NibuneedidNibuneedid

Nibuneedid

Täienda oma stiili eri materjalide, suuruste, värvide ja kujundustega nibuneedi ehetega

Oled vaadanud 24 tooteid 109-st
Lae rohkem

Nibuneet

Iga neet on alati väga isiklik moeavaldus, kuid nibuneedid on eriti intiimsed ja näitavad, kes oled sina isegi suurema julguse ja enesekindlusega kui enamik teisi neete. Enamus inimesi ei näe neeti tõenäoliselt kunagi, seega on see alati midagi erilist ainult sinu ja su lähedaste jaoks. Me pakume laias valikus ilusaid ja mõjuvõimsaid nibuneedi ehteid – erinevaid disaini, suuruste ja materjalide valikuid, nagu näiteks titaan ja kirurgiline teras. Ja tänu meie kiirele tarnele on sinu uued lemmikud sinuga varsti aastateks.

Ei ole ilmselt üllatav, et nibuneet läheb läbi nibu. Võidakse arvata, et nibud pakuvad oma anatoomilise lihtsuse tõttu vähe paigutusvõimalusi, kuid isegi midagi nii lihtsat kui augustuse asend muudab väljendust oluliselt. Horisontaalne nibuneet võib väljendada kerguse ja stabiilsuse tunnet, samas kui vertikaalne nibuneet on elavam. Või kuidas oleks diagonaalne augustamine, et näidata enda omapära? Sul on 360 kraadi, millega mängida, nii et leia nurk, mis sobib just sulle.

Teine tähtis küsimus on, kas lasta mõlemad nibud augustada või ainult üks ja milline neist. See on jällegi väga oluline, sest mõlema nibu augustamine loob tasakaalustatud ja avameelse kuvandi. Kuid ainult üks nibuneet väljendab ainulaadselt asümmeetrilist graatsiat. Seega on sul palju valikuid oma nibuneedi või nibuneetide kujundamiseks.

NibuneetNibuneet

Lisaks sellele pole meil puudu lahedad ja silmatorkavad nibuehted. Kuna nibuneedil on kaks väljumiskohta, on võimalik kasutada mitut tüüpi ehteid, mis on kõik pilkupüüdvad ja väärivad imetlust. On olemas kolme tüüpi: niburõngad, nibuneedid ja nibukilbid.

Niburõngas peegeldab ülakeha pehmeid kontuure, rõhutades teie keha omapära. Olenemata sellest, kas rõngas on suur või väike, toob see su nibudele elegantset ja kütkestavat tähelepanu. Populaarne valik on minimalistlik rõngas laitmatuks välimuseks, kuid sulle võib meeldida ka pöörasem disain, näiteks rõngas pealuuga. Meil on palju stiile, mida proovida, nii et vaata ringi ja leia oma isiklikud lemmikud.

NiburõngasNiburõngas

Nibuneet kasutab suurepäraselt ära mõlemad neediaugud, mis on kaunistatud erinevate disainidega. See annab kahekordse efekti, kus ehte tipud teevad koostööd, et särada eredamalt. Disainiks võib olla sinu lemmikvärvi paar kalliskivisid. Rõnga puhul pole see võimalik, kuna see on suletud, kuid hea vahepealne lahendus on hobuseraud, mis annab nii avatud otsad kui ka rõnga kumera kuju. Katseta julgelt paljude võimalustega, et näha, mis sobib sinu isikupäraga – kes teab, võid isegi ennast üllatada.

Nibukilp on põhimõtteliselt keerukam nibuneet. Seda nimetatakse kilbiks, sest see moodustab nibu ümber suure pinna, mis püüab pilku kaasahaarava kujundusega, nagu näiteks lummava filigraaniga. See on järgmise taseme nibuneedi ehe ja mitte keegi, kes seda näeb ei sea teie julgust kahtluse alla. Kui eelistad täielikku lihtsust, siis ehk pole nibukilp sinu jaoks, kuid mitmete disainide hulgast võid siiski leida midagi puhtamat, mis vastab sinu maitsele. Teisalt, kui ekstravagantsus ja valjuhäälsed moeavaldused on sinu teema, siis selline nibuehe on sinu jaoks täiuslik. See on sinu keha, nii et vali ehe, mis paneb sind kõige rohkem enda moodi tundma.

Nagu näed on palju vingeid ja isikupäraseid viise, kuidas seda intiimset kehaosa värvikaks muuta. Mida sa ootad? Mine ja tutvu meie vapustava kollektsiooniga. Kindlasti leiad täiuslikud nibu aksessuaarid, mis sind kõnetavad.

NibuneedidNibuneedid

KKK

Kui valus on nibu augustamine?

Kuna nibu on üsna tundlik kehaosa, on selle augustamine kahjuks üsna valus. Skaalal 1-10 on nibuneedi valutase üldiselt 8. See võib tunduda hirmutav, kuid sellega tasub enne augustamist arvestada. Kui aga nibuneet on sinu jaoks ideaalne valik, siis ära lase millelgi takistada end kõige tõelisemalt väljendamast. Lõppude lõpuks on valu lühiajaline ja sa naudid oma uut välimust veel aastaid.

Kui kaua paraneb nibuneet?

Nibuneedi paranemisperiood on väga erinev. See kestab 4 kuni 12 kuud. Paranemine võib nii kaua aega võtta, kuna tegemist on kehaosaga, mis liigub igapäevaselt palju ja puutub pidevalt riietega kokku. Need sagedased ärritused pikendavad paranemisaega, sest haav ei saa vajalikku rahu. Hea järelhooldusega saad aga oma uut augustust tohutult aidata.

Puhasta oma paranevat augustust kaks korda päevas, üks kord vee ja pH-neutraalse seebiga ning teisel korral hiljem päeval jooksul soolalahusega. Pese alati käsi enne augustuse puhastamist ja väldi selle puudutamist muul ajal. Vastasel juhul riskid haava põletikuga.

NibuehtedNibuehted

Millal võib nibuneeti vahetada?

Niikaua, kuni neet on veel paranemas, on oluline hoida ehe paigal. Ära võta seda kunagi välja, ka mitte selleks, et seda millegi muuga asendada. See ainult ärritaks paranevat augustust ja annaks sellele ka võimaluse uuesti kokku kasvada. Sa imestaksid, kui kiiresti see võib juhtuda, nii et hoia augustajalt saadud ehted paigal, kuni augustus on täielikult paranenud.

Kui su nibuneet on paranenud, võid kanda kõiki ehteid, mis sulle meeldivad. Soovitame siiski, et sa ei jätaks augustust kunagi ilma ehteta. Auk ei pruugi täielikult sulguda, kuid see võib rohkem kokku tõmbuda ja raskendada hiljem ehte sisestamist ilma kudesid kahjustamata.

NibuneedidNibuneedid

Mis on parimad ehted nibuneedile?

Uute augustuste puhul soovitame alati titaanist ehteid, sest see materjal on tundlikule nahale ohutu. Kui su augustus on täielikult paranenud, võid muidugi ehet vahetada, kuid nibud on üldiselt tundlik piirkond ja nende eest tuleb hoolitseda. Paranenud nibuneedi puhul on kirurgiline teras hea alternatiiv titaanile, kuna see on samuti hüpoallergeenne ja kerge, seega on see õrn materjal selle kehaosa jaoks.