Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Ninaneet Ehe

Kruvid, needid, rõngad & palju muud sinu ninale

Oled vaadanud 24 tooteid 178-st
Lae rohkem

Ninaneet Ehe

Ninasõõrme needid võisid olla kõige suurem trend 90ndatel, aga viimastel aastatel on nad teinud comebacki. Üksiku needina või osana neetide kompositsioonist, nad on tagasi ja nad on siin selleks et jääda! Sellel needil on palju erinevaid variatsioone. See võib olla klassikalise asetusega, ninasõõrma keskel, see võib olla kõrge ninasõõrme needistus või topelt sõõrme needistus. On palju erinevat tüüpi ehteid, mida seal kanda saad. Me teeme vahet paljude ehtestiilide vahel kui asi puudutab seda needistust. Meil on kruvid, L-kujuline neet ja kalasaba. Kalasaba on kohandatav - sa saad sellele anda ükskõik, mis kuju soovid. Rõngad ja võrud on samuti populaarsed valikud, kandes omaette või paaris topelt nina neediaukudes.

Bodymod’is on meil lai ninaneetide kollektsioon, nagu näiteks need:

Neet värvilise läikiva kiviga mitmes toonis

Titaanist rõngas

L-neet 14K kollane kuld ja valge kuld värviliste kividega

Nina kruvi lilledisainiga

14k kullast kalasaba ninaneet kiviga

Paranemisaeg

Ninasõõrme needid on mõeldud kõikidele, siiski, sa pead ennast ette valmistama, need ei ole kõige kergemad paranema. On üldlevinud reegel mitte puudutada on needistust paranemisprotsessi ajal, aga selle needi puhul on see peaaegu võimatu. Selle asukoha tõttu peaksid sa erilist tähelepanu pöörama needi piirkonna puhatamisele, kuna bakterid võivad neediauku kinni jääda ning põhjustada ärritust ja isegi põletikku. Kasuta meie soolalahust või valmista see ise, segades kokku soe vesi ja ilma joodita sool, kanna seda peale vatitikuga nina sisse ja väljaspoole. Tee seda mõned korrad päevas. Sinu augustaja annab sulle juhised, kuidas oma uut ninaneeti õigesti puhastada. Alati tee kindlaks, et järgid neid juhiseid ja nii väldid põletiku teket. Selle needistuse paranemisaeg on kuskil 4 kuni 6 kuu vahel. Järgides õiget järelhoolduse rutiini, saad sa esmase ehte välja vahetada kuue kuu möödudes.

Ära lase ülalseisval informatsioonil end ninaneedi tegemisest heidutada. Korralikult hoolitsedes peaks see ilusti paranema ja saad seda kogu edasise elu nautida!