BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

Septum

Septum rõngad on ühed kõige trendikamad neediehted täna. Need needid võivad olla delikaatsed või hoopis väga tähelepanu tõmbavad. Ajalooliselt, ulatub see tava sõdalaste ja Ameerika pärismaalaste kuulturideni tagasi. Paljudes hõimudes oli septum rõngal väga oluline tähendus. Pikk luu läbi septum ehte oli kasutusel, et muuta nina ilusamaks ja lamedamaks või et saavutada raevukas välimus. Sõdalased kandsid dekoratiivset neeti, mis oli valmistatud nende vaenlaste luudest. Nad kasutasid orgaanilisi materjale oma ehete valmistamiseks, nagu luud, puit või looma sarv. Täna on meil lai valik turvalisi materjale, nagu titaan, kirurgiline teras, akrüül või 14K kuld, et kasutada septumi neediehtena.

Kust saan ma osta septum rõngaid?

Kui oled oma uue ehte otsingul, on parim vaadata veebist. Bodymod’is on meil tohutu valik septumi neediehteid paljudes materjalides ja disainides, nagu näiteks:

Titaanist hobuserauakujuline neet

Kirurgilisest terasest clikker ilusate kivikestega

Lihtne lõputu rõngas paljudes värvides

Värviline akrüülist hobuserauakujuline neet

Matt must hubuserauakujuline neet

14K kuld rõngas läikivate tsirkoonkividega

Kust saan ma osta septumi võltsrõngaid?

Meil on terve kategooria meie veebilehel pühendatud võlts septum ehetele. Üks parimaid asju fake disainide puhul on see, et sa ei saagi aru, et need on võltsid. Need on kerged ja kiired peale panna, mugavad kanda. Võltsehe võib olla lõbus ühekordne aksessuaar peole või festivalile minemiseks, või sa saad neid kanda igapäevaselt oma outfitiga sobitamiseks. Meil on suur kollektsioon võltsrõngaste disaine, nagu näiteks:

Pimedas helendava disainiga

Ketidisainiga

Kui palju maksab septum neediaugu tegemine?

Keskmiselt maksab see 35€ ja 80€ vahel, kaasa arvatud ehe. See tõesti sõltub stuudiost ja sinu valitud ehtest. Titaanist või kirurgilisest terasest rõngas ei maksa nii palju kui 14K kuldehe.

Kui kaua võtab aega septum neediaugu paranemine?

Paranemisperiood on 6 kuni 8 kuud. Valu ja tundlikkus peaksid kaduma esimese 2-3 nädala möödudes, aga sinu needistus ei ole siis veel täitsa paranenud. Väldi ehte vahetamist esimese 3-4 kuu jooksul, et hoida ära põletikku ja muid tüsistusi. Parim variant oleks oodata kuni sinu needistus on 100% paranenud. Muidugi pead sa järgima õiget järelhoolduse režiimi. Püsi terve, puhasta piirkonda Soolalahusega 2-3 korda päevas ja kindlasti proovi vältida selle ärritamist. Kui sa pead oma needistust katsuma, tee seda puhaste, desinfitseeritud kätega.

Oled vaadanud 24 tooteid 142-st
Lae rohkem