Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Võltsneedid Ehe

Võltsehted sinu kõrvadele, huultele või nabale

Võltsneedid Ehe

Klõpsuga käivad needid, teise sõnaga öeldes võltsneedid, on spetsiaalselt välja mõeldud inimestele, kes ei taha (veel) täielikult pühenduda või mõnel muul põhjusel ei saa endale päris neediauku teha. Võltsneedid võivad välja näha väga realistlikud, et suure tõenäosusega sa isegi ei kahtleks või märkaks, et kas see on päris või võlts. Samuti on see moe aksessuaar ja suurepärane täiendus iga looki juurde, ilma tõelise pühendumiseta. Kas sa tahaksid endale neeti, aga ei ole veel päris asjaks valmis? Võlts kehaehted on just sulle mõeldud! Kõikide muude kategooriate seast meie veebilehel, leiad sa:

Magnetiga neet kauni kristalliga

Hõlpsalt kantavad kõrva mansetid

Võlts venitus ehted julgema looki jaoks

Peaaegu igat ‘päris’ neeti saab järele teha nagu ilmneb meie suurest valikust.

Kust saada võlts neediehteid?

Nende populaarsuse tõttu on võltsehted saadaval paljudes <em>online </em>poodides. Siiski soovitame sul valida neetide veebipoe nagu Bodymod, mitte mõnda moebrändi, et vältida allergiat põhjustavatest materjalidest ehteid. Samuti võib olla ohtlik tellida võltsehteid kahtlastelt veebisaitidelt, sest ehted võivad olla tervate äärtega või ebaturvalise avamis/sulgemis mehhanismiga. Vaata läbi meie pidevalt laienev koleektsioon ja avasta parimad kvaliteetneedid.

Võltsneetide kandmine tähendab, et sa saad kergesti muuta oma välimust ilma, et peaksid oma keha üldsegi muutma. Võltsneedid on samuti turvalisemad raseduse ajal kandmiseks. Sa saad rokkida neid kehaehteid nii nagu igat teist neeti, samas aga eemaldada selle lihtsalt kui vaja. Magnetiga ehted on samuti populaarne valik, eriti nooremate inimeste seas. Need on väga kerged peale panna ja lihtne eemaldada. Kui sa otsustad kanda mitte-augustatud kehaehteid, siis kindlasti eemaldada need enne magamaminekut. Need aksessuaarid ei ole keha küljes kinni nii nagu päris needid, seega võivad need sul ära kaduda või kogemata alla neelata une ajal. Lihtsalt tee kindlaks, et sa eemaldad need enne unne vajumist!

Võltsneetide kategooriad

Võltsvenitaja

Oma kõrvade venitamine on väga pikk ja vahel väga ebamugav protsess. Kui sa siiski soovid seda looki saavutada, saad sa kanda fake pluge. See värske disain on valmistatud kirurgilisest terasest ja on saadaval kolmes värvis. Kui sulle meeldivad rohkem orgaanilised materjalid, siis on olemas see sama puidust valmistatuna. See on saadaval neljas erinevas värvitoonis. Meil on samuti koonusneete, nagu see akrüülist neet siin, kirurgilisest terasest detailiga ja spiraali kujuga seitsmes erinevas värvitoonis.

Seda tüüpi needid küll aga ei ole täies ulatuses võltsid. Sul peab olema neediauk suurusega 1,2 mm selleks, et saaksid neid kanda.

Võlts nabaneet

Fake nabaneet on lõbus lisandus sinu ranna välimusele suvel. Neid on väga kerge peale panna. Sul tuleb lihtsalt see rõngas kinnitada naba kohale naha külge, ja saadki endale armsa ripatsiga nabarõnga.

Võlts ninarõngas ja needid

Clip-on ninarõnga saab peale panna ja eemaldada sekunditega. Tänu nende kujule sobivad need enamikule ninakujudele perfektselt. Sa saad valida sädeleva ehte kui tunned end uhkelt või veelgi värvilisem neet lõbusa disainiga. Inimestele, kes tahavad asja veelgi tõsisemalt võtta, on meil läbipaistvad võlts ninaneedid.

Võlts keele barbellid

Võlts keele barbellid on ülihead, et prrovida ja näha kuidas päris keele barbell välja näeks. Need barbellid on tavaliselt tehtud akrüülist ja töötavad imemise toimel. Sa leiad neid erinvates värvides. Meil on samuti pimedas helendavad needid, mis on eriti lõbusad peol kandmiseks.

Võlts Nibukilbid

Nibukilbid on väga seksikad ja on muutumas üha trendikamaks. Sa saad järele proovida mõnesid meie disaine, enne kui needistad oma nibud päriselt. Võltsneedi kandmine on palju vähemvalulik kui kogeda nõelatorget läbi selle tundliku kehapiirkonna. Päris needi tegemine on ainult eriti julgetele, aga me saame selles hoolimata olla ägedad kandes võltsehet, eriti seda siin.

Kõrvamansetid

Kõrvamansetid on praegu väga trendikad ja me mõistame miks. Need on ilusad, super kerge kasutada ja annavad su lookile väga palju juurde. Meil on lai valik võlts kehaehete disaine, näiteks see mao disainist või see kolmik kõrvamansetid.

Võlts Septum Rõngad

Paljud inimesed armastavad septum neetide välimust, aga ei taha kogeda paranemisprotsessi või on neil hoopis kaldus nina vahesein, mis takistab neil päris neediaugu tegemist. Sel juhul on fake septum rõngad kõige parem lahendus. Bodymod’il on palju disaine valmistatud erinevatest materjalidest, nagu näiteks:

Südamekujuline ehe septumi jaoks

Lihtsa disainiga võlts septum neet

Võlts septum neet ahela disainiga kaunistatud opaaliga