SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Akvarelli toonides nabaneedid-22%

5,38 € Alates 6,90 € -22%
Laos

Siit sa saad endale võimaluse hankida kauni nabaneedi, mida kaunistab vapustavates akvarelli meenutavates toonides alumine kuul. See kaunis nabaehe on saadaval neljas värskes värvitoonis, millel on kerge vesivärvide efekt.
Kõik värvid on n.ö. samal skaalal, erinedes vaid peavärvi ja selle ereduse poolest - see on tehtud selleks, et akvarelli efekt tuleks paremini välja.
See suurepärane nabaneet on väga sobilik igapäevaseks kandmiseks. Sellel puuduvad eraldatavad osad ning mis iganes ripatsid, mille tõttu pole riski, et ehe jääb kuhugi riietesse kinni.
Samas, tegu on igati unikaalse ja märkimisväärse nabaneediga, seega, tellides seda ehet, sa saad parima kahest maailmast.
Kumer needivarras on saadaval kahes materjalis: särav kirurgiline teras ja puhas allergiasõbralik titaan. Kirurgiline teras on suurepärane ja vastupidav materjal, mis jääb alatiseks sama kauniks ning ei löö su eelarve oimetuks. Titaan on veidi kallim, kuid, teiselt poolt, see on kõige ohutum materjal, mis on 100% niklivaba. Seega, kui sa kannatad allergiate all, see materjal on sinu jaoks parimatest parimaks valikuks.
Viimasena, kuid mitte tähtsuselt, sa saad tellida selle nabaneedi erinevates pikkustes tagamaks, et su uus nabaehe sobib sulle ideaalselt.
Detailid
NimiAkvarelli toonides nabaneedid
SKUBelly-346
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpNabaneet
AsetusNaba, Isabella, Fourchette, Clitoris hood
Pikkus10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus5 mm.
Alumine kuul8 mm.
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalAkrüül
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Akvarelli toonides nabaneedid
Sinu hinnang
Akvarelli toonides nabaneedid