OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ümar septumclicker kivikestega kaetud äärega

145,90 €
Laos

Siin sa saad oma septum needistust ikka korralikult poputatud, kuna tegu on ehtega, mis ei tee ei kujunduse ega kvaliteedi osas kompromisse. Needi nimeks on klikkeriga (clicker) septum, mis tähendab, et selle väike varras, mis jääb sinu augu sisse, avatakse ja suletakse ühe väikse klikiga.
Kujundus on lausa vapustav tänu säravatele ja sädelevatele klaaridele kivikestele, mis täidavad needi alumist kaart otsast otsani. Lisaks on sellel ka veidi laineline äär. Selle ehte puhul on omapärane see, et kivikeste rida ulatub üsna kaugele, mille tõttu seda ninas kandes jääb mulje, nagu sa kannaks rõngast, mis on tervenisti kivikestega kaunistatud. Laineline äär ulatub sama kaugele kui kivikestest pärg, seega tegu on ülimalt viimistletud kujundusega.
See eksklusiivne kullast ehe on saadaval nii valges kui ka n.n. mandlikollases (helekollane või beežikas kullatoon) värvis - sina valid selle, mis sinu südamele lähemal on. Kui sa tahat stiilset ning veidi n.ö. jahedamat väljanägemist, siis valgest kullast mudel on just sinule. Kui, vastupidi, sa tahaks midagi soojemat ja peenemaitselisemat, siis kollakas kuld on ideaalne variant.
Millise iganes mudeli sa valid, sa võid olla kindel selles, et sa saad kõrgkvaliteetse septum ehte ehtsast 14-karaadisest kullast.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ümar septumclicker kivikestega kaetud äärega
SKUNose-113
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpSeptumklikker
AsetusSeptum
Pikkus8 mm.
Rõnga diameeter10 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ümar septumclicker kivikestega kaetud äärega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ümar septumclicker kivikestega kaetud äärega