Dermal Piercing EhtedDermal Piercing Ehted

Dermal Piercing Ehted

Tutvu meie mitmekülgsete dermal piercing ehetega, valmistatud 100% turvalistest materjalidest sinu meelerahuks

Oled vaadanud 24 tooteid 36-st
Lae rohkem

Dermal neet

Dermal neet on ehk üks kõige mitmekülgsemaid, mis võimaldab sul kujundada oma stiili täielikult isikliku maitse järgi. Dermal ehted on loodud nii, et need näeksid välja fantastilised, ükskõik, kus su augustus asub, ja meil on suur valik parimaid ehteid. Saad valida täpselt sellise stiili, suuruse ja materjali, mis sulle kõige paremini sobib, nagu näiteks kirurgiline teras ja 14-karaadine kuld. Nii palju valikuid, mida proovida ja meie kiire tarne toob need sinuni koheselt. Kui leiad just need õiged väiksed iludused, tunned end nagu vana hea sina hoopis uuel moel.

Dermal neet on augustus nahas, mida nimetatakse ka microdermal neediks või ühe-augu neediks. Erinevalt teistest neetidest, näiteks kõrva või keele, ei lähe dermal neet läbi kõhre või ühegi kehaosa. See istub lihtsalt naha sees, seepärast nimetatakse seda ühe-augu neediks. See tähendab, et dermal augustust saab teha peaaegu kõikjale kehal, isegi raskesti augustatavatesse kohtadesse, mis annab sulle peaaegu lõpmatu hulga võimalusi eneseväljenduseks. Neet võib olla tõeline pilgupüüdja, millest keegi ei saa mööda vaadata, või privaatne aare, mida imetled ainult sina ja su kallim, või midagi vahepealset. See on täiesti sinu enda otsustada!

Augustus dermalAugustus dermal

Dermal neetide popp asukoht on rindade piirkond, mis annab palju võimalusi. Armsad valikud on butterfly neet, mis istub rangluude vahel, ja sternum neet rinnaluu kohal. Seljal ja kaelal on sama palju võimalusi, nii et iga kehapool on sulle oma loovuse vallandamise lõuendiks. Eriti siis, kui sul on dermal needid, mis on pilkupüüdvalt ja isikupäraselt kujundatud, justkui sinu enda tähtkuju otse su nahal.

Kuigi näo jaoks on palju erinevaid neete, nagu näiteks ninas või huultel, võib sul olla dermal ka laubal või põsel, kui soovid, et su ehted eristuksid konkreetsetest näojoontest. Sellisel juhul on sinu ehtel omaette elu ja see ei jää kunagi märkamata. Samuti on inimesi, kellel on dermal needi ehted käevartel või kätel, mis täiendavad igat stiil – või kannavad seda täielikult. Sama kehtib ka jalgade või isegi puusade puhul, mis on ahvatlevad ja näitavad julgust. Üldiselt ühendavad dermalid sind taas oma kehaga ja kõrgendavad sinu enesetunnetust, isegi kui need ei ole alati teistele nähtavad.

Dermal neetDermal neet

Kuna dermal needid võivad olla ükskõik kus, saad need kergesti pilkupüüdvaks teha, kui valid õiged ehted. Särav tähesadu või kaunis opaal kivi on nii võluv kui ka üllatav, olgu see su käel, kaelal või reiel. Kuid sama hästi võid valida ka tagasihoidliku ja peene ehte: lihtne lame plaat. Ja muidugi on alati olemas ka funky ehted, näiteks padrunipõhi , mis väljendab huumorimeelt ja chilli.

Nii nagu võid dermal needi vabalt paigutada, kuhu soovid, saad ka valida ehted, mis sobivad sulle kõige rohkem. Kõik on võimalik, sa pead vaid olema sina ise ja sirvima meie kollektsiooni, et leida oma uus bling, mis teeb su eriti stiilseks. Mida sa veel ootad?

Dermal ehtedDermal ehted

KKK

Kuidas dermal neeti puhastada?

Kogu paranemisperioodi jooksul pead puhastama oma dermal neeti kaks korda päevas. Üks kord vee ja õrna seebiga ning hiljem uuesti soolalahusega. Seep puhastab haava, et vältida põletikku ja sool eemaldab liigse vedeliku, et hõlbustada paranemisprotsessi. Ära puuduta augustust, kui sa seda ei puhasta ja püüda sellele mitte survet avaldada, kandes kitsaid riideid.

Ei ole lihtne öelda, kui kaua paranemine kestab, sest see sõltub suuresti paigutusest, kuid sagedase liikumisega piirkondades võtab paranemine pideva ärrituse tõttu kauem aega. Igal juhul peaks olema esmatähtis oma augustuse eest hästi hoolitsemine, see on alati vaeva ja kannatust väärt.

Dermal needidDermal needid

Kuidas dermal neeti vahetada?

Enamik dermal neete tehakse naha ankruga, mis on naha alla paigaldatav alus. Alus on keermega, mis võimaldab sul kaunistatud ülemist osa kinni ja lahti kruvida. See on nii tugevalt kinnitatud neet, et ehte ülemise osa vahetamiseks on vaja dermal ankru töövahendeid: tange, et hoida alust paigal ja tange, et ülemist osa kinni ja lahti kruvida. Nende tööriistade kasutamine muudab vahetamise väga lihtsaks ja mugavaks. Kõiki dermal ehteid ei saa siiski vahetada. Niinimetatud skindiver on üks terviklik neediehe, seega ei saa ülemist osa vahetada.

Seda ei tohiks segi ajada dermaliga. Kuigi see on sarnane, on olemas ka surface barbell, mis on naha alla paigutatud barbell, mille kaks otsa on nähtavad. Ka need on mõnikord terviklikud, kuid neid on saadaval ka keermega, nii et saad otstesse panna, mida iganes sa soovid lahedaks topelt pimestavaks disainiks.

Kuidas tehakse dermal augustust?

Augustaja teeb nõelaga naha sisse väikese augu, kuhu dermal ehted paigutatakse. Kuna nahk on väga paindlik, saab ehteid selle alla paigutada, isegi kui nende alus on suurem kui auk, mis hoiab neid paigal. Dermal ankrul on augustatud alus ja kude kasvab läbi nende aukude tagasi kokku, mis kinnitab aluse kindlalt naha sisse.

See protseduur mõjutab oma olemuselt ainult sinu naha pealiskihti, samas kui kõrva augustamine läbistab kogu kõrvalesta. Kuna dermal neetidel on ainult üks avaus, on need üsna ainulaadsed. Erandiks on surface barbell, mille kaks otsa paistavad läbi kahe avause.

Dermalid neetDermalid neet

Kas dermal needid on ohutud?

On võimalik, et sinu keha tõrjub ehte, eriti kui augustatud piirkond liigub palju või kui augustus on liiga sügav. Kui sinu ehe on tõrjutud, ära karda. See tähendab vaid seda, et sinu keha lükkab selle välja, seega peaksid keha kuulama ja selle välja võtma, et vältida armi tekkimist. Tõrjumise risk ei sea sind ohtu, see tähendab lihtsalt seda, et dermal needi sellesse kohta tegemine on keeruline või võimatu. Ära lase sellel oma unistusi rikkuda – proovi lihtsalt teist paigutust ja lõpuks see õnnestub. Üksikasjaliku nõu saamiseks konsulteeri oma augustajaga.