OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

Keeleneedid

Keeleneedid on just nüüd taaskogumas populaarsust, seda tänu nooremale generatsioonile. Võib-olla üks põhjus, miks see neet ei olnud vahepeal mõnda aega moes, on see, et see needi asetus ei ole alati nähtav. Kõige levinum ehe on sirge barbell, mis võib olla valmistatud järgnevatest materjalidest:

Titaan

Kirurgiline teras

Akrüül

14K kuld

Kui oled oma ehet valimas, siis tee kindlaks, et valid õige suuruse. Esiteks, vali barbelli pikkus ja ole teadlik kuulikeste suurusest. Kui sa alustada väiksema kuuliga, siis suurema mõõduga kuul võib põhjustada ärritust. Mõned needid on silmapaistva disainiga, nagu näiteks need:

Opaalist kiviga

Tableti disainiga

Südamekujuline läikivate kivikestega

Ehetepakk ilusate pärlitega

Mis on keeleneedi eesmärk?

Peamiselt on nende eesmärk esteetika. On olemas teooria, et keeleneet on seksuaalse naudingu vahend, aga see ei ole fakt, mida saab üldistada. Mõnede jaoks on sellel positiivne mõju, ja paljud teised ei tee mingit vahet.

Kuidas keeleneeti puhastada?

Kindlasti peaksid sa järgima head suuhügieeeni. Hästi paranenud keeleneediga ei tohiks erilisi probleeme tekkida. Sülg on täis ensüüme, mis aitavad paraneda ja hoiab suu seest poolt puhtana. Juhul kui soovid oma keeleneeti puhastada, võid sa teha sellele soolavee loputust. Sega natuke soola toasooja veega ja kurista sellega suud osana oma hommiku ja õhtu rutiinist. Sa võid ka eemaldada ja steriliseerida oma ehte, kui sa pead seda vajalikuks. Enamikke metallneete saab keeta või leotada soolavees.

Kui pikk on paranemisperiood?

Keeleneedid on ühed kõige kiiremini paranevad. Korraliku järelhooldusega on paranemisperiood kuskil 3 kuni 4 nädalat. Vahetult peale augustamist koged sa paistetust mõneks päevaks. Oleks parem kui sa väldiks suitsetamist, alkoholi, suudlemist, liiga palju rääkimist ja tahkete toitude söömist. TAvaliselt soovitatakse tarbida ainult vedelat, pehmet toitu, mis sisaldab jogurtit ja muidu püreestatud toite. Et paranemisele kaasa aidata, võid sa kasutada eriotstarbelist lahust oma suu loputamiseks. Seda lahust võib kasutada ka hiljem kui sinu needistud on paranenud.

Kui palju selle neediaugu tegemine maksab?

Selle needistuse tüüpiline hind on 25€ ja 85€ vahel. Summa sõltub sellest, millise augustusstuudio sa valid ja samuti sellest, millist disaini tahad sa oma esmaseks ehteks. Kõige olulisem asi on leida stuudio, kus sa usaldad augustajaid ja sa oled kindel nende professionaalsuses. Ära vali stuudiot ainult selle alusel, et see on kõige odavam. Vali targalt! Keel on väga oluline organ ja sa ei taha põletikku või muid probleeme kuna sa ei teinud piisavalt eeltööd augustusstuudio valimisel.

Filtrid

Ostlemise Valikud