25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet ümara kivikesega

25,90 €
Laos

Kas sa armastad vapustavalt kauneid ehteid, mis on samuti ka kõrge kvaliteediga? Sel juhul viska pilk peale sellele supernunnule ning naiselikule ninaneedile, mis on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast. Siin lehel olev ehe on väärt printsessi nii oma kvaliteetse materjali kui ka kaunilt sädelevate kivikeste poolest.
Sellel ninaneedil on kerge n.ö. murdekoht umbes needivarda keskel, tänu millele ehe püsib ilusti ninas paigal ega ei kuku välja. Selline kuju on palju targem ning praktilisem kui tavaine sirge neet.
Ehe on saadaval nii tavalises kollases kullas, mis on tõenäoliselt kõige enim levinud variant, kui ka elegantselt stiilses valges kullas. Loomulikult sa saad valida erinevate kivikeste värvide vahel: meil on olemas värvitult klaar, roosa ja türkiissinine mudelid. Kui sa otsid veidi diskreetsemat ning kõigega kokku sobivamat ehet, siis valgest kullast mudel koos värvitu kivikesega saab olema väga heaks valikuks. Samas, kui sa soovid veidi naiselikumat ning peenemat väljanägemist, siis sul saab olema raske valida teise kahe mudeli vahel - nad kõik on võrdselt kenad ja naiselikud. Jumal tänatud, et ehte hind on nii madal, seega sa võid kohe mitu ninaneeti oma ostukorvi lisada juhul, kui valimine kohe mitte kuidagi ei edene :)
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet ümara kivikesega
SKUNose-147
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpL-kujuline ninaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Kuuli suurus rõngale2 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet ümara kivikesega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet ümara kivikesega