OsadOsad

Osad

Vajad needile puuduvaid osi? Pakume needi osasid nagu vardad, helmed, ketid ja kuulid

Oled vaadanud 24 tooteid 48-st
Lae rohkem

Osad

Enamik needikandjad teavad, et vahel võivad needi kuulid kaduda või on mõni needivarras lihtsalt neediaugu jaoks liiga lühike või ei sobi 100% protsenti. Meil siin Bodymod’i veebipoes on teile lahendus. Siit leiate suure valiku kuule ja needivardaid varuosadena oma neediehetele.

Needi kuulid varuosadena

Kõikidel varuosana ostetud kuulidel on midagi ühist - need on keermega vardale ja sa saad selle kinnitada ükskõik kas labretile, barbellile või keeleneedile. Ostes kuuli varuosana peate kindlaks tegema, mis läbimõõdus ja diameetriga needivardaga toode sobitub. Keerme jämedus on mõõtühik, mida kasutatakse palli keerme suuruse määramiseks, sõltuvalt sellest, millist varrast kasutada.

Kui sa oled ostamas endale uut nabaneeti, siis hea nipp on valida igaks juhuks lisaks mõni kuulike, sest aeg ajalt võib juhtuda, et mõni neediosa võib kaotsi minna või küljest ära tulla. Seega soovitame sul valida lisaks mõni armas tsirkooniga needikuulike.

Lahtivõetavad kuulid on samuti mugavad kui sa tahad oma ehte väljanägemist muuta, aga ei soovi eemaldada kogu neeti. Vaata üle need disainid:

Lihtsad kirurgilisest terasest needid

Sädelevad disainid

Akrüülist pead erinevates toonides

Terav disain erinevates suurustes

Lahtivõetavad Barbellid

Selles kategoorias on meil barbellide kollektsioon, mis on valmistatud titaanist, PTFEst, akrüülist ja kirurgilisest terasest. Siin on labretid, barbellid, kaardus barbellid paljudes erinevates suurustes ja värvides. Meil on samuti PTFE kaabel, mida saad täpselt enda järgi kohandada, et see sobiks sulle perfektselt. Heida pilk nendele neetidele, et näha rohkem:

Titaanist labret

Kaardus barbell erinevates värvides

Labret sisekeermega ja lameda tagusega

PTFE disainid

Muud osad

Peale needikuulide ja varraste leiad sa ka muid neetide osasid meie veebilehel. Mõned nendest on kirjas allpool. Kui oled valimas mõnda asendus elementi, siis ole tähelepanelik, et valiksid õige suuruse.

O-rõngad paljudes suurustes

Pisikesed rõngad neetide parandamiseks

Hobuserauakujulisedorseshoes