25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Antiikse välimusega tunnel tree of life motiiviga

9,90 €
Laos

Kui sa otsid enda venitusele ülimalt unikaalset ehet, siis oled sa leidnud just seda, mida otsisid. See ülimalt lahe tunnel on tehtud kirurgilisest terasest, kuid seda on kaetud kullakarva pealiskihiga, mis loob antiikse ning romantilise väljanägemise.
Samas, see on just ehte esikülg, mis teeb selle tunneli eriliseks. Eestpoolt on see kaunistatud tree of life motiiviga, mis sümboolselt esindab taevast ning maad ühendavat ilmapuud. Puu ise on messingist, mis sobib ideaalselt kokku ülejäänud ehte kullakarva värviga. Tree of life on iseenesest ka väga tuntud metafoor, mida kasutas Charles Darwin, kui ta tutvustas loomade ning inimeste evolutsiooni läbi aastatuhandete. Tree of life on seega üsna tugev ning tähendusrikas sümbol.
See tunnel on saadaval paljudes suurustes, mis jooksevad seinast seina. Suuruste puhul, mis algavad 14mm ja üles, on puu motiiv esiküljel eriti hästi nähtav, kuna puu paljude looklevate okste vahel on piisavalt õhuruumi. Kolme väikseima suuruse puhul on sellist sorti viimistlus võimatu, kuid puu on vaatamata sellele sama kaunis ning detailirohke.
Detailid
NimiAntiikse välimusega tunnel tree of life motiiviga
SKUTunnel-134
TüüpTunnel
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus13 mm.
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Antiikse välimusega tunnel tree of life motiiviga
Sinu hinnang
Antiikse välimusega tunnel tree of life motiiviga