Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Kõrvaneedid

Rõngad, climberid, labretid kõikides värvides ja suurustes

Oled vaadanud 24 tooteid 331-st
Lae rohkem

Kõrvanibu Neet

Sind ei üllata, et kõrva augustus asub kõrvanibul, mis on kõrva pehme alumine osa. Üllatav on see, kui mitmel moel on võimalik oma kõrvanibu kaunistada ja see näeb hämmastav välja, olenemata sellest, millist stiili sa kannad. Tutvu meie ehtekollektsiooniga ja leia suur valik erinevaid disainilahendusi, suurusi ja materjale, näiteks 14k kuld või kirurgiline teras. Meil on iludusi igaühele ja tänu meie ülikiirele tarneperioodile kannad neid õige pea.

Kuigi on olemas palju erinevaid kõrvaauke, mis kõik on viimastel aastakümnetel suurt populaarsust kogunud, on ja jääb kõrvade augustamine kõige ikoonilisemaks. Seda võib nimetada kõigi augustuste emaks, sest see tüüp on olemas olnud juba tuhandeid aastaid. Vana vaarao Tutanhamonil olid kõrvanibu augustused. Huvitaval kombel jõudis see trend lääne kultuuri renessansiajal, kui need olid peamiselt meremeestel, ja vaid paar sajandit hiljem olid need nii daamide kui ka härrasmeeste kõrgseltskonna moevooluks. Teisisõnu, kõrvanibu piercingud sobivad hästi igaühele.

KõrvaneetKõrvaneet

Nii et sa ei pea valima traditsioonilist stiili, kui valid oma kõrvadele ehteid. Vastupidi, kõrvanibu on äärmiselt mitmekülgne koht ehete jaoks ning julgustab üksnes individuaalsust ja muutuvaid trende. Olles kergesti ligipääsetavad ja nähtavad, on kõrvanibu piercingud inimese eneseväljenduse ajaloo üheks alustalaks - ja ka sina oled osa sellest.

Kõrvanibu EhtedKõrvanibu Ehted

Esiteks ei ole kõrvanibu nii väike kui näiteks tragus ja seal on ruumi mitme ehte paigutamiseks. Sõltuvalt ehetest võivad väikesed erinevused paigutuses avaldada suurt mõju üldisele efektile. Raske pisarakujuline kõrvarõngas võib rippuda kõrvarõnga alumisest osast, kuid šikk labret võib tunduda mängulisem, kui see paigutatakse keskkohast ülespoole kõrvanibule. Samuti võimaldab selline paigutamise vabadus kanda kahte pilgupüüdjat kõrvuti, korraldades ainulaadse kahekordse kõrvanibu neetide kombinatsiooni. Või isegi rohkem, kui sa ei saa teisiti, kui tahad kõiki oma lemmikuid korraga näidata. Sa võid lasta disainidel üksteist toetada, moodustades midagi, mis on tugevam kui selle osade summa, või hullata kontrastidega, et kõiki üllatada. Mida sina kombineeriksid?

Teiseks sobivad kõrvanibule suurepäraselt peaaegu igasugused augustus ehted. See on paindlik ja kenasti avatud, andes ruumi ka kõige julgematele aksessuaarideedele. Olenemata sellest, kas sinu riietus on töö, lõõgastumise või linnapeale mineku jaoks, täiustavad suurepärased kõrvanibu ehted su stiili ja aitavad sul sündmusele vastu astuda. Äkki vajad armsat kõrvarõngast selle magusa suvise meeleolu jaoks? Silmatorkav kividega rippuv kõrvarõngas, et hiilata aastavahetuse õhtul? Lahe venitus plug, mis paneks pead pöörama järgmisel suurel festivalil? Kõik on võimalik ja me pakume sulle kõikvõimalikke lahendusi.

Meie kõrva augustusehete valik on vapustav segu disainidest, värvidest ja suurustest ning kindlasti leiad selle, mida otsid - või armud täiesti ootamatusse avastusse. Alustuseks vaata meie enimmüüdud rõngaid ja sirvi stiilivalikut minimalismist kuni ekstravagantsuseni. Iga ehe on saadaval eri suurustes ja värvides, seega vali oma lemmik ja näita, kes sa oled.

Kõrvanibu NeetKõrvanibu Neet

Kõrvanibu pakub nii palju loomingulisi võimalusi täpse paigutuse, augustuste arvu ja ehete kujunduse osas. Me saame täiesti aru, miks see on aja jooksul vastu pidanud. Tutvu meie kollektsiooniga ja saa rõõmu sellest, et isegi pärast aastatuhandeid levinud kõrvanibu kaunistusi on veel uusi ja ilusaid asju, mida avastada.

Milline on kõrvanibu ehete standardne suurus?

Minimaalne keerme paksus on 1 mm ja standard on 1,2 mm. Seega ei tohiks sinu ehted, olenemata tüübist, olla peenemad, sest see muudaks sinu piercingu kitsamaks.

Labrettide puhul on standardpikkus 6-8 mm. Aga kui tegemist on rõnga läbimõõduga, siis üks kõrvarõnga paljudest eelistest on see, et sellel on rohkelt ruumi. Seega ei ole standardläbimõõtu: see sõltub täielikult sinu heast maitsest.

Kui kaua võtab minu kõrvanibu augustuse paranemine aega?

Kõrvanibu augustamise paranemisaeg on palju lühem kui ükskõik millise kõhre augustamise puhul, sest nahk on palju pehmem. See on järjekordne põhjus, miks seda tüüpi augustus on nii laialt levinud. Paranemisperiood on umbes 2-4 kuud.

Kõrvanibu NeediehtedKõrvanibu Neediehted

Kuidas ravida oma kõrvanibu augustust, kuni see paraneb?

Puhasta oma uut augustust hoolikalt kaks korda päevas. Soovitame seda teha üks kord vee ja puhta seebiga ning üks kord soolalahusega. Sool tõmbab välja igasuguse erituse, kuid kui puhastamisega liialdatakse, ärritab see haava. Seega ole kannatlik. Samuti ei tohiks sa kunagi puudutada oma augustust ega selles olevaid ehteid, välja arvatud selle puhastamisel. Vastasel juhul riskid, et nakatad selle oma kätelt bakteritega.

Millal võin ma oma kõrvanibu augustuse ehteid vahetada?

Kui sinu uus kõrvanibu piercing paraneb, ära kunagi võta välja ehteid, mille sinu augustaja sinna paigaldas, sest muidu sulgub piercing uuesti. Sa peaksid ehteid vahetama alles pärast seda, kui sinu augustus on täielikult paranenud. Isegi siis ära jäta oma augustust tühjaks, sest kuigi see ei sulgu sel hetkel täielikult, võib see siiski veidi kitsamaks kasvada, mis muudab hiljem ehete paigaldamise raskemaks.

Lobe PiercingLobe Piercing

Soovitame kanda paranemisperioodi ajal sirget neeti. Rõngas liigub liiga kergesti ja häirib pidevalt uut augustust, mis aeglustab paranemisaega. Varda pikkus peaks siiski olema ühe numbri võrra suurem kui sinu tavapärane pikkus, et võtta arvesse turset. Kui paranemine on lõppenud, võid kanda mida iganes soovid. Milline see siis olema saab?