HuuleneedidHuuleneedid

Huuleneedid

Täienda oma stiili mitmekülgse huuleneetide valikuga erinevate kujunduste, värvide ja materjalidega

Oled vaadanud 24 tooteid 180-st
Lae rohkem

Huuleneet

Otsid midagi erilist, et oma stiili täiendada ja luua uus sina? Pole midagi paremat kui ilus huuleneet! See on julge, lummav ja just see, mis väljendab seda, kes sa oled. See neet ja kõik saadaval olevad ilusad ehted juhivad tähelepanu su näole ja rõhutavad sinu iseloomujooni väga meeldejäävalt. Sirvi meie huulerõngaste kollektsiooni ja muid imelisi kaunistusi kõikvõimalike kujunduste ja materjalidega, nagu kirurgiline teras, titaan ja 14-karaadine kuld. Leia oma stiil juba täna!

Huuleneetide maailm on mitmekesine ja hingemattev. Paigutusi ja ehteid leidub igaühele, olenemata su maitsest või isiksusest, ja ometi kõigi ehetega eristud koheselt rahvahulgast unikaalse isiksusena. Räägime kõige popimatest huuleneetidest!

Huulerõnga EhtedHuulerõnga Ehted

Huuleneedi tüübid

On hämmastavalt palju huuleneetide paigutusi, mida valida! Anname sulle lühikese ülevaate, et saaksid leida endale sobiva:

 • Madonna: on oma nime saanud laulja järgi, kuna see asub samas kohas, kus Madonna kuulus sünnimärk – ülahuule paremal poolel.
 • Monroe: nimetati teise ikoonilise kuulsuse sünnimärgi järgi, mis asub samuti ülahuule kohal, kuid vasakul pool. Ükskõik, kumma külje sa valid, meenutad tugeva naise mõju ja elujõudu. Eriti lahe ju?
 • Side labret (külje labret): on üldnimetus, mis tähistab huuleneeti, mis on paigutatud, kas ülemise või alumise huule paremale või vasakule küljele. See erineb Madonna ja Monroe needist, kuna see on huulele lähemal (ära lase end nimest segi ajada, labretid on samuti teatud tüüpi ehted. Ehted on saanud oma nime just huuleneetidega seostamisest).
 • Medusa: paigaldatakse nina all olevasse nõgusse ülahuule keskel.
 • Lower labret (alumine labret): on Medusa vastand, mis paigutatakse keskele alahuule alla.
 • Ashley: paigutatakse otse alahuule enda keskele, mitte ümbritsevale nahale, mis muudab selle paigutuse julgeks ja tähelepanu äratavaks.
 • Vertical labret (vertikaalne labret): on kombinatsioon lower labretist ja Ashley'st. See huuleneet paljastab ehete mõlemad otsad, üks pallike alahuulel ja teine vahetult selle all.
 • Jestrum: on vertical labreti vastand, mille kaks otsa on ülemise huule keskel ja vahetult selle kohal. Kuigi vertical labret ja Jestrum on ühekordsed augustused, lubavad nende mitu avaust topelt kaunistusi.

Armastatud trend erinevate neetide puhul on katsetada mitme augustusega ja huuleneedid pole kindlasti erandiks. Siin on mõned paljudest topelt huuleneedi võimalustest, mis muudavad täielikult eelnevate üksikneetide ilmet ja muljet.

 • Angel bite (ingli hammustus): on Madonna ja Monroe neetide kombo, mis peegeldavad teineteist ülemise huule mõlemal poolel.
 • Snake bite (mao hammustus): on Angel bite'i vastand, mis on alahuulel.
 • Cyber bite (küberhammustus): on Medusa ja lower labret needi kombo.
 • Dolphin bite (delfiini hammustus): on topelt lower labreti neet, seega kaks üksteise lähedal asuvat neeti keskel täpselt alahuule all.
 • Spider bite: on põhimõtteliselt topelt side labret, kaks neeti üksteise kõrval alahuule ühel poolel.
 • Dahlia: on unikaalne, see topelt huuleneet on mõlemas suunurgas.

Mõned huuleneedid on fookuses ja annavad märku suurest tahtejõust, kindlameelsusest, mis tõrjub nonsenssi ja soosib kindlat minapilti. Või teised on värskendavalt asümmeetrilised – omapärane üllatus, mis näitab sinu isiksust. Samuti juhivad needid tähelepanu ülemisele, alumisele või mõlemale huulele, mis kõik annavad erinevaid nüansse. Sul on valikuteks lõputu mitmekülgsus, kus kõik needid kehastavad enesekindlust, mida ei saa mitte märgata.

Me teame, et see on üsna palju infot, mida arvesse võtta. Nii et võta hetk, et kaaluda neid väljendusrikkaid võimalusi ja katseta julgelt, et luua enda kompositsioon.

Huulerõnga neetHuulerõnga neet

Huuleneedi ehted

Me mainisime labreti ehete ja huuleneetide vahelist seost. Mis on labret? See on väike, sirge neet, mille ühes otsas on lame plaat ja teises otsas ehte kujundus. See on kõik – väga lihtne, kuid ka väga tõhus. Kui ehe on augus sees, on nähtav ainult labreti kujundus ja see jätab ilusa ja puhta ilme. Labreti kujundus on sageli üsna minimalistlik, nagu näiteks klassikaline labreti disain, kuid populaarne valik on ka särav kivike. Aga tegelikult peaksid valima ehte, mida su enda süda ihaldab. Sellest rääkides, ehk meeldib sulle armas vikerkaarevärvides triibuline süda?

Kuigi labret on kõige levinum, on ka huulerõngad ühed peamised ehte tüüpidest. Paljud huuleneedid näevad rõngastega fantastilised välja, samuti topeltneedid, nagu näiteks Spider bite. Samuti igale poole, kuhu sobib rõngas, sobib ka hobuseraud, mis on tegelikult ümmargune barbell. See kuju annab sulle ringi elavuse koos kahe kaunistatud otsaga.

Tseki meie valikut ja lauba endal armuda erinevatesse stiilidesse. Ootame huviga sinu uut välimust, mis võimaldab sul olla täielikult sina ise.

HuulerõngasHuulerõngas

KKK

Millise suurusega huulerõnga peaksin valima?

Kõigi kirjeldatud huuleneetide tavaline läbimõõt on 1,2 mm või 1,6 mm, sõltuvalt su huulte paksusest. Võid alati küsida oma augustajalt, milline on sinu jaoks ideaalne suurus.

Kuidas huuleneedi eest hoolitseda?

Kuni su huuleneet paraneb, olenemata sellest, mis tüüpi see on, peaksid seda iga päev mitu korda puhastama. Puhasta seda üks kord soolalahusega, et vabaneda liigsest vedelikust, mis on hea paranemisprotsessile, ja loputa suu antibakteriaalse suuveega pärast igat sööki.

Enne augustuse puhastamist tuleb alati käsi pesta ja vältida muul ajal selle puudutamist. Mida rohkem puutub augustus kokku muude asjadega, näiteks käte või riietega, seda suurem on põletuse või üldise ärrituse oht. Eriti huuleneetide puhul tähendab see, et pead olema eriti ettevaatlik süües, juues jne. Me ei taha sulle öelda, et sa ei tohi suudelda, kuid lase oma augustusel võimalikult palju puhata, kuni see paraneb, eriti esimestel nädalatel.

Erinevate eelnevalt kirjeldatud bite tüüpi augustuste paranemine võtab 3-5 kuud ning Madonna, Medusa ja lower labret kuni 6 kuud. Seega nõuab õige järelhooldus sinupoolset pühendumist, kuid imeline välimus on seda väärt.

Millal võin ma labret neeti vahetada?

Esmased ehted, mille paigaldab augustaja sinu uude augustusse, peaksid kogu paranemisperioodi jooksul paigal olema. Liiga varajane ehete vahetamine ärritab sinu tundlikku haava, pealegi sulguvad paranevad augustused üllatavalt kiiresti, kui selleks võimalus antakse, seega ära kunagi jäta seda isegi lühikeseks ajaks ilma ehteta.

Kui su augustus on täielikult paranenud, on teine lugu. Siis saad oma ehteid vahetada nii palju kui tahad ja proovida kõiki oma ägedaid ideid. Siiski peaksid ikkagi hoolitsema selle eest, et sinu augustuses oleks alati midagi sees. Kuigi paranenud auk ei sulgu täielikult, kui see jäetakse tühjaks, kasvab see siiski väiksemaks, eriti huuleneet. See võib hiljem muuta ehete paigaldamise keeruliseks, isegi nii keerukaks, et vajad professionaalset abi.

HuuleneetHuuleneet

Kuidas huuleneete vahetada?

Me tahame teha elu sinu jaoks võimalikult lihtsaks, seega on enamus meie ehteid väga lihtne sisestada ja välja võtta. Kuid veendu, et te tead, kuidas su ehete lukustusmehhanismid toimivad, enne kui proovid midagi sisse panna. Vastasel juhul võid kahjustada oma lemmik aardeid.

Paljudel meie huulerõngastel on liigendiga osa, mille tõmbad lihtsalt lahti, sisestad rõnga auku ja sulged liigendiga osa uuesti väikse klõpsatusega. Enamiku barbellide ja mõnede labrettide puhul saad disainitud otsa lahti kruvida, et saaksid panna labreti läbi oma augustuse ja selle siis kinni kruvida. Siinkohal juhime su tähelepanu keermestamisele. Enamikul meie sellistest ehetest on sisekeermestus, mis on eelistatav, sest teine variant rebestab kergesti nahka, kui sisestad barbelli või labreti keermestatud otsa läbi augu.

Kõige mugavam võib olla labreti sisselükatav mehhanism, kus disainiga osal on väike painutatud kruvi, mille sa lihtsalt lükkad labreti sisse. Tänu painutatud osale lukustub see piisavalt kindlalt, et mitte välja kukkuda, kuid piisavalt lõdvalt, et saad selle alati lihtsalt välja tõmmata. See on suurepärane, kui soovid oma ehteid kiiresti vahetada, sest sa lihtsalt paned teise kujundusega kruvi juba olemasolevasse labretti.

HuulerõngadHuulerõngad

Mida tuleks teada enne huuleneedi tegemist?

Üks asi, mida enne mis tahes augustust meeles pidada on pühendumus, mida on vaja selle eest hoolitsemiseks paranemisperioodi jooksul. Huuleneedid võivad olla eriti nõudlikud, sest need asuvad näopiirkonnas, mis liigub pidevalt – kui sa räägid, sööd ja jood ning isegi siis kui naeratad omaette mõeldes naljakale asjale, mis juhtus eelmisel päeval. Nii et valmistu selleks, et pead paar kuud oma huultele suurt tähelepanu pöörama, et paranemisprotsess läheks ilusti. Peale selle peaksid põnevusega ootama võrratut uut vaibi, mis lööb kõik pahviks!

Millist huuleneeti valida?

Nii paljude väljenduslike võimaluste juures võib olla raske otsustada, millist huuleneeti valida. Ära muretse. Need kõik on omal moel fantastilised ning järelhoolduse ja ehete suurusega seotud küsimused on kõigi neetide puhul üsna sarnased. Nii et võta aeg maha ja naudi vabadust valida just see neet, mis sind kõnetab, mis paneb sind kõige rohkem end iseendana tundma.