100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Vārds: 14-karaadisest kullast ninaneet lillega

SKU: Nose-161

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: Ninaneet

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lill

Kirjeldus
See ninaneet on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast, mille välisotsa kaunistab vapustavalt ilus lilleke. Lille moodustavad paljud väiksed klaarid kivikesed. Kuus kivikest on lille õiteks, sel ajal kui seitsmes on südamikuks. Lillekese mõõtudeks on umbes 5mm diameetris ja 2mm kõrguses.
Ehte materjaliks, nagu sai juba mainitud, on 14-karaadine kuld. Põhjus, miks karaatide arv ei ole kõrgem on selles, et tegu on üsna pehme mudeliga. Mida puhtam on kuld, seda pehmem see on. Selleks, et seda metalli ehetes kasutada, on vaja seda teiste metallidega segada, et kogu kupatus oleks tugevam ning vastupidavam.
Sa saad valida kahe erineva ninaneedi mudelite vahel: 14-karaadine valge kuld, millel on veidi tagasihoidlikum ilme, ja 14-karaadine kollane kuld, millel on kõigile tuttav soe sära.
Mis iganes mudelit sa ka ei valiks, sinu ninaneedi superarmas lilleke saab olema seitsme kivikesega, mida hoiavad paigal väiksed konksud. Needivarda pikkuseks on umbes 6mm, mille kaunistusest vastas olevas otsas on väike (kuid needivardast suurem) mummuke. Viimane aitab ehtel ilusti ninas püsida ning needistusest välja kukkumist vältida.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!