Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Huuleneet Ehe

Labretid & rõngad sinu huultele

Oled vaadanud 24 tooteid 189-st
Lae rohkem

Huuleneet Ehe

Huulte needid on unikaalne viis oma keha modifitseerida. Huulte neediehted asuvad ümber üla- ja alahuult. TAvalised huulte piirkonna ehtetüübid on:

Huulerõngad

Labretid

Hobuseraua-kujulised

Olenevalt asukohast, teeme me vahet paljude eri huuleneedistuste stiilide vahel. Nende hulka kuuluvad:

Madonna

Medusa

Snakebite (ussihammustus)

Smiley (naeratus)

Valikuid on peaaegu lõputult sea tüüpi asetsuse puhul. Sa võid ka kombineerida stiile ja omada unikaalset kombinatsiooni oma suu ümber. Lase oma loovusel end kanda!

Kust osta huuleneedistuste jaoks ehteid?

Sa võid osta oma järgmise huulerõnga Bodymod’i veebipoest! Kui sa ostad oma needi veebist, siis see tähendab, et sa saad end korralikult kurssi viia enne ostu sooritamist. Sa saad uurida materjalide, disainide ja suuruste kohta. Kui sa ei soovi kulutada aega läbi sadade disainde kerimise, siis saad sa lihtsalt leida soovitud needid kasutades ‘Otsi’ otsinguriba abi meie veebilehe ülaosas või aktiveerides filtrid. Juhul kui sul on mingeid küsimusi, saad saa samuti võtta õhendust meie klienditeenidusega.

Kuidas ma peaksin hoolitsema huuleneedistuse eest?

Üldine järelhoolduse reegel on igakülgne hea tervis, tähendades tervet immuunsüsteem ja suurepärast hügieeni. Huuleneedid on natuke keerulisemad kui teised neediaugud, kui asi puudutab nende järelhooldust. Kuna üks ehte pool asub sinu suus, pead sa kasutama lahust, mida võib suukaudu võtta. Sul ei tule lahust alla neelata, aga igaks juhuks tuleks osta taastusvedelik, mis ei ole ohtlik mitte mingi moel.

Paranemisaega on umbes 6-8 nädalat, aga võib võtta kuni 3 või 6 kuud selle täieliku paranemiseni. On mõningad asjad, mida sa peaksid tegema, et paranemisele kaasa aidata ja vältida infektsiooni. Kasuta toodet, nagu meie Kõik ühes augustamise järelravi pihutit, et loputada oma huult väljastpoolt 3 korda päevas.

Millega peaksin ma asendama huuleneedi taguse?

Kui oled valimas endale huuleneeti, siis sa pead olema teadlik sellest, et sinu labreti tagune läheb suure tõenäosusega sinu hammaste ja igemete vastu. Selle tulemuseks võib olla komplikatsionide teke sinu suu tervises üle pika aja, seega tee kindlaks, et valid needi, mis on kõige ohutum. Paindlikud ja pehmed materjalid, nagu näiteks PTFE teevad vähem kahju kui titaanist ja kirurgilisest terasest ehted. Labret needid PTFE tagustega sobivad fantastiliselt esmaseks ehteks. Kindlasti vali sobiv suurus, arvesta sellega, et alustusehe peab olema pikem kui hiljem kantav ehe.

Kui sa soovid leida labretti tehtud PTFEst, siis saad sa vaadata läbi meie PTFE labrettide valiku. Sa leiad neid erinevates suurustes.

Kui kaua ma peaksin ootama ennem oma huuleneedi vahetamist?

Needi liiga varajane vahetamine võib põhjustada komplikatsioone ja soovimatuid kõrvalmõjusid. Ole kindel, et see on 100% paranenud enne uue ehte panemist. Kui sa ei ole kindel oma needistuse olukorra osas, siis tõenäoliselt ei ole see veel täiesti paranenud. Sa võid ka minna tagasi oma augustaja juurde ja küsida temalt nõu.

Järgi kohustuslikku hooldusrutiini ja oota vähemalt 3 kuni 6 kuud enne, kui vahetad oma huuleehet.

Kuidas huuleneeti tehakse?

Sinu huuleneedi peaks tegema professionaalne augustaja. Sa võid valida oma alustusehte, mis on tavaliselt väike titaanist neet. See on parim valik kui asi puudutab paranemist, ja kohe kui neediauk on täielikult paranenud, siis võid sa kanda oma ihaldatud stiili. Rõngad ja huulerõngad ei ole alustuseks väga head, sest need liiguvad ise väga palju ringi. Siiski, kui sa valid huulerõnga oma esimeseks neediks, võta suurem suurus. 

Augustamise protsess näeb välja järgmiselt:

1. Sina valid, kuhu sa neeti soovid

2. Augustaja desinfitseerib sinu suuümbruse piirkonna

3. Augustaja kasutab tange, et hoida sinu huul paigal

4. Augu tegemiseks kasutatakse steriilset nõela

5. Ehe pannake neediauku

6. Piirkond puhastatakse veel kord

Hoolitse selle eest hästi ja naudi oma uhiuut huuleneeti!