100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast ninaneet sünteetilise opaaliga

SKU: Nose-148

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: L-kujuline ninaneet

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Kuuli suurus: 2 mm.

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Mõnikord sa lihtsalt tahad olla teistest targem - selle vapustava 14-karaadisest kullast ning opaaliga kaunistatud ninaneediga sul on selleks kõik võimalused olemas. Ehe ise on minimalistlik ning elegantne oma kujunduse poolest, tänu millele ta püüab palju tähelepanu selles kõige positiivsemas mõttes. Suure koguse blingi ning sädeluste asemel see hämmastav ehe paistab välja oma kvaliteetse ning stiilse kujunduse poolest.
Ninaneedi varda keskel on n.ö. murdekoht, tänu millele püsib ehe ilusti paigal ilma, et peaks tegema kompromisse selle lihtsuse osas. Loomulikult on seda neeti mänguliselt lihtne ninast välja võtta ning sisse panna.
Ehte välisotsas on nunnu opaal, mida hoiavad tagant tugevalt paigal neli konksu. Seetõttu ei pea kartma, et kivike ära kukub, mis on tavaliselt kiire juhtuma, kui kinnituseks kasutati liimi.
Sa saad vabalt valida kahe armsa mudeli vahel - mõlemad on toodetud puhtast kullast. Üks mudel on klassikalisest kollasest kullast, mis on paljudele inimeste tuttav ehtematerjal, sel ajal kui teine mudel on metaljalt säravast ning stiilsest valgest kullast.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!