BarbellBarbell

Barbell

Tutvu meie laia stiilsete barbelli ehete valikuga, saadaval eri pikkustes ja mõõtudes

Oled vaadanud 24 tooteid 110-st
Lae rohkem

Barbell

Barbell on sirge varras kahe helmega (kuuliga) mõlemas otsas. Varrast saab mõõta keerme jämeduse ja pikkuse järgi. Tavaliselt on üks kahest helmest kinni ja teine on eemaldatav. Kuigi, on olemas ka barbelle, mille mõlemad pead on eemaldatavad. Tavaliselt on need väliskeermega, aga on olemas ka mõned sisekeermega disainid. Viimased on eriti kasulikud nibuneetide puhul, sest nad ei põhjusta nii palju hõõrdumist. Barbelle kasutatakse tavaliselt keeles, nibus või kõrvas. On olemas mõned pindmised needid kus augustaja kasutab barbelli, aga siis on see teise kujuga.

Keeleneediks kasutatav barbell võib olla tehtud metallist või plastikust. Paljud valivad värvilise ehtedisaini kui on otsimas omale sobivat kaunistust ja akrüülist needid on väga populaarsed keeleehted. Vaata järele need lõbusad needid meie veebilehel:

Akrüülist barbell sädelevate needipeadega

Metaljat värvitooni ja värviefektidega keeleneet

Pimedas helendav disain

Tablett erinevates värvides

Kui me räägime kõrvadele mõeldud barbellidest, siis enamasti mõtleme me selle all väikest varrast, umbes 6 mm pikkune, millel on suletav kuul tagaosana ja dekoratiivne kuul eesosas. Esiosa võib olla lill, punt kivikesi või mõni muu disain. Seda saab panna paljudesse neediaukudesse nagu näiteks tragus, helix või kõrvanibu.

Teistmoodi barbell on industrial tüüpi, mis ühendab kahte neediauku, mis tavaliselt asuvad kõrva ülaosas. Need on mõned disainid, mida saad kasutada oma industrial needina:

Nool kolmes värvitoonis

Keerdus disain

Industrial tähekestega

Varras ilusa puu disainiga

Nibuneedi barbell võib olla väga lihtne või osa nibukilbist. Tavaliselt, lihtsat titaanist neeti kasuatatakse nibu augustamiseks ja hiljem saad sa muuta disaini, asendades kuulid värviliste, või tekstuuriga omade vastu, või vali hoopis nibukilp, mis on ka barbell, aga suure ja vägeva disainiga mõlemas otsas.

Varras ogadega

Nibu varras südamekujuliste kividega

Mao disain

Pindmine neet ei ole tehtud tavalise barbelliga, isegi kui see paistab välja nagu sul oleks sirge barbell naha all. Seda laadi vardad, nagu ka kõik teised, on kahe otsaga. Aga pidmine varras on tegelikult hoopiski klammerdaja kujuga. Sellel on mõlemad otsad 90 kraadi nurga all, nii et pead saab mõlemas otsas külge keerata. Hetkel on meil saadaval sellised disainid:

90° pindmine varras erinevates pikkustes

Pindmine varras erinevates värvides

Nagu sa näed, barbellid on väga mitmekülgsed neediehted, mida saab kasutada paljudes erinevates keha piirkondades. Sa leiad need kõikides värvides, suurustes ja disainides, mida üldse ette suudad kujutada.

Naudi meie veebipoes sirvimist ja leia oma perfektne neet!