BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

Nibuneedid

Nibuneedistus on väga äge täiendus kellegi välimusele. Need on saanud ekstreemselt populaarseks peale seda, kui kuulsused nagu Rihanna ja Kendall Jenner uhkustasid oma rindadega, mis olid neetidega kaunistatud. Need ei ole alati nähtavad, aga võivad piiluda läbi riietuse kui sa kannad teatud materjale. Selle needistuse omamine võib olla sensuaalne, aga ka väga mässuline.

Nibusid saab augustada mitmel moel, nagu näiteks vertikaalselt, horisontaalselt või ükskõik, mis muus suunas. Kõige populaarsem positsioon on horisontaalne augustamine. On võrdselt trendikas augustada ainult üks või mõlemad nibud. See kõik sõltub sinu personaalsest eelistusest ja kui palju valu sa kannatad. Mõned ütlevad, et nibuneedid on väga valusad; mõned ütlevad et see üldsegi pole eriti hull.Üks on kindel. See on kiire protsess, seetõttu ei tule sul valu taluda pikalt. Mis puudutab rindade tundlikkust, ei ole ühte üleüldist arvamust. Üsna kindlasti tunned sa ennast seksikamalt ja see on piisav, et saada paremaid kogemusi oma partneriga.

Kust osta nibuneete?

Sa saad osta neid Bodymod’i veebipoest! Sa saad vaadata läbi meie ulatusliku neediehete kollektsiooni. Et teha asja veelgi lihtsamaks, saad sa vajutada eri kategooriate peale, et leida oma uus, lemmikneet:

Kilbid

Klõpsuga

Rõngad

Hobuserauakujulised

Sirged barbellid

Kaardus barbellid

14K kuld

Sinu augustaja soovitab alustamise ehtena tõenäoliselt sirget barbelli. Need needid paranevad kõige kergemini, kuna need ei liigu nii palju ringi kui rõngad. Disainid, nagu see ogadega barbell on väga trendikas. Nooled on samauti lõbusad ja huviatavad nibuneetideks. Kui sind ei häiri kulutada suuremat summat, siis võid sa endale valida 14K kullast nibu barbelli kristallist lilledega.

Kui pikk on paranemisaega?

Tvaliselt võtab see kuus kuud kuni aasta, et nibuneet oleks täielikult paranenud. See võib võtta isegi kauem kui aasta, aga ära heitu sellest. Peale esimest 10-12 nädalat, ei peaks see enam valu tegema. Mõned asjad, mida enne augustamist silmas pidada:

1. Sa koged esimestel päevadel paistetust

2. Ära lase kellelgi teisel oma värsket needistust puudutada (ei mingit sikutmaist, keerutamist või muud puudutamist)

3. Kui sa pead kandma rinnahoidjat, kanna pehmet, puuvillast materjali, mis ei avalda sinu rindadele survet

4. Hoia oma needistus puhtana õrna seebiga ja sooja veega

5. Leota seda soolavees, et aidata paranemisele kaasa

6. Peaaegu igat tüüpi nibusid saab augustada

7. Augud kasvavad kokku väga kiiresti, peale ehte eemaldamist

8. Vali sirge titaanist barbell esmaseks ehteks

9. Rinnaga toitmine on hiljem ikkagi võimalik

10. Kokkukasvanud ja paranenud nibusid saab hiljem ilma raskusteta uuesti augustada

Kui palju see maksab?

Nende maksumus sõltub stuudiost, olenevalt, kas sa tahad mõlemad pooled saada augustatud ja millise disaini sa sinna valid. Siiksi, hind algab kuksil 25€ nibu kohta. Uuri hinnad välja ennem protseduuri, kuna see võib olenevalt stuudioti erineda. Kui sa valid kulla või plaatina ehte, siis võib hind olla kuskil 900€ kandis.