Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Kaardus Barbell

Sinu kõrvadele, kulmudele & muudele kehaosadele

Kaardus Barbellid

Kaardus barbellid on ühed kõige mitmekülgsemad needid. Neid saab kanda paljudes erinevates asukohtades nagu kulmudes, huultes, nibudes, intiimsetes asukohtades ja loomulikult kõrvades. Need on saadaval suure valikuna erinevaid materjale, värve ja disaine. Tavaliselt on suurem osa disainierinevusi näha varda otsas olevatel kuulidel - need võivad olla kujundatud nagu ogad või lilled, või olla ilusate kalliskividega. Üks on kindel; sa leiad oma unelmate disaini Bodymod’ist!

Materjalid

Kõige sagedamini kasutatavad materjalid on titaan, kirurgiline teras, 14K kuld ja PTFE. Titaan ja 14K kuld on kaks kõige allergiaohutumat materjali, kusjuures bioplastist kaardus barbell on suurepärane aktiivse elustiiliga inimestele, sest see on painduv.

Vaata üle need ilusad needid meie veebilehel:

Lihtne titaanist ehe

14K kuld läikiva kiviksega

Matt must disain erinevates pikkustes

Kirurgiline teras ilusate kividega

Bioplast kirurgilisest terasest peadega

Kui oled valimas ehet oma neediaugule, pead sa veenduma, et suurus oleks õige. Juhul kui sa kahtled, mis suuruses täpselt sinu neediauk on, võta ühendust oma augustusstuudioga. Sinu augustaja peaks suutma sind aidata teha kindlaks selle suurus ja valida perfektselt sobiv uus disain.

Kuidas eemaldada kaardus barbelli?

Seda laadi ehte eemaldamine on nii lihtne kui üldse olla saab. Tavaliselt on üks või mõlemad pead eemaldatavad. Kõik, mis sa tegema pead, on keerata see otsast ära, eemalda neet ja kui see on väljas, siis keera pea barbelli külge tagasi. Sissepanemise protsess on sama. Kindlasti olgu su käed alati puhtad kui tegeled needistustega. Sa ei taha, et mingid bakterid neediauku satuks.

Võib juhtuda, et sa koged ärritust, mis ei olnud põhjustatud allergilise reaktsiooni poolt. Näiteks, sa oled maganud oma kõrva peal, mistõttu on see veidi põletikus. Sel juhul ära kindlasti eemalda ehet! Kasuta Soolalahust, et puhastada piirkonda 2 korda päevas. Korda seda kuni sinu neediauk on paranenud ja siis võid sa oma ehet vahetada. Sulle võib tunduda, et kõige loogilisem lahendus on needi eemaldamine. Aga kui sa selle välja võtad ja augu tühjaks jätad, võib sinna tekkida infektsioon ja see võib isegi levida.