25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Tiigrisilma kivist tahukestega plug

8,90 €
Laos

Kas sa otsid oma venitusele midagi täiesti unikaalset? Sel juhul see tiigrisilmana tuntud kivist toodetud plug on sinu jaoks ilmselge valik.
Plug-i värv on üldiselt pruun, kuid sellel on hulgaliselt all- ning kõrvaltoone. Iseloomuliku tunnusena kõikide tiigrisilmast tehtud plug-ide puhul on see, et teatud nurkade all vaadatuna tekib tiigri või kassi silma meenutav efekt. Seda effekti samuti tuntakse chatoyance nime all ning, lühidalt seletades, see tähendab seda, et mineraali siseste kiudude tõttu plug vahetab värvi sõltuvalt nurgast, mille alt seda vaadatakse. Muster on täpselt sama, mis tiigri silmalgi.
Siinolev kivi on faasitud, mis tähendab, et selle pinda on nii tagant kui ka eest poolt lõigatud erinevate nurkade alt. Ehe on saadaval 7 erinevas suuruses, vahemikus 5mm kuni 16mm. Sa valid endale sobiva suuruse ise üleval olevast rippmenüüst.
Palun pane tähele, et kuna tegu on orgaanilise materjaliga, siis ei leidu kahte täiesti ühesugust plug-i. Kui sa peaks kaks tükki tellima, siis me teeme kõike meist sõltuvat, et leida kaks ehet, mis on üksteisega kõige sarnasemad. 

Detailid
NimiTiigrisilma kivist tahukestega plug
SKUPlug-77
TüüpPlug
MaterjalKivi
VärvusPruun
SügavusVarieerub
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Tiigrisilma kivist tahukestega plug
Sinu hinnang
Tiigrisilma kivist tahukestega plug