25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Septum neet aheladisainiga

8,90 €
Laos

Kas sa otsid väga erilist ning soovitatavalt veidi omapärasemat septum neeti? Sel juhul uuri lähemalt meie supervinget ja unikaalset ehet! Siin olev klikkeriga (clicker) septum on avatav ning suletav väikse klikiga, kui varras kas üles või alla surutakse.
Rõngas ise on kujundatud nagu ahelate sari, mis annab kogu ehtele veidi robustse välimuse, eriti kui võrrelda seda tavaliste n.ö. printsessi rõngastega, mis on kivikesi ja sädelusi täis topitud. Ahelad on üksteise külge keevitatud, seega nad ei liigu vabalt. Teisisõnu, see kett on fikseeritud, mille tõttu ei ole kandmise ajal kuulda ahelate klirinat, kui nad üksteise vastu löövad. Samas, tänu sellele, hoiab ehe oma ilusat poolkaarjas kuju.
Vali vabalt kolme erinevalt kauni värvi vahel, milleks on metaljas, kuldne ja hematiit. Selline värvide valik on võimalik tänu erinevatele pealiskatetele, mis kirurgilisest terasest struktuuri katavad. Hematiit on värvilt tumehall, mis erineb teistest, palju tradtsioonilisematest värvidest. Väike varras, mis sinu needistusest läbi läheb, ei ole värvitud.
Detailid
NimiSeptum neet aheladisainiga
SKUNose-114
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpSeptumklikker
AsetusSeptum
Pikkus9 mm.
Rõnga diameeter10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Septum neet aheladisainiga
Sinu hinnang
Septum neet aheladisainiga