Kaardus BarbellKaardus Barbell

Kaardus Barbell

Tutvu meie laia kaardus barbellide valikuga, saadaval eri pikkustes ja mõõtudes

Oled vaadanud 24 tooteid 43-st
Lae rohkem

Kaardus barbell

Ühed kõige paremini äratuntavad neediehted on kaardus barbellid. Nende õrn poolkuu kuju on ainulaadne ja eristub sirgetest barbellidest ning rõngastest. Tutvu meie kollektsiooniga, et leida enda jaoks ideaalne kaardus barbell ehe, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu näiteks titaanist, kirurgilisest terasest või 14-karaadisest kullast. Leiad kiiresti oma uued lemmikud ja tänu meie ülikiirele tarnele ei pea sa nende nautimist kaua ootama!

Kaardus barbell on kergelt painutatud vardaga, mille ühes otsas on kujundus ja teises otsas on kuul, mis on hõlpsasti keeratav, kui soovid ehteid neeti sisestada või eemaldada. Selline sulgemismehhanism muudab ehte väga kasutajasõbralikuks ning kaardus kuju võimaldab paljusid erinevaid augustuste paigutusi kehal, kuhu sirge barbell ei sobiks.

Nabaneet on ilmselt kõige tüüpilisem koht, kus kantakse kaardus barbelle. Barbell, mis kaardub kõhu kuju järgi, sobib sellele kehaosale ideaalselt. Nendel barbellidel (tavaliselt nimetatakse neid nabarõngaks) on üks suurem ja teine väiksem ots. Tavalise nabaneedi puhul paigutatakse ehted naba kohale, kus suurim dekoratiivne osa on ehte alumisel poolel. Kuid saab kanda ka vastupidist nabaneeti, kus dekoratiivne osa asub ülal. Paljudel mõlemat pidi barbellidel on ripatsid, et seda imelist augustust tõeliselt esile tuua. Meil on isegi PTFE materjalist vardaid, mis kohanduvad keha muutustega raseduse ajal. Mitte miski ei näita rohkem enesekindlust kui imeline nabaneet.

Barbell KaardusBarbell Kaardus

Teine populaarne koht kaardus barbellide jaoks on kulmuneet. Selle needi puhul on kaunistatud näo külg, mis annab sulle elegantse välimuse, püüdes tähelepanu. Tänu sellele saad näha välja imeline isegi tagasihoidliku kujundusega, näiteks mustade ogadega. Kuna su nägu liigub igapäevaselt palju, võid kaaluda paindlikke ehteid, et säästa end ärritusest, olenevalt sinu iseloomust ja maitsest.

Kaardus barbellid sobivad ka kõrvaneetideks, näiteks rook või daith neediks. Harvemini, kuid sama ilusana saab neid kanda traguse või helixi needina, kui just see sind kõnetab. Selle ehte mitmekülgsus annab sulle võimaluse katsetada paljude paigutustega, samuti erinevate suurustega. Kui sul on mitu kõrvaauku, võib paar klassikalist kivikest daith needis olla suurepärane täiendus sinu kõrvarõngale - või mis tahes muu kombinatsioon, mida soovid luua.

Kaardus Barbell NeedidKaardus Barbell Needid

Teatud huuleneetidel on kaks nähtavat vertikaalset avaust, mistõttu on kaardus barbell needid nende jaoks täiuslikud. Kuigi huuled on enamasti labrettide ja rõngaste jaoks, on ilusate peegeldavate kuulidega kaardus barbell sinu jaoks mõeldud, kui sul on vertikaalne labret neet. Nii või teisiti, teame, et näed nendega väga slay välja.

Lõpetuseks, ei tohiks unustada, et enamikes intiimneetides kasutatakse kaardus barbell ehet, seega on see ehe alati täis üllatusi.

Nii paljude võimalike paigutuste puhul on kindel, et sul on mõni augustus, milleks on kaardus barbell ehe kasulik. See tabab nii palju erinevaid noote, vastavalt su maitsele. Lisaks sellele sisaldab meie valik lugematul hulgal individuaalseid disainilahendusi, mille hulgast valida. Ükskõik, kas soovid midagi rahulikku või säravamat ja elegantsemat, meil on just see, mis paneb su stiili õitsema.

Uuri võimalusi ja vali oma kallim juba täna!

Kaardus BarbellidKaardus Barbellid

KKK

Millist kaardus barbelli suurust valida?

Kuna kaardus barbell needi paigutuse võimalusi on nii palju, varieerub ka ehete suurus märkimisväärselt. Peamiselt kehtib see aga pikkuse kohta, mis võib olla 6 kuni 12 mm. Enamik kaardus barbelle on 1,2 mm või 1,6 mm paksusega. Kui kahtled, mis on sinu augustuse jaoks parim, küsi nõu oma augustajalt.

Kui palju kaalub kaardus barbell?

Kaardus barbellid pole raskemad kui sirged barbellid või augustamise ehted üldiselt. Muidugi sõltub see palju materjalist ja suurusest. Titaan on kerge materjal, kuld või kirurgiline teras on aga veidi raskem. Kuid lõppkokkuvõttes on need üsna kerged, isegi kui valid ebatavaliselt paksu kaardus barbelli. Väljanägemine on siis uhkem, kuid ilma ebamugavuseta. Lõppude lõpuks on need moe jaoks, mitte raskuste tõstmiseks.

Kaardus Barbell EhtedKaardus Barbell Ehted

Kus kaardus barbelli kanda?

Meie kaardus barbellid on erinevate kujunduste ja suurustega, nii et leiad kindlasti midagi, mis sobib sulle, olenemata sellest, kas on augustatud sinu kõrv, nina, huul, kulm, naba ning isegi keel või nibu. Mitmekülgsus on mäng ja sellist tüüpi neediehete puhul on igaüks võitja. Ja kui sa ei soovi alati välja näha, nagu sul on neet, võid alati läbipaistvat neeti kanda ja naasta vana või uue stiili juurde, millal iganes soovid.

Kaardus Barbell NeediehtedKaardus Barbell Neediehted

Kuidas kaardus barbell neeti eemaldada?

Kaardus barbell neediehteid on väga mugav sisse panna ja ära võtta. Pead lihtsalt kuuli ühest otsast lahti keerama, sisestama needi varda oma augustusse või välja võtma, ja seejärel keerama kuuli tagasi oma kohale. See ongi kõik. Enamik meie ehteid on sisekeermega, mis tähendab, et keermestus ei kriimusta su nahka, kui ehe läbib augustust - seega saad oma ehteid mugavalt vahetada nii tihti, kui soovid, ja näha alati välja täpselt nii, nagu soovid.