ÜLLATUS SOODUSTUS

Lisa oma ostukorvi ja avasta oma soodustus kassas

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Name: Kuubikukujulise ripatsiga nibuneet

SKU: Nipple-40

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Captive bead ring

Tüüp: Kinnise kuuliga rõngas

Asetus: Nibu

Rõnga diameeter: 12 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kas toode on liimitud? : Ja

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Ruut

Kas ehe on kattega?: Jah, ripats on

Kirjeldus
Siin lehel sa võid näha kaunist niburõngast, mida kaunistab kuubi kujuline kivikestega ehitud ripats. Selle kuju ei ole lame, vaid ikka korralikult 6 tahuga, nagu kuubil kord ja kohus. Iga kuuest tahust on ehitud kaunilt sädeleva kiviga, mis ulatub veid ettepoole - võib isegi öelda, et tegu on pigem veidi kandilisema keraga.
Rõngas on tüübilt kuuliga rõngas - kuuli sees on väiksed süvendid, millesse kaks rõnga otsa tugevalt suruvad. Kui rõngas on paigaldatud, siis ta on kindlalt ühe koha peal, aga vajadsel saab seda veidi ringi liigutada kindlustamaks, et ripats jääb alati sinu nibu alla sõltumata ehte kujust ning suurusest. Kui sa peaksid tundma, et ehe ei istu su needistuses nii, nagu ta olema peab, siis veidi keera kuulikest senikaua, kuni kivikesega külg vaatab otse ette.
See unikaalse motiiviga ripats annab tervele ehtele veidi toores, aga väga vinge ilme -  see ei ole niivõrd armas ja romantiline, nagu enamus turul olevaid nibuehteid. Seega, kui sa oled üks neist lahedatest tüdrukutest, kes tahab, et ta nibuneet peegeldaks tema iseloomu, siis see kivikestega kaunistatud niburõngas on just sinu jaoks mõeldud.
Sa saad valida mitme kivikeste värvivariandi vahel: värvitult klaar, türkissinine ja roosa. Vali oma lemmik ülal enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!