Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Labret Neet

Kõrvadele & huultele, parimad disainid

Oled vaadanud 24 tooteid 115-st
Lae rohkem

Labret

Labret neediehted või ka labret jewelry, on kõige tüüpilisemalt kasutatavad, kuid neete võib ka kasutada kõrvas. Disaini poolest koosneb ehe tavaliselt väiksest vardast, mille ülaosas on kuulike ja alumiseks osaks on ketas.

Labret sobib paljudesse erinevate nimetustega neediaukudele, nagu näiteks:

Madonna

Tragus

Helix

ja paljudesse teistesse...

Disaini osas on labret neet tõeliselt suurepärane huuleneet, kuna see ei avalda survet igemetele. Lisaks on paljud meie vapustavalt võluvad ehted kaunistatud kivikestega nagu näiteks poolvääriskivi opaali või sünteetilise opaaliga.

Labret needid on valmistatud erinevatest materjalidest

Kõigepealt tuleks arvestada, et ehte materjal vastab teie vajadustele. Näiteks on alati hea idee kasutada PTFE'st ehet, kui neet puudutab pidevalt teie hambaid. Kui see ei ole probleemiks, siis võite muretsemata valida erinevate materjalide vahel. Mõned neist on:

- Titaan

- Kirurgiline teras

- PTFE

- 14K Kuld

Siiski, mitte kõiki materjale ei ole hea kasutada värskes neediaugus, seega peaksite kindlasti end krussi viima erinevate materjalidega enne, kui langetate otsuse.

Labret Ehtedisainid Bodymod’is

Meil Bodymod’is on palju väga erilisi neete, nagu näiteks see siin, mis pimedas helendab või siis see põnev ehe musta kivikesega. Nagu enamiku meie kategooriate puhul, lisame me pidevalt värskeid neete oma valikusse.

Monroe needi jaoks võiks olla sädelev kiviksega disain PTFE tagusega kõige optimaalsem ja ilusam valik. See asub ülahuule kohal, külje peal. See neet sai oma nime näitleja Marilyn Monroelt, kuna see meenutab tema ilusat sünnimärki.

Kui sa oled tragus needi otsingul, siis sa näed, et selle jaoks on meil eraldi kategooria. Tragus ehted on lühemad, et sobituda paremini pisikesse tragus piirkonda.

Kui sa lased omale helix needi teha, siis meil leiad sa palju disaine, mille vahel valida. Mitte ainult lihtsad labretid, aga ka ehted pikemate varrastega on popluaarsed helix neediaugule. Need disainid sobiksid igale poole alates kõrva ülaosast kuni alla kõrvanibuni välja.