Labret NeedidLabret Needid

Labret Needid

Avasta uusimad labret needid, suur valik disaine, värve ja materjale

Oled vaadanud 24 tooteid 119-st
Lae rohkem

Labret neet

Labretid on tõeliselt kenad neediehted. Kui sulle meeldib praktilisus ja mugavus, siis on see väike armsake sinu parim sõber. Tseki meie suurt kollektsiooni, et leida oma lemmik needi labretid just sulle sobiva kujundusega. Valida on paljude suuruste ja materjalide vahel, sealhulgas titaan, kirurgiline teras ja 14-karaadine kuld. Lase oma parimad valikud meie kiire tarnega hetkega kohale tuua.

Labret neediehe on lühike nööp vardaga, mille ühes otsas on kujundus, nagu värviline kivi või teemanti efekt, ja teises otsas on lame alus. Ülemine osa on eemaldatav, et seda saaks hõlpsasti augustusse sisestada, ja lame tagumine osa võimaldab kanda labretti piiratud ruumiga kohtades, kuhu see mahub täpselt. See eristab labret ehted barbellidest ja rõngastest ning teeb need efektseks kaunistusteks isegi kohtades, kus need ei pruugi sinu anatoomiast sõltuvalt hästi sobida.

Labret NeedidLabret Needid

Labret neete võib kanda kõrvas, huultel ja keelel. Labret sobib väga hästi kõikidesse kõrvaneetidesse, nagu näiteks helix, tragus, daith, rook ja isegi kõrvalesta. Inimese kõrv on imeline nurkade labürint ja labreti lamedate tagakülgedega on sul kindlasti ruumi ka kõige rikkalikuma ilu jaoks - nagu see sädelevate kivide kaar kenasti suurenevates suurustes. Ja kui dekoratiivsed osad on väikesed, mahub sul kõrva päris mitu ehet, näiteks lamedasse kõhre piirkonda helixi lähedal, mida nimetatakse flat (lame) kõrvaneediks. Igal juhul jätab labret neet palju ruumi, et lasta loovusel voolata ja end vabalt väljendada.

Labret ehte nimi tuleb selle sagedast seosest huulte augustamisega, kuna see on tuletatud ladinakeelsest sõnast huultele: labrum. Nii et pole üllatav, et see on enamiku nende paigutuste jaoks loodud ja isegi minimalistlik disain näeb kõigis neis vapustav välja. Kas kannad oma labretti Madonna, Monroe, Medusa, Ashley needis või Labret ja Side (külg) labret neetides, lame alus istub mugavalt hammaste ja huulte vahel. Ja nagu kõrvade puhul, saad vabalt valida isikliku kujunduse ükskõik millise järeleproovitud topelt huuleneediga, nagu Angel bite (ingli hammustus), Snake bite (maohammustus) või Spider bite (ämbliku hammustus).

Labret NeediehtedLabret Neediehted

Lõpetuseks, sama eelis kehtib ka, kui kannad labretti keeleneedis. Võid leida, et on väga mugav, kui keelealune ehte osa võtab võimalikult vähe ruumi. Samuti on vähem materjali, mis võib vastu hambaid puutuda ja see on kahtlemata plussiks. Huule või keele puhul võiksid kaaluda ka PTFE-st valmistatud paindlikke ehteid, sest see kehaosa liigub palju.

Labret neediehetes kasutatakse tavaliselt ühte kahest lukustusmehhanismist. On olemas push-in labret (lükka sisse), mille dekoratiivses osas on väike painutatud nõel, mille sa lihtsalt surud õõnsa varda sisse. Tänu painutusele lukustub nõel piisavalt kindlalt ega kuku kogemata välja, kuid samas saad selle igal ajal vaevata tagasi tõmmata. See on eriti hea, kui soovid oma ehteid hetkega vahetada, sest saad jätta varda augustusse ja vahetada ühe sätenduse kiiresti teise vastu.

Labret EhtedLabret Ehted

Teine variant kasutab keermestamist, nii et pead ülemise osa lahti kruvima ja tagasi kinni keerama. Keermestus on kas sisemine või väline, kuid me soovitame sisekeermega ehteid, kuna väline keermestus võib nahka lõhkuda, kui liigutad keermestust läbi augu. See lukustusmehhanism on üsna mugav ka spontaanseks ehete vahetamiseks, kuigi sellega kaasneb veidi rohkem tööd.

Nii et tule ja vaata meie valikut. Meil on just see, mis sobib sinu unikaalse stiiliga, olgu see siis värviline lihtsus või midagi veidi ägedamat, nagu see kaunis rida kalliskive, mis on raamitud stiilsesse kulda. Meil on kõike ja me ei jõua juba ära oodata, mida sa valid. Ükskõik mida sa valid, teame, et sa näed vapustav välja.

Neet LabretNeet Labret

KKK

Mis on labrettide standard suurus?

Labreti standardpaksus on 1,2 mm või 1,6 mm, kuigi esimene on kõige levinum. Labretid on lühikesed, tavaliselt 6 mm või 8 mm pikkusega, kuid saadaval on ka kuni 14 mm pikkused labretid.

Milliseid materjale saan kasutada?

Kõik tavalised neediehete materjalid on kasutatavad ka needi labrettide jaoks. Kena ja vastupidav variant on titaan, mis on niklivaba ja tundlikule nahale ohutu. Sel põhjusel soovitame tavaliselt uute augustuste puhul titaanist ehteid.

On olemas ka kirurgiline teras, mis on spetsiaalselt inimkehasse paigaldamiseks valmistatud materjal. See on kerge ja vastupidav, kuigi võib sisaldada veidi niklit.

Loomulikult pakume ka 14k kullast, valgest kullast või roosikullast labrette eriti luksuslikuks säraks.

Keeleneedi puhul on aga suur tõenäosus, et metallehted kahjustavad su hambaid, seega võiksid kaaluda paindlikumaid võimalusi, nagu PTFE.

Labret NeetLabret Neet

Kui kaua paraneb labret neet?

See sõltub täielikult labret needi paigutusest. Üldjuhul paranevad huule või keele augustused 3-6 kuuga. Enamus kõrvaneetide paranemine võtab 6-12 kuud, kuid kõrvalest paraneb pehmema koe tõttu 2-4 kuuga.

Kas labreti augustamine on valus?

Tavaliselt öeldakse, et huule- ja keeleneedid teevad vähe valu, 1-10 skaalal 2. Ka kõrvaneedid teevad tavaliselt suhteliselt vähe valu, kuid kõige karmimad on rook ja daith needid, mille valu taset hinnatakse 6 10-st. Kuid isegi see pole veel liiga halb, nii et ära karda - mine ja tee endale see augustus, millest oled alati unistanud.