25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet lillega

40,90 €
Laos

See ninaneet on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast, mille välisotsa kaunistab vapustavalt ilus lilleke. Lille moodustavad paljud väiksed klaarid kivikesed. Kuus kivikest on lille õiteks, sel ajal kui seitsmes on südamikuks. Lillekese mõõtudeks on umbes 5mm diameetris ja 2mm kõrguses.
Ehte materjaliks, nagu sai juba mainitud, on 14-karaadine kuld. Põhjus, miks karaatide arv ei ole kõrgem on selles, et tegu on üsna pehme mudeliga. Mida puhtam on kuld, seda pehmem see on. Selleks, et seda metalli ehetes kasutada, on vaja seda teiste metallidega segada, et kogu kupatus oleks tugevam ning vastupidavam.
Sa saad valida kahe erineva ninaneedi mudelite vahel: 14-karaadine valge kuld, millel on veidi tagasihoidlikum ilme, ja 14-karaadine kollane kuld, millel on kõigile tuttav soe sära.
Mis iganes mudelit sa ka ei valiks, sinu ninaneedi superarmas lilleke saab olema seitsme kivikesega, mida hoiavad paigal väiksed konksud. Needivarda pikkuseks on umbes 6mm, mille kaunistusest vastas olevas otsas on väike (kuid needivardast suurem) mummuke. Viimane aitab ehtel ilusti ninas püsida ning needistusest välja kukkumist vältida.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet lillega
SKUNose-161
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpNinaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet lillega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet lillega