Venitamisneedid

Suurepärane valik pluge, tunneleid & koonusneete

Venitamine

Venitamisneedid on märk individuaalsusest ja jõulisest presence’st igal ajal. See augustus on äratuntav üle tänava ja näitab su eneseväljendust igaühele su ümber. Me tahame olla su lemmik venitamisehete veebipood, seega pakume erinevaid stiile ja materjale, nagu näiteks puit ja sarv, kõige popimates suurustes. Tutvu meie plugide, tunnelite, koonuste ja rippuvate neetidega. Meie kiire tarne toob sinu lemmik valikud kiiresti kohale, et saaksid kõigile unustamatu mulje jätta.

Kõrvavenituse augustus tähendab tavaliselt seda, et kõrvaneedi väikest auku on venitatud, sisestades sinna järk-järgult suuremaid ehteid. See, kui suureks sa saad augustust venitada, sõltub su kõrvalesta suurusest, augustuse täpsest paigutusest ja sellest, kui kiiresti sa venitamist läbi viima hakkad. Kui sa liigud liiga kiiresti, võib nahk puruneda ja sellest tulenev arm piirata, kui suureks saad venitada.

Ühe korraga on võimalik augustada kuni 6 mm suurune auk, mida loetakse venituseks. Suuremate puhul aga liigud järk-järgult soovitud suuruseni, kandes üha suuremaid venitamisehteid. Venituse loomise protsess on tõeline tunnistus keha muutumisvõimest ja inimese kohanemisvõimest emotsionaalsel tasandil. Su venitus näitab, et sa ei karda areneda. See, mis ei tapa, teeb tugevamaks, onju?

Venituse augustusVenituse augustus

Venituse augustus on veelgi julgem moeavaldus kui enamik teisi augustusi, sest see annab märku täielikust pühendumisest sinu isiklikule eneseväljendusele. See ühendab sind iseendaga, oma isiksuse ja kehaga. Sõltuvalt su naha paindlikkusest saad oma venitusi kahandada, kui need pole liiga suured. See on väga isiklik asi, kuid kui soovid lihtsalt proovida, soovitame, et sa ei venitaks oma augustust suuremaks kui 4 mm.

Kõige armastatum venitamisehe on plug – lai ketas, mis täidab venitatud augu. Plugid on tavaliselt ümmargused ning toetuvad omaenda tugevusele ja kaalule (kuigi tegelikult on ehted väga kerged). See muudab plugid eriti suurepäraseks näitamaks oma järeleandmatut isiksust, kedagi, kes seisab enda ja teiste eest. Võid alustada võltsplugidega, et näha, kas see on sinu jaoks õige, enne kui lähed kõrvavenituse teekonnale.

Kõrvavenituse augustusKõrvavenituse augustus

Teine fantastiline ehe on tunnel, mis on nagu plug, ainult et see on tihti seest õõnes raam, mitte terviklik vorm. Neid on mitmesuguse kujuga: pisarakujuline tunnel on üsna popp. Nii plugid kui ka tunnelid rõhutavad su kõrvaneedi suurust, kuigi tunnel on ainult ümbrus, mis võimaldab inimestel vaadata otse läbi augu. Nagu plugide puhul, on ka tunneli kujundused tavaliselt lihtsad ja kahemõõtmelised, kuid mõned on kaunistatud ilusate ripatsitega, millega tekib huvitav segu venitusest ja kõrvarõngast.

Kolmemõõtmelisemad koonusneedid on teatud tüüpi ehted, mis pannakse läbi venituse augu, mis väljuvad mõlemalt poolt nagu tavaline kõrvarõngas, kuid on palju suuremad. Tänu koonuse kujule on need suurepärased selleks, et suurendada augustuse suurust vähehaaval, kandes koonust järk-järgult laiemas osas. Kuid veendu, et liigud väikeste sammude kaupa, sest muidu on oht, et rebid nahka, eriti kui auk on väike. Kui oled juba suurema suuruseni jõudnud, piisab ehete raskusest, et seda loomulikult edasi venitada.

VenitamisneedidVenitamisneedid

Koonused näevad fantastilised välja ka siis, kui neid kantakse vaid nende disaini tõttu. Kolm turvalist valikut koonuste puhul on kindlasti sirge või klassikaline koonus, spiraalkoonus ja C-kujuline koonus. Suuremad kui enamik kõrvaehteid, jäävad kõik need valikud silma, kuid igaühel neist on oma vibe. Vali oma maitsele vastav kuju ja värv ning muidugi suurus, mis sobib su enda venitusega.

Lõpetuseks on nn rippuvad ja raskusega needid – sega kategooria, mis koosneb venitamisehete kujundustest, mis on eespool nimetatud ehete loomingulised variatsioonid. Tseki näiteks seda imelist võtmeaugu kujuga rippuvat ehet. Nagu nimigi ütleb, need kujundid pole suletud, mis tähendab, et need näivad "rippuvat" venitatud august, kuigi istuvad kindlalt paigal.

VenitamisehtedVenitamisehted

Erinevalt rippuvatest neetidest, mis on puhtalt moe jaoks, on raskusega ehete eesmärgiks venitada su augustust allapoole, et saavutada teistmoodi veniv look. Selleks võib olla ekstra suur hobuseraua neet. Olenemata sellest, kas kannad rippuvaid ehteid või on su neet pikliku kujuga, lisavad need ehted välimusele rõhku ja jõulisust, kui pilk liigub vertikaalselt allapoole. Kui soovid endale tähelepanu tõmmata, on see stiil sinu jaoks ideaalne.

Kõrva venitavate augustuste ehted on mitmekülgsed ja hõlmavad paljusid erinevaid stiile ja isiksusi. Tseki meie valikut ja leiad peagi midagi, mis sind kõnetab, võib-olla isegi midagi, mis sind üllatab. Ole mänglev, proovi midagi uut ja ole tõeliselt sina ise.

Venitamisehete veebipoodVenitamisehete veebipood

Kuidas ma saan oma augustusi venitada?

Venitatud augustus toimub juba tehtud kõrvalesta augu suurendamise teel, kandes lihtsalt järjest suurema suurusega ehteid ja lastes kõrval ise kohanduda, enne kui järgmise suurusega suurendatakse. Teed seda seni, kuni oled saavutanud soovitud suuruse.

Koonused on selleks kasulikud, kuna nende kuju teeb neist korraga mitme eri suuruse, nii et sõltuvalt sellest, kuidas sa neid kannad, võtavad need su augus üha rohkem või vähem ruumi. Nii ei pea sa iga kord, kui soovid auku suurendada, uusi ehteid ostma. Veelgi parem on osta ühekordne koonuste komplekt, nii et sul on juba kõik vajalik olemas, et jõuda oma unistuste välimuseni.

Kui kaua valutab venitatud augustus?

Kuna venitatud augustused on tavalise kõrvaaugu täiendus, on need pehmed, mis muudab kehamodifikatsiooni protsessi suhteliselt lihtsaks. Kui seda tehakse õigesti, ei kaasne venitamisega valu ega paranemise aeg.

Siiski, venitamise ajal võib piirkond olla pingul ning hell. Aga kui see valutab, võis juhtuda, et olid veidi liiga kannatamatu ja kandsid liiga suurt ehet enne, kui su keha on praegusega täielikult harjunud. Oluline on, et sa ei kiirustaks ja kuulaksid oma keha.

Milliseid ehteid võin oma venitustes kanda?

Puit või luu võimaldab nahal hingata, mis on venituste puhul eriti hea, kuna ehte poolt kaetud pindala on suurem kui teiste augustuste puhul. Samuti sobivad kerged metallid, nagu kirurgiline teras või titaan, paremini kui raskemad materjalid, nagu kuld.

Uute augustuste puhul ei soovita me siiski selliseid materjale nagu puit või luu, sest need imavad endasse paraneva haava vedelikke. Titaan on alati hea valik uute augustuste jaoks, sest see on õrn tundlikule nahale.