-30%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Vārds: 14-karaadisest kullast ümar septumclicker kivikestega kaetud äärega

SKU: Nose-113

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Septumklikker

Asetus: Septum

Pikkus: 8 mm.

Rõnga diameeter: 10 mm.

Kõrgus: 15 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kividega

Kirjeldus
Siin sa saad oma septum needistust ikka korralikult poputatud, kuna tegu on ehtega, mis ei tee ei kujunduse ega kvaliteedi osas kompromisse. Needi nimeks on klikkeriga (clicker) septum, mis tähendab, et selle väike varras, mis jääb sinu augu sisse, avatakse ja suletakse ühe väikse klikiga.
Kujundus on lausa vapustav tänu säravatele ja sädelevatele klaaridele kivikestele, mis täidavad needi alumist kaart otsast otsani. Lisaks on sellel ka veidi laineline äär. Selle ehte puhul on omapärane see, et kivikeste rida ulatub üsna kaugele, mille tõttu seda ninas kandes jääb mulje, nagu sa kannaks rõngast, mis on tervenisti kivikestega kaunistatud. Laineline äär ulatub sama kaugele kui kivikestest pärg, seega tegu on ülimalt viimistletud kujundusega.
See eksklusiivne kullast ehe on saadaval nii valges kui ka n.n. mandlikollases (helekollane või beežikas kullatoon) värvis - sina valid selle, mis sinu südamele lähemal on. Kui sa tahat stiilset ning veidi n.ö. jahedamat väljanägemist, siis valgest kullast mudel on just sinule. Kui, vastupidi, sa tahaks midagi soojemat ja peenemaitselisemat, siis kollakas kuld on ideaalne variant.
Millise iganes mudeli sa valid, sa võid olla kindel selles, et sa saad kõrgkvaliteetse septum ehte ehtsast 14-karaadisest kullast.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!