25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet sünteetilise opaaliga

29,90 €
Laos

Mõnikord sa lihtsalt tahad olla teistest targem - selle vapustava 14-karaadisest kullast ning opaaliga kaunistatud ninaneediga sul on selleks kõik võimalused olemas. Ehe ise on minimalistlik ning elegantne oma kujunduse poolest, tänu millele ta püüab palju tähelepanu selles kõige positiivsemas mõttes. Suure koguse blingi ning sädeluste asemel see hämmastav ehe paistab välja oma kvaliteetse ning stiilse kujunduse poolest.
Ninaneedi varda keskel on n.ö. murdekoht, tänu millele püsib ehe ilusti paigal ilma, et peaks tegema kompromisse selle lihtsuse osas. Loomulikult on seda neeti mänguliselt lihtne ninast välja võtta ning sisse panna.
Ehte välisotsas on nunnu opaal, mida hoiavad tagant tugevalt paigal neli konksu. Seetõttu ei pea kartma, et kivike ära kukub, mis on tavaliselt kiire juhtuma, kui kinnituseks kasutati liimi.
Sa saad vabalt valida kahe armsa mudeli vahel - mõlemad on toodetud puhtast kullast. Üks mudel on klassikalisest kollasest kullast, mis on paljudele inimeste tuttav ehtematerjal, sel ajal kui teine mudel on metaljalt säravast ning stiilsest valgest kullast.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet sünteetilise opaaliga
SKUNose-148
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpL-kujuline ninaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Kuuli suurus rõngale2 mm.
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet sünteetilise opaaliga
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet sünteetilise opaaliga