BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

Vahendid

Keha modifitseerimise kunst on eksisteerinud terveid sajandeid. Kui asi puudutab needistamist või muid keha muutmise viise, on see ainult täna, kus meil on nii modernsed vahendid, mis muudab selle kogemuse niivõrd turvaliseks. Õigete needistusvahendiste olemasolu on üks kõige olulisemaid aspekte kehaneetide tegemisel. Üks kõige kiiremini kasvav neetide veebipood Bodymod ei müü mitte ainult kehaehteid, vaid pakub ka kõiki vajalikke vahendeid ja hooldustooteid.

Kust saan ma osta augustamiseks vajalikke tööriistu?

Sa saad osta need Bodymod’i veebilehelt. Meie töövahendite kollektsioon on ideaalne professionaalseks kasutamiseks, aga meil on ka selliseid, mis sulle, mitte-professionaalsele needi-armastajale sobivad. Loe rohkem nende kohta ‘Olulised mitte-professionaalidele mõeldud vahendid, mida vajad’ paragraafis. Me oleme innukalt valmis aitama, et leida sulle kõige sobivamad tooted. Kui sa just said endale värske neediaugu, võid sa samuti küsida oma augustajalt nõu, et millist tüüpi vahendeid tulevikus soetada, et seda hooldada. Se leiad suurema osa tööriistu, mida vajad, meie veebilehelt.

Kas sa oled augustaja ja soovid parima hinnaga vahendeid?

Meie Bodymod’is armastame augustajaid ja soovime pakkuda teile parima kvaliteediga vahendeid. Me pakume ainult kõige kvaliteetsemaid tööriistu, et kindlustada, et meie klientidel oleks võimalikult mugav kogemus. Siin on mõned vahendid, mida Bodymod’is pakume:

Nõelad, nagu näiteks need lihtsad steriilsed augustusnõelad.

Meil on samuti erinevaid tange, nagu need dermal ankru tangid, mis on väga vajalikud dermalite vahetamisel. Sa saad nendega suurepäraselt peast kinni võtta ja selle maha kerida, seejärel asendades selle uue disainiga.

Olulised mitte-professionaalsed vahendid, mida vajad

Isegi kui sa ei ole professionaalne augustaja, võid sa siiski leida kasulike vahendeid meie kollektsioonis, nagu näiteks:

Rõngaavaja - parim kasutada rõngaste avamisel, eriti väga paksude rõngaste jaoks. Kinnise helmega rõngad on samuti palju kergemini avatavad selle rõnagavajaga.

Venitusteip, samuti tuntud kui teflonteip, on inimestele, kes ei taha ennast piirata venitusehete suurustega. See teip on õhuke; seega sa saad ise valida veinitamise suuruse. Kõik, mida sa vajad on tunnel või plug ja keri teip selle ümber nii mitu korda kui sa soovid. Kasutades Teflonteipi venitad sa kõrvu hoopis teisel moel. See võtab kannatlikkust ja järjepidevust. Lõpuks kui sa selle kasutustehnika selgeks saad, siis sa kindlasti armud sellesse meetodisse.

Mõõtmisdiagramm - tuleb kasuks kui sa pead teadma oma ehte suurust.

Mitmeotstarbeline tööriist - aitab sul avada ükskõik mis ehet ja muudab sisestamise protsessi probleemivabaks.

Millist töörista sa täpselt vajad, sõltub sellest, millist tüüpi ehet sa soovid vahetada. Ülalmainutud mitmeotstarbeline tööriist on üks kõige kasulikum vahend kuna sa saad seda kasutada enamiku disainide puhul.

Mida peaksin ma dermalite jaoks kasutama?

Dermalid on lummav viis oma keha kaunistamiseks. Neid saab kanda tätoveeringu disaini osana või omaette. Dermal on ühe punktiga augustus kuna see on kinni naha all ankruga.

Dermal augustuse protseduuri sammud on:

1. Nahk augustamise piirkonnas puhastatakse

2. Nõela või dermal augurauaga tehakse nahka väike lõige

3. Ankruga alumine pool pannakse sisse

4. Ülaosa (dermal top) keritakse ankru külge

Tööriistad, mida tavaliselt selleks protseduuriks kasutatakse on spetsiaalne nõel (suurus sõltub ehte asukohast) või dermal augustaja, dermal ankru sisestaja ja dermal tangid Me soovitame sul paluda abi oma augustajalt ehte vahetamiseks, kui sinu sinu dermal on paranenud, selle asemel, et seda ise teha. See needistus on natuke keerulisem ja sa tahad, et professionaal sellega tegeleks.

Mida peaksin kasutama labret needi vahetamiseks?

Kõige lihtsam viis oma paranenud labret needi vahetamiseks on teha seda labret pintsettnäpitsatega. Kanna kummikindaid või pese oma käed desinfitseerijaga, kindlasti puhasta ala korralikul Soolalahusega. Peale piirkonna kuivatamist, hoia labreti tagust tugevalt kinni kasutades pintsette. Keri sõrmedega pea maha ja vaheta ehte disaini.

Püsi turvaliselt

Me ei väsi kordamast; kui asi puudutab neediauke, siis professionaalsete vahendite kasutamine on ülioluline. Auk, mille tegemiseks kasutati õmblemisnõela või muid majapidamis vahendeid, võib muutuda põletikuliseks või deformeeruda, mille tulemusel tuleb ehe eemaldada või võivad tekkida veelgi tõsisemad tüsistused. Professionaalsed vahendid on valmistatud materjalidest, mis ei ole vaid 100% turvalised, aga on ka otseselt selle eesmärgiga loodud. Seda kõike, et kindlustada klientide turvalisus ja õige kohtlemine.

Kasuta professionaalseid, steriilseid vahendeid, püsi terve ja naudi oma uut kehaehet!