-50%

Rõngasneet kuuli ja südamekujulise kiviga

Värvus:

Kivi värvus:

Valige suurus

Rõnga diameeter:

Needivarda läbimõõt:

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngasneet kuuli ja südamekujulise kiviga

SKU: u-98

Kinnituse liik: Captive bead ring

Tüüp: Barbell

Asetus: Forward helix, Naba, Conch, Daith, Helix, Kõrvanibu, Nibu, Septum, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Kivi tüüp: Tsirkoon

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kirjeldus
Kuuliga rõngad on ülimalt mitmekülgsed ehted, mida saab kasutada paljudes erinevates needistustes. Seda, loomulikult, senikaua, kuni ehte mõõtmed sobivad kokku augu suurusega. Siin olevat ehet võib kanda ninas, kõrvas, kulmus jne. Asukoht on sinu valida sõltuvalt sellest, kus sinu arvates see rõngas saab olema kõige kaunim.
Ehtel on kuuliks südamekujuline kivi. Kivikesega kuul on rõnga küljes tänu pisikestele süvendikele kuulis endas: rõnga otsad suruvad kahelt poolt nende vastu, mille tõttu on kuul survega paigal hoitud. Suureks eeliseks selle ehte puhul on see, et mainitud kuulis olevad süvendikud on nii kuuli külgedel kui ka otstes, mille tõttu on võimalik seda kivikesega kuuli kanda nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Tänu sellele on võimalik südamekese suunda veidi kontrollida nign vajadusel muuta sõltuvalt sellest, kus ja kuidas sa seda rõngast kannad.
Ehe on toodetud kirurgilisest terasest ning, nagu sa võisid juba märgata toote piltidelt, on saadaval mitmes erinevas variandis. See on tänu ehet katvale pealiskihile, mis tähendab, et sul on rohkelt värvivalikuid, mille vahel valida. Näiteks, sa võid tellida endale kuldse mudeli. Samuti on sul võimalik valida südamekujulise kivikese värvi, needivarda läbimõõdu ning rõnga diameetri. Kuuli suurus varieerub sõltuvalt rõnga diameetrist: näiteks 10 mm ehte diameetri puhul on kuuli suuruseks 3 mm, sel ajal kui 12 mm diameetriga ehte puhul on selleks 5 mm.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!