Septum Piercing EhtedSeptum Piercing Ehted

Septum Piercing Ehted

Avasta meie uusimaid septum piercing ehteid, unikaalsetes stiilides, mida sa imetled või pole kunagi varem näinud

Oled vaadanud 24 tooteid 128-st
Lae rohkem

Septum neet

Julge olla sina ise! Septumi augustamine on kindel märk enesekindlusest ja paneb alati pead pöörama. Meil on olemas kõik vajalikud septumehted sulle, et rokkida oma ilusat stiili. Sirvi meie kollektsiooni ja lase end üllatada kõigi värvide, suuruste ja materjalivalikute osas, nagu stiilne 14k kuld või kirurgiline teras. Tänu meie kiirele tarnele kannad oma uusi lemmikuid juba õigepea.

Septum neet läbib ninasõõrmeid eraldavat seina, nii et sinu ehe paistab mõlemast ninasõõrmest välja kenas, sümmeetrilises asendis, mis annab edasi tasakaalu ja stabiilsuse tunnet. Või ka mitte, see on sinu enda otsustada: kui soovid, võid anda oma septum rõngale või hobuserauale kerge pöörde, et oma välimust veidi mängulise segadusega vürtsitada. Meie ütleme, et see on sinu septum, seega tee, mida tahad! Kuid ükskõik, kuidas sa seda ka ei paigutaks, septum-piercing-rõngas, mida tuntakse ka pullirõngana, on tugevuse märk. Seda on sageli tõestanud paljud meie lemmikstaarid, kas oled näinud, kui vapustavana näevad sellega välja Gigi Hadid ja Lady Gaga?

Kui otsid omale uusi septumrõngaid, leiad, et valikus on lugematuid disainivariante ja igaühel neist on oma kindel vibe. Mõned on lihtsad iseenesest, samas kui teised on efektsemad ehtekividega. Mõned on lõbusad, nagu näiteks pimedas helendav hobuseraud, mis on garanteeritud vestluse algataja. Kuna septum istub sinu näo keskel, muutub see automaatselt keskseks osaks sellest, mida inimesed sind vaadates näevad. Seega kasuta seda, et näidata neile, kes sa oled.

Septum NeetSeptum Neet

Mis siis, kui me ütleksime sulle, et mitte kõik septumi augurõngad ei ole ümmargused? Ja et me pakume ka teisi kujundeid, mida oma septumis kanda? Hämmastu kõigist võimalustest, näiteks ševroni disainist, huvitavast poolringist, pool-kolmnurgast, mis on art déco hõnguga. Mõned isegi kahekordse rõnga kujuga, et luua midagi ootamatut, näiteks rõngas teise rõngaga või kahekordse ringiga. Igaühel neist on kardinaalselt erinev tunnetus ja toon, muutes tavalise ringi minimalismi millekski täiesti ainulaadseks ja üllatavaks.

Vali endale sobiv suurus, mitte ainult kõige mugavam istuvus, vaid ka moe mõttes. Suurem septumrõngas on silmatorkavam ja annab endast rohkem märku, samas kui väiksem rõngas ei paistab vähem silma ja meelitab inimesi lähemalt vaatama. Meil on suur valik septumaugustuse ehteid igale maitsele ja meie disainid on saadaval erinevates värvides, nii et kui oled leidnud midagi, mis sulle väga meeldib, saad selle veelgi isikupärasemaks muuta, valides värvi, mis sulle meeldib - või koguda isegi oma lemmik ehteid eri värvides, et saaksid nende vahel vahetada. See on nii lihtne, kuid ilmselgelt muudab see sinu välimust tohutult.

Ükskõik, milline stiil sobib sinu isikupäraga kõige paremini ja aitab sul särada, leiad selle meie valikust. Mida sa siis ootad? Vaata ringi ja väljenda oma tõelist mina!

SeptumiSeptumi

Mis suuruses on septum neet?

Septum ehete standardpaksus on 1,2 mm. Rõngaste ja hobuseraudade läbimõõt varieerub siiski suuresti vastavalt sinu isiklikule anatoomiale ja soovitud välimusele.

Kui kaua võtab aega septumi paranemine?

Septum piercing paraneb vaid 2-4 kuu jooksul, mis on tegelikult kiire võrreldes enamiku teiste piercingutüüpidega. Septumi augustamine kõlab nii, nagu läbiks see nina kõva kõhre, kuid tegelikult on seal pehme ala, kus on lihtne nõela läbistada. Juba ainuüksi see asjaolu on hea põhjus kaaluda seda konkreetset augustamist, sest see mitte ainult ei näe fantastiline välja, vaid on ka väga lühikese aja jooksul paranenud.

Lase septum augustus teha ainult professionaalsel augustajal, kes teab, kuidas leida õige koht, ja kes järgib hügieeninõudeid. Ja muidugi, kui sa ei hoolitse oma augustuse eest korralikult, kui see paraneb, võib paranemisaeg olla pikem. Seega veendu, et tead, kuidas teha õiget järelhooldust.

Septum EhtedSeptum Ehted

Kuidas septum needi eest hoolitseda?

Puhasta oma paranevat septum augustust kaks korda päevas, esmalt vee ja õrna seebiga ning hiljem soolalahusega. Esimene puhastus hoiab haava loomulikult kenasti puhtana, et vältida infektsioone, ja teine puhastus aitab vabaneda liigsest vedelikust, mis soodustab paranemisprotsessi. Pese alati enne iga puhastust käed.

Samuti ära kunagi puuduta oma augustust paranemise ajal, välja arvatud siis, kui sa seda puhastad. Anna sellele rahu ja vaikust, mida ta vajab paranemiseks.

Septum PiercingSeptum Piercing

Kuidas septum rõngast sisestada?

Anname endast parima, et pakkuda kasutajasõbralikke esemeid ning enamik meie ehteid on väga lihtne paigaldada ja eemaldada. Siiski peaksid sa alati põhjalikult uurima iga väikese iluduse lukustusmehhanisme ja mõistma, kuidas need töötavad, enne kui proovid neid kanda.

Mõnedel septumrõngastel on hingedega segmendid, mis tuleb lihtsalt lahti tõmmata enne rõnga sisestamist läbi augu ja uuesti sulgeda. Sa tunned klõpsatust, kui hing paika langeb. Teistel rõngastel on eemaldatavad osad, tavaliselt fikseeritud helmed, mis on disainis nähtav element. Veel üks tüüp on täiesti sujuv ja sellel on vaid väike, püsiv avaus ringil. Liikuvate osade puudumisel tuleb sul vaid rõngas oma piercingu auku paigaldada. See kõik on üsna mugav, kuid veendu, et oled oma ehtega enne selle paigaldamist kursis.

Septum NeedidSeptum Needid