Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Venitamisneedid

Suurepärane valik pluge, tunneleid & koonusneete

Venitamisneedid

Kõrva venitamine on keha modifitseerimise viis, mida on tehtud mitmeid sajandeid. Paljudes kultuurides on kõrvadel ja kõrvanibude venitamisel väga suur tähendus. Tänases ühiskonnas, nagu paljude muude asjade puhul, on venitatud kõrvad saanud rohkem eneseväljendamise viisiks või lihtsalt moeelemendina.

Plugid ja Tunnelid

on väga sarnased venitusehted. Ainuke erinevus nende vahel on see, et plugid on ühtlaselt seest täis ja tunnelid on seest tühjad. Selle tulemuseks on palju erinevaid ehtedisaine ja stiile.

Plugid on tegelikult raskemad kui tunnelid ja neid saab valmistada mitmetest materjalidest, nagu kirurgiline teras, silikoon, akrüül või trendikad orgaanilised materjalid. Meil on massiivne valik neid neete kuna me teame kui palju sa neid armastad. Sa leiad puidust pluge ja ka disaine, mis on kivist, luust või isegi klaasist valmistatud. Need on vapustavad ja unikaalsed. Sa leiad kindlasti omale meelepärase needi.

Tunnelid on samuti saadaval samadest materjalidest nagu plugid: kirurgiline teras, silikoon, akrüül ja orgaaniline puit, kivi või luu. Need disainid on imeilusad ja kaunistatud läikivate kividega, looduslike motiividega, ripatsitega ja isegi sätendusega. Valikuid on lõputult. Mõned tunnelid on kaunistatud ainult seest, mis loob erakordse disaini.

Muude disainide seast leiad sa Bodymod’is need needid:

Värvilised silikoonist tunnelid

Klaasist disain

Puidust plugid

Koonusneedid

kõrva venitusprotsessi ajal või hiljem neediehtena. Need on kas koonuse või spiraali kujuga ja üks ots on peenem kui teine. Neid saab valmistada metallist, nagu kirurgiline teras, aga tavaliselt, eelistavad inimesed akrüülist variante, kuna need on palju kergemad kui metallist versioon. Sa leiad palju koonusneetide komplekte ja erinevaid disaine Bodymod’is, nagu näiteks need:

C-kujuline koonusneet roostevabast terasest

Spiraalsed koonusneedid kõikides värvides

Muud tüüpi venituseheted on rippuvad & raskusega needid. Meil on käputäis imeilusalt disainitud rippujaid valmistatud orgaanilistest materjalidest nagu puit, luu, sarv ja pärlid.

Võlts Venitajad

Võlts venitusehted on kasulik vahend kui sa soovid näha, kuidas tõeline venitus sinu kõrvas välja näeks. Kõik mida vajad on üks kõrvanibu neediauk, et sisestada võlts venitusehe ja siis näedki, kuidas see sulle meeldib. Meil on olemas fake plugid, fake spiraalid ja fake koonusneedid meie võlts venitusehete valikus.

Kust osta kõrva venitajaid?

Sa saad osta kõrva koonusneete, pluge ja tunneleid veebis, Bodymod’is. Meil on massiivne kollektsioon venitusehteid lummavate neetidega, nagu need roostevabast terasest lukud või see draakoni-kujuline koonusneet valmistatud sarvest. Kõik disainid on kõrgkvaliteetsed, saadaval erisuurustes ja värvides, nii et sa leiad kindlasti oma perfektse venitusehte Bodymod’is.