Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%

Tiigrisilma kivist tahukestega plug

Valige suurus

Venitaja diameeter:

12 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Tiigrisilma kivist tahukestega plug

SKU: Plug-77

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Kivi

Värvus: Pruun

Sügavus: Varieerub

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kas sa otsid oma venitusele midagi täiesti unikaalset? Sel juhul see tiigrisilmana tuntud kivist toodetud plug on sinu jaoks ilmselge valik.
Plug-i värv on üldiselt pruun, kuid sellel on hulgaliselt all- ning kõrvaltoone. Iseloomuliku tunnusena kõikide tiigrisilmast tehtud plug-ide puhul on see, et teatud nurkade all vaadatuna tekib tiigri või kassi silma meenutav efekt. Seda effekti samuti tuntakse chatoyance nime all ning, lühidalt seletades, see tähendab seda, et mineraali siseste kiudude tõttu plug vahetab värvi sõltuvalt nurgast, mille alt seda vaadatakse. Muster on täpselt sama, mis tiigri silmalgi.
Siinolev kivi on faasitud, mis tähendab, et selle pinda on nii tagant kui ka eest poolt lõigatud erinevate nurkade alt. Ehe on saadaval 7 erinevas suuruses, vahemikus 5mm kuni 16mm. Sa valid endale sobiva suuruse ise üleval olevast rippmenüüst.
Palun pane tähele, et kuna tegu on orgaanilise materjaliga, siis ei leidu kahte täiesti ühesugust plug-i. Kui sa peaks kaks tükki tellima, siis me teeme kõike meist sõltuvat, et leida kaks ehet, mis on üksteisega kõige sarnasemad. 

Arvustused

0

5.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Võitja

  Üli vinge, 100% minu lemmikud

  Written by

 • Rating

  0

  uhked

  uhked ja ilusad

  Written by