25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kuubikukujulise ripatsiga nibuneet

8,90 €
Laos

Siin lehel sa võid näha kaunist niburõngast, mida kaunistab kuubi kujuline kivikestega ehitud ripats. Selle kuju ei ole lame, vaid ikka korralikult 6 tahuga, nagu kuubil kord ja kohus. Iga kuuest tahust on ehitud kaunilt sädeleva kiviga, mis ulatub veid ettepoole - võib isegi öelda, et tegu on pigem veidi kandilisema keraga.
Rõngas on tüübilt kuuliga rõngas - kuuli sees on väiksed süvendid, millesse kaks rõnga otsa tugevalt suruvad. Kui rõngas on paigaldatud, siis ta on kindlalt ühe koha peal, aga vajadsel saab seda veidi ringi liigutada kindlustamaks, et ripats jääb alati sinu nibu alla sõltumata ehte kujust ning suurusest. Kui sa peaksid tundma, et ehe ei istu su needistuses nii, nagu ta olema peab, siis veidi keera kuulikest senikaua, kuni kivikesega külg vaatab otse ette.
See unikaalse motiiviga ripats annab tervele ehtele veidi toores, aga väga vinge ilme -  see ei ole niivõrd armas ja romantiline, nagu enamus turul olevaid nibuehteid. Seega, kui sa oled üks neist lahedatest tüdrukutest, kes tahab, et ta nibuneet peegeldaks tema iseloomu, siis see kivikestega kaunistatud niburõngas on just sinu jaoks mõeldud.
Sa saad valida mitme kivikeste värvivariandi vahel: värvitult klaar, türkissinine ja roosa. Vali oma lemmik rippmenüüst enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud.
Detailid
NimiKuubikukujulise ripatsiga nibuneet
SKUNipple-40
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikCaptive bead ring
TüüpKinnise kuuliga rõngas
AsetusNibu
Rõnga diameeter12 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, ripats on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kuubikukujulise ripatsiga nibuneet
Sinu hinnang
Kuubikukujulise ripatsiga nibuneet