OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

Dermal

Dermal anchor augustused on kahtlemata ühed ilusamad needistused, mida paigaldada. Nende needi ehted on isegi veel ilusamad. Dermal anchor needil on palju erinevaid nimetusi. Tüüpiliselt võite leida nimetusi nagu Dermal Anchor Piercing, Micro Dermal, One-Point piercing - ja muidugi kõige levinumalt dermal anchor.

Seda neeti saab teha ükskõik kuhu kehapinnale, mis on lame, tähendab, et sa võid teha needi kohta, mida on raske needistada kasutades nõela. Ainuke nähtav neediosa on dermal top. Sa võid valida üksiku needi või luua erinevaid kujundusi kasutades mitmeid dermal anchor top’e.

Dermal Needidisainid Bodymod’is

Meie veebipoes oleme me väga uhked, et saame sulle pakkuda nii laia valikut neediehteid sinu dermal neediaugule. Ükskõik, kas otsite dermal neeti kivikesega, kullatud värvitoonis või hoopis midagi muud, meil on kõigile midagi.

Vaata järele need dermal ehte ülaosad:

Titaanist anchor värviliste kivikestega

14K kuld läikiva tsirkoonkiviga

Lilledisainiga top

Opaalkuul

100% ohutud dermal anchor materjalid

Materjalid, mida me pakume dermal ehetele on roostevaba teras ja titaan. Niisiis, kui teil on nikli vastu allergia, ei pea te kartma, sest kirurgiline teras ega titaan ei vabasta niklit. Kirurgiline teras ja titaan on kaks materjali, mis sobivad needi ehete valmistamiseks. Meie tootevalikus leiate ehted, mis on valmistatud ainult nendest materjalidest.

Paranemine & Järelhooldus

See neet nõuab erilist ettevaatlikust, mitte ainult paranemise perioodil, aga ka pärast seda kui see on paranenud. See võib kergesti riietesse, rätikusse või millegisse taolisesse kinni jääda. Ehet tõmmata võib olla väga valus ja see põhjustada naha rebenemist ja põletikuliseks muutumist. Kohe pärast needaugu tegemist peaksid sa selle katma paariks päevaks plaastriga, et seda kaitsta. Peale plaastri eemladamist, tuleks kasutada Soolalahustvähemalt kord kuni kaks päevas, et hoida piirkond puhtana. Meie Soolalahus on saadaval pihustina, aga sa võid kasutada ka puhast vatipalli, et piirkonda ettevaatlikult puhastada.

Paranemise periood on üks kuni kolm kuud, aga see võib võtta ka kauem aega. Kui sinu neediauk on täielikult paranenud, aga sa sooviksid muuta selle ehet, siis palu oma augustajat sind aidata ja näidata, kuidas seda õigesti teha. Sellesk on vajalik spetsiaalset tööriista - dermal tange, et ehte pea eelmaldada. Kõigepealt tuleb lahti keerata dermal top ja siis asendada see teisega. Anchor alus jääb alati naha alla.

Oled vaadanud 24 tooteid 71-st
Lae rohkem

Filtrid

Ostlemise Valikud