustus on paranenud, võid kanda lühemat ehet ja leida, milline on sinu jaoks kõige mugavam.

Kuidas keeleneeti puhastada?

Keele augustus paraneb umbes 3-5 kuud, kui sa selle eest hästi hoolitsed. Tavaliselt ei tohiks paranevad augustused muude asjadega kokku puutuda, et vältida põletikku, kuid keele puhul pole see võimalik. Sa pead ju sööma, eks? Seega pead olema oma suuhügieeni suhtes veelgi hoolikam kui muidu, et auk saaks ilusti paraneda. Kasuta antibakteriaalset suuvett ilma alkoholita (väga oluline) kohe pärast igat sööki. Olge ekstra tähelepanelik paranemisprotsessi esimestel nädalatel: ära söö vürtsikaid või kõrge happelisuse sisaldusega (nt apelsinid ja sidrunid) toite ning väldi suudlemist.

KeeleneedidKeeleneedid

Millal ma võin oma keeleneeti vahetada?

Paranevad augustused vajavad võimalikult palju rahu ja vaikust, seega ära vaheta oma ehteid, kui auk on veel paranemas. See suurendab põletikuohtu ja need mõned sekundid, mil su keeles pole ehet, on piisav, et haav tõmbuks kokku. Sa pead küll ootama, kuid oma augustuse parima hoolduse tagamine on alati seda väärt.

KeeleehtedKeeleehted

Mis on keeleneetide eesmärk?

Huvitaval kombel öeldakse mõnikord, et keeleneet võib aidata ärevust leevendada. On mõned uskumused, mis puudutavad augustamise võimalikku kasu tervisele, ilmselt tänu nende seostamisele nõelraviga. Siiski puuduvad tõendid, et see tegelikult toimib, mistõttu me ei soovita keeleneedi tegemist ärevuse või mõne muu terviseprobleemi raviks. Ainus asi, mida me kindlalt teame on, et see täiendab su isiklikku stiili ja eneseväljendust suurepäraselt.

Keele augustamineKeele augustamine