VõltsneedidVõltsneedid

Võltsneedid

Tutvu meie laia võltsneedi ehete kollektsiooniga, et saada trendikas ja valutu stiilimuutus

Klõpsuga ehted

Iga augustus on pühendumus, mis teeb neist väga isikliku ja kindlameelse väljenduse. Kuid see tähendab ka seda, et peaksid end augustama ainult siis, kui oled selles täiesti kindel. Klõpsuga neediehted on suurepärane võimalus proovida oma unistuste välimust enne lõpliku otsuse langetamist. Või kui soovid kanda neediehteid vaid erilisteks sündmusteks. Tutvu meie võlts kehaehete valikuga, et leida endale sobiv stiil. Meil on suur valik ehteid erinevateks paigutusteks ja erinevatest materjalidest, nagu näiteks pronksist ja kirurgilisest terasest. Mida iganes sa ka ei valiks, meie kiire tarne toob need sinuni hetkega. Nii et ära kõhkle võltsneete proovida – võib-olla leiad selle, mida ei teadnud, et otsisid!

Klõpsuga needid on veelgi lihtsamad kui päris needid. Kinnitad klõpsu lihtsalt oma kehale ja see ongi kõik. Näed välja sama šikk, nagu siis, kui oleksid end augustanud. Keegi ei märka erinevust, nii et saad nautida samasugust enesekindlust ja stiilsust nagu päris augustusega. See võimaldab sul uurida keha modifikatsioonide maailma ja liikuda selles omas tempos, selle asemel, et kiirustada kohustuste võtmisega, milleks sa võib-olla ei ole täiesti valmis või mis ei pruugi sulle sobida.

Klõpsuga needidKlõpsuga needid

See, kuidas võltsneedid toimivad, sõltub nende paigutusest sinu kehal ja sellest, millist tüüpi ehteid need on mõeldud imiteerima. Rõngas võib olla lihtsa vedrumehhanismiga mis tagab kindla haarde, kus iganes sa seda kannad – ninas, kõrvas või huultel. Kuid hobuseraud, mis pole suletud ring, töötab magnetitega mis tõmbavad üksteist läbi sinu septumi. Veelgi lihtsamalt, mõned võltsehted koosnevad tahketest osadest, mille sa paned näiteks kõrva külge ja surud kergelt paika. Kõiki neid on sama lihtne eemaldada kui ka külge panna, mis on suurepärane spontaansuseks.

Mõned võlts kehaehted ei ole täielikult võltsid. Sellised tooted nagu võlts plug või võlts koonus vajavad kõrvaneeti, kuid ehe ise imiteerib tunneleid. Need on mõeldud sulle, kui oled juba sellele needile pühendunud, kuid pole kindel, kas peaksid seda ka venitama. On tõsi, et kuni teatud suuruseni saab venitusi taastada, kuid augu suurendamine ja seejärel kahandamine võtab aega, nii et miks mitte katsetada tunnelitega lihtsalt ja muretult?

Võlts kehaehtedVõlts kehaehted

Olenemata sellest, kas oled algaja või sul on juba mõned needid ja mõtled, kas võiks neid rohkem teha, on klõpsuga ehted ideaalne võimalus katsetada oma vaibi enne, kui teed suure otsuse. Või ehk sa ei tunne, et augustused on üldse sinu jaoks, vaid tahad lihtsalt lisada riietusele meeldejäävat sära ja üllatada sõpru – ja kes teab, võib-olla leiad, et see sobib sulle rohkem, kui sa arvasid. Tseki meie väljendusrikkaid disainilahendusi juba täna ja ole uus sina homme!

VõltsneedidVõltsneedid

Millised klõpsuga ehted ja võltsneedid on olemas?

Võlts neediehteid on peaaegu sama paljude paigutuste jaoks kui päris augustusi. Kõrvadele on suurepärase välimusega ja ülipopulaarne kõrvamansett, mis hoiab kõrva tugevalt. On olemas võlts venitusehted: võlts koonused ja võlts plugid. Nende jaoks on vaja kõrvade augustust, kuid sa jätad nende venitamise vahele ja need näevad ehtsatega identsed välja.

Võlts ninaehete hulka kuuluvad võlts septum ja võlts ninaneet. Kuna augud ei ole nähtavad, on võlts ninaehted veenvad, kuid neid saab igal ajal külge panna ja maha võtta.

Võid tellida isegi võlts nibukilbi. Ehe asetatakse õrnalt rinnanibule ning see kiirgab kogu selle needi ilu ja julgust, kuigi selle paigaldad sa täielikult ise, professionaali vastuvõtuta. Mis võiks olla parem?

VõltsneetVõltsneet

Kas ma võin pärast augustamist kanda võlts kõrvarõngaid?

Kui sul on uus augustus, pead selle eest hästi hoolitsema, et vältida infektsiooni ja pikemat paranemisaega. Esimeste kuude jooksul võib võltsitud ehete kandmine su paranevat augustust ärritada. Kuid pärast paranemist võid klõpsuga ehteid kanda, kui sa ehet kõigepealt korralikult puhastad.

Klõpsuga ehtedKlõpsuga ehted

Kas klõpsud püsivad paigal?

Lühidalt öeldes: Jah. Kui veendud, et sa paned oma võlts kehaehted korralikult külge, jäävad need kindlalt sinna, kuhu nad peaksid. Nii et ära muretse, et sinu vapustav välimus äkki annab alla – need tooted on mõeldud alternatiiviks tavalistele neetidele ja neil on tugev haare, kui sa neid õigesti kannad.

Kas võltsneedid on ohutud?

Kui sa pole materjalide suhtes allergiline, on võlts neediehted sama ohutud kui tavalised neediehted.