100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Vārds: 14-karaadisest kullast ninaneet ümara kivikesega

SKU: Nose-147

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: L-kujuline ninaneet

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Kuuli suurus: 2 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Kas sa armastad vapustavalt kauneid ehteid, mis on samuti ka kõrge kvaliteediga? Sel juhul viska pilk peale sellele supernunnule ning naiselikule ninaneedile, mis on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast. Siin lehel olev ehe on väärt printsessi nii oma kvaliteetse materjali kui ka kaunilt sädelevate kivikeste poolest.
Sellel ninaneedil on kerge n.ö. murdekoht umbes needivarda keskel, tänu millele ehe püsib ilusti ninas paigal ega ei kuku välja. Selline kuju on palju targem ning praktilisem kui tavaine sirge neet.
Ehe on saadaval nii tavalises kollases kullas, mis on tõenäoliselt kõige enim levinud variant, kui ka elegantselt stiilses valges kullas. Loomulikult sa saad valida erinevate kivikeste värvide vahel: meil on olemas värvitult klaar, roosa ja türkiissinine mudelid. Kui sa otsid veidi diskreetsemat ning kõigega kokku sobivamat ehet, siis valgest kullast mudel koos värvitu kivikesega saab olema väga heaks valikuks. Samas, kui sa soovid veidi naiselikumat ning peenemat väljanägemist, siis sul saab olema raske valida teise kahe mudeli vahel - nad kõik on võrdselt kenad ja naiselikud. Jumal tänatud, et ehte hind on nii madal, seega sa võid kohe mitu ninaneeti oma ostukorvi lisada juhul, kui valimine kohe mitte kuidagi ei edene :)

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!