NinaneedidNinaneedid

Ninaneedid

Leia oma lemmik ninaneedi ehted, mis täiendavad su välimust eri stiilide, kujunduste ja materjalidega

Oled vaadanud 24 tooteid 151-st
Lae rohkem

Ninaneet

Kui otsid linna kõige ägedamat välimust, siis oled selle leidnud. Ninaneet on ideaalne viis oma näo rõhutamiseks – ilus sära ninasõõrmel, mis peegeldab sinu silmade sära. Proovi seda ise ja näed, mida me mõtleme. Tutvu meie ninaneedi ehete kollektsiooniga ja saa oma väljavalitud ehted hetkega meie kiire tarnega. Varsti pimestab su uus vibe kõiki.

Ninaneet läheb läbi su ninasõõrme. Ehk ei ole see üllatus, kuid see populaarne neet võib olla väga väljendusrikas. Kõigepealt eristab seda mänguline asümmeetria teisest laialt levinud nina augustusest, septumist. Loomulikult võib sul olla neet ka mõlemas ninasõõrmes, kuid on väga särtsakas, kui sul on ninarõngas vaid paremal või vasakul poolel.

Teiseks, ninaneedi ehte valikuid on palju ja need avaldavad su välimusele suurt mõju. Juba ainuüksi ninarõnga suurus muudab välimust märkimisväärselt. Inimesed ei kanna tavaliselt väga suuri rõngaid, kuid see on sinu enda otsustada, kas soovid, et rõngas oleks täpselt nina ümber või soovid jätta veidi ruumi vahele. Nina ümber olev rõngas oleks nagu su nina jaoks valatud, samas kui veidi suurem rõngas võib olla kerglase iseloomuga. Sellised detailid on olulised ja me pole veel isegi ehete disainist rääkinud.

NinaneetNinaneet

Veelgi enam, ninaehted ei piirdu ainult rõngastega. Paljud inimesed valivad armsa ninaneedi või ninakruvi, mis on peaaegu nagu kantav ilumärk. Raamiva ninarõnga asemel võib istuda ninal kroon, mis särab nagu pisike päike. Majesteetlik, kuid mitte aukartustäratav. Tegelikult on nii ninarõngad kui ka ninaneedid üsna tagasihoidlikud ehted. Kuigi need on otse näo keskel ja pilkupüüdvad, võtavad nad harva palju ruumi ja ei kutsu liialt tähelepanu. Need on täiuslik tasakaal elegantsi ja julguse vahel, mis võimaldab sul katsetada paljude erinevate disainidega, ilma et läheksid liiale.

Lisaks, tähtis on ka ninaneedi paigutus. See sõltub muidugi su anatoomiast ja sellest, mis on sinu jaoks kõige mugavam, kuid see on ka stiili küsimus. Sa ei otsusta mitte ainult seda, kumba ninapoolt kaunistada, vaid pole ka kindlat reeglit, kuhu täpselt tuleks neet ninale paigutada. Ninaneedid paigutatakse tavaliselt nina külje keskele, kuid kui tegemist on kõrge ninasõõrme augustamisega, istub neet kõrgemal, et luua eriline efekt.

Nina augustamineNina augustamine

Erinevad paigutusvõimalused koos ehete valikuvõimalustega võimaldavad sul teha mitu ninaneeti, isegi samasse ninasõõrmesse, ja luua loominguline kompositsioon oma lemmik ehetest.

Kui rääkida disainist, siis pakume väga erinevaid stiile, värve ja materjale, alates titaanist ja kirurgilisest terasest kuni 14-karaadise kullani. Näiteks meie populaarne sujuv rõngas, mis on saadaval mitmes värvitoonis, mille vahel valida. Selle minimaalne disain sobib peaaegu iga riietusega ja on kindel valik igaks puhuks. Aga võib-olla kõnetab sind rohkem groovy opaal kivi, midagi, mis mängleb sinu naeratusega ja tagab, et maailm naeratab sulle vastu. Või miks mitte minna vääriskivihulluks kuldsete neljaleheliste ristikute ja värviliste tsirkoonium kividega? Riietud, et muljet avaldada, eks?

Ära hoia end tagasi, lase end vabaks lugematute võimalustega ja mõtle, kuidas sa oma isikupära kõigile väljendada saaksid. Ja mis kõige parem? Ühe nupuvajutusega saavad need unistused teoks. Me ei jõua ära oodata, et näha uut sind!

NinaeheNinaehe

Mis suurusega on ninaneedid?

Ninaehte standardpaksus on umbes 0,8 mm. See sõltub individuaalsest anatoomiast, ja kui soovid kõrget ninasõõrme augustamist, võib see erineda. Ninaneedi auk on tavaliselt väiksem kui enamik teisi augustusi, kuid ära unusta küsida nõu oma augustajalt.

Kui kaua paraneb ninaneet?

Ninaneedid paranevad umbes 6-12 kuud. See on pikk aeg, seega pead olema kannatlik ja hoolitsema oma paraneva augustuse eest õigesti. Juhul, kui soovid mõlemad ninasõõrmed augustada, tee endale teene ja lase esimesel täielikult paraneda, enne kui teed teise. Mõlema augu korraga paranemine tähendab kahekordset vaeva, kahekordset valulikkust ja kahekordset põletikuohtu.

Kuidas ninaneeti puhastada?

Niikaua kuni su augustus on veel paranemas, puhasta seda kaks korda päevas. Kõigepealt puhasta seda vee ja õrna seebiga ning hiljem soolalahusega. Alusta alati käte pesemisega enne augustuse puhastamist. Samuti ei tohiks sa oma augustust muul ajal üldse katsuda, et vältida põletikku ja üldist ärritust, mis aeglustab paranemist.

NinarõngasNinarõngas

Millal ma võin oma ninaneeti vahetada?

Kui augustaja teeb sulle needi, paigaldab ta ka sinu esimese ehte. See on vajalik paranemise jaoks, sest see takistab haava kokku tõmbumist. Seetõttu peaksid ehte kogu paranemisperioodi jooksul rahule jätma ja mitte isegi vahetama. Ehteid võid vahetada alles siis, kui su augustus on täielikult paranenud. Siiski tasub su kannatlikkus ära, sest siis saad kanda mida iganes soovid ja mängida kõigi väljendusvõimalustega, näiteks ebatavalise disainiga ilusa nina crawler’iga.

NinaneedidNinaneedid