VahendidVahendid

Vahendid

Tutvu nende professionaalsete needi vahenditega, et töö oleks õigesti tehtud ja välimus uuesti täiuslik

Filtrid

Ostlemise Valikud

Augustamise töövahendid

Lisaks ilusale välimusele on augustuste omaduseks nende lähedane ühendus inimese kehaga. Needid on midagi enamat kui aksessuaarid; need on osa inimestest. Seetõttu on augustamine või ehte vahetamine delikaatne ettevõtmine ning seda tuleks käsitleda hoolikalt ja ettevaatlikult. Sageli on selleks vaja sobivaid augustamise vahendeid ja me pakume ainult parimat nii professionaalsetele augustajatele kui ka teistele klientidele. Need kehaaugustamise vahendid on olulised ohutuse tagamiseks, seega uuri meie valikut ja leiad kõik, mida vajad needistamisega seotud protseduuride läbiviimiseks.

Professionaalsed augustamise vahendid

Kõige olulisemad augustamise vahendid on nõelad, mis läbivad ja augustavad keha. Need peavad olema täpselt valmistatud ja vastupidavad. Kui varustus ei vasta augustaja oskustele, pole tulemus kunagi nii hea ei välimuse ega ohutuse poolest. Osta meilt hulgi augustamise nõelu ja oled valmis 50 õnnelikuks augustamiseks.

Meil on ka lai valik pintsette ja tange, et hoida läbistatav ala augustamise ajal paigal, näiteks foersteri tangid keele- või põseaugustusteks. Või tseki seda pintsettide komplekti, mis sisaldab mitmekülgseid vahendeid, mis on abiks keeruliste augustustega, nagu näiteks kõrva-, naba- ja nibuneedid. Konkreetsete paigutuste puhul on receiving tube augustamisnõela parim sõber, sest see takistab ootamatute liigutuste või nõela liiga kaugele surumise tõttu tekkivaid soovimatuid vigastusi.

Enamikul meie nõeltest on sisseehitatud kateetrid, mis aitavad sul ehteid hõlpsasti uude augustusse sisestada. Kuid kui oled oma imedetegudel klassikalise augustusnõela fänn, võid lisada nõelale kateetri ja võtta mõlemast parimat. Klassikaline käsitlus maksimaalse mugavusega ehete sisestamisel.

Augustamise tööriistAugustamise tööriist

Mitte-professionaalsed augustamise vahendid

Enamik meie augustamise tööriistadest on mõeldud professionaalsetele augustajatele. Kuid mõned neist on kasulikud kõigile entusiastidele, kellele meeldib olla kursis kõigi augustamisega seotud asjadega. Sellisteks toodeteks on näiteks käepärane mõõtmisvahend, et teada oma ehete suurust. Erinevad neetide vahetamise tööriistad on populaarsed, näiteks spetsiaalsed tangid, millega saab avada või sulgeda kinnise kuuliga rõngaid ja segment rõngaid, millega võib olla keeruline toime tulla. Meil on ka mitmekülgne multitööriist, millega saab vahetada igasuguseid neediehteid. See on väga kasulik, kui vahetad ehteid tihti või kui sul on vaja seda järsku kiiresti teha, ilma et teeksid endale või oma augustustele kogemata haiget.

Need tööriistad on mõeldud nii professionaalidele kui ka igale augustatud inimesele, mis tähendab, et neid on lihtne kasutada - tegelikult ongi mugavus kogu asja mõte, sest need vähendavad kõiki igavaid või ebamugavaid aspekte, mis on augustamisega seotud, ja lasevad sul keskenduda sellele, mis on lõbus.

Augustamise vahendidAugustamise vahendid

KKK - Augustamise vahendid

Milliseid vahendeid kasutavad augustajad ehete vahetamiseks?

See sõltub paljuski augustuse asukohast ja ehte tüübist. Näiteks labretid on lamedate tagakülgedega ja tavaliselt suhteliselt väikeste kaunistustega, nii et nende käsitsemine on keeruline ilma labreti pintsettideta, mis on nii piluga kui ka piluta. Kui labretti ei hoita paigal, võib see augustuse sees ringi käia, kui püüad dekoratiivset otsa lahti kruvida.

Teine näide on dermal, mille alus on paigutatud naha alla, nii et pealispinna vahetamine nõuab väga peeneid näpitsaid, et alust paigal hoida, kui pealispinda eemaldatakse. Iga augustus on ainulaadne ja nii on ka augustuse vahendid, mis on vajalikud neetide turvaliseks kinnihoidmiseks veidi erinevad, kuigi tavaliselt on nendeks tangid või pintsetid.

Mida ma saan tangide asemel kasutada?

Kui sul on vaja oma augustamise ehteid vahetada, kuid sul pole vajalikke neetide vahetamise vahendeid, pead kasutama oma sõrmi väga ettevaatlikult (!) ja lõpetama, kui see vähegi valu teeb või kui sul on raskusi ligipääsuga augustusele. Me ei soovita improviseerida igapäeva esemetest isetehtud augustamise vahenditega, sest need ei ole selleks otstarbeks mõeldud ja sa riskid enda vigastamisega. Kui sa ei saa ehteid ise vahetada, mine professionaalse augustaja juurde. Sa ei kahetse, et seda tegid.

Kuidas septumit ilma tangideta välja võtta?

Kindlasti on võimalik neediehteid ilma tööriistadeta välja võtta. Vahendid lihtsalt aitavad palju. Septumi rõngast ei ole tavaliselt nii raske eemaldada või sisse panna, eriti siis, kui ehtel on kasutajasõbralik sulgemismehhanism. Enamikul meie ehetest on see olemas, näiteks liigendiga segment rõngas, mida saad lihtsalt klõpsuga avada ja sulgeda.

Sama kehtib ka näiteks daith rõngaste kohta, mis on teine kitsas anatoomilises osas asuv augustus. Kuni su ehted on hästi disainitud ja veendud, et tead enne nende paigaldamist, kuidas need toimivad, saad neid ilma tangide või muude augustamise vahenditeta vahetada.

Kuid parimad vahendid selle konkreetse töö jaoks on siiski kirurgilised kindad. Nende kasutamine nõuab pisut harjutamist, kuid kui sa neid kannad, saad palju parema haarde kui paljaste kätega, ja kui sa neid õigesti kasutad, ei levita sa baktereid.