OsadOsad

Osad

Vajad needile puuduvaid osi? Pakume needi osasid nagu vardad, helmed, ketid ja kuulid

Oled vaadanud 24 tooteid 47-st
Lae rohkem

Neetide osad

Kas sa kaotasid oma barbelli kuuli? Või otsid oma välimusele uusi ja põnevaid detaile? Meie sortimendis on palju kasulikke asendus- ja varuosasid su armsatele kaunitaridele, nii ei pea sa kunagi muretsema täiesti uute ehete ostmise pärast, kui sul midagi vaja on. Tutvu meie elupäästjate valikuga - võid meid hiljem tänada.

Paljude neediehete peamised osad on erinevad needivardad ning ogad ja kuulid, mis käivad nende otstes. Sõltuvalt ehte suurusest ja kinnitusest saad hõlpsasti kombineerida sulle meelepäraseid osi ja eksperimenteerida oma unikaalse välimusega. Võib-olla soovid proovida lamedat palli või ühendada oma kõrva ehted elegantse ketiga. Meie kehaneetide osad on sama kvaliteetsed kui meie muud tooted, seega võid neid kombineerida oma südame järgi, kui need omavahel sobivad, ilma et materjalide kvaliteet erineks.

Needi kuulidNeedi kuulid

Ehete kinnitusi on mitut tüüpi, seega pead leidma need needi osad, mis sobivad su olemasolevatele ehetele. Kui sul on sisekeermega needi kuulid ning soovid nende kinnitamiseks uut barbelli, siis peaksid valima välise keermega varda. Ja kui soovid asendada kuule millegi säravama ja värvilisemaga, vali need sisekeermega. Kui otsid push-in labretile uusi kujundusi, unusta keermestamine ja leia lihtsalt kaunistused, millel on push-in nõel. Meil on ka osad rõngaste kinnitamiseks, näiteks kinnitatav kuul, mida hoiab paigal rõngast tulenev pinge. Mida iganes sa vajad, ära unusta kontrollida, et suurused oleksid kooskõlas.

Neetide osadNeetide osad

Materjal on ka oluline tegur, mis võib sind panna tahtma varuosasid. Võid rasestuda ja seega peab su nabaneet vastama su keha muutustele. Võid valida painduva PTFE-barbelli ja ikka vapustav välja näha. Või ehk soovid lihtsalt täiendada oma valikut millega klassikalisemaga, nagu näiteks 14k kuld.

Tutvu meie neediehete osade valikuga ja leiad kindlasti just need puuduvad osad, mis lasevad sul end väljendada nii nagu soovid - ja võib-olla ka paar uut üllatust.

Kehaneetide osadKehaneetide osad

KKK - Neetide osad

Mida teha, kui kaotad oma needi kuuli?

Paljude neediehete puhul, olgu selleks rõngad, barbellid või labretid, sulgeb kuul ehte, mis muudab su välimuse fantastiliseks. Seega, kui sa kaotad kuuli, ei saa sa seda ehet enam kanda, ilma ohuta, et ehe võib august välja kukkuda. Et vältida ehte kaotamist, peaksid selle kohe ära võtma, kuni leiad asenduskuuli. Tõenäoliselt võid võtta selle mõnelt teiselt ehtelt, kuid lõpuks väsid selle vahetamisest, kui soovid teist ehet kanda. Soovitame osta uue kuuli. Võid kaaluda ka mõne varu needi kuuli soetamist, et olla valmis väikesteks õnnetusteks.

Kuidas eemaldada kuul needilt?

Kõik meie ehted on disainitud mõeldes sulle, et neid oleks võimalikult lihtne avada ja sulgeda. Paljude barbellide ja labrettide puhul kruvitakse kuul lihtsalt ära, kui soovid varda oma neeti sisestada. Mõnedel rõngastel on kinnitatavad kuulid, mis võetakse täielikult käsitsi välja.

On olemas ka segment rõngad, millel on eemaldatavad osad, mõnikord mugava liigendiga/klõpsuga, ja nendega on sama lihtne toime tulla. Tõenäoliselt kõige lihtsam on mõnede rõngaste ja labrettide push-in (sisselükkamise) mehhanism. Kõik, mida pead tegema, on kujundusega ülemise osa sisse surumine või õõnsast vardast välja tõmbamine. Nii lihtne, kui neid on avada ja sulgeda, on kõik need lukud ka turvalised, nii et võid end julgelt väljendada.

NeedivardadNeedivardad

Kuidas pingul kuuli lahti kruvida?

Kui neediehete avamine või sulgemine valmistab sulle probleeme, on hea, kui sul on selleks olemas spetsiaalsed töövahendid. Ära kunagi ürita pingul olevat kuuli toore jõuga lahti kruvida, sest võid oma lemmik ehte lõhkuda või end vigastada. Tangide kasutamine on palju lihtsam ja ohutum teile mõlemale.

Neediehete osadNeediehete osad

Kuidas ehitada ise barbell kuulidega?

Kui oled loominguline, on sul võimalik osta eraldi needi osad ja panna kokku oma originaalse kujundusega kaunistus. Selleks pead pöörama suurt tähelepanu osade suurustele ja kinnitusele! Sa võid kergesti armuda mõnda funky needi ogasse, ainult et siis avastada, et see ei sobi sinu valitud vardaga. Seda silmas pidades on oma ehete ise kujundamine väga lõbus ja fantastiline viis väljendada oma unistuste välimust.